Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

M3

To inne czasy. Teraz aut nie ma na stocku a na konfig czekasz długie miesiące.

Generalnie jestem załamany bo wymarzyłem sobie coś a dostanę ciut co innego.

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
M3

To inne czasy. Teraz aut nie ma na stocku a na konfig czekasz długie miesiące.

Generalnie jestem załamany bo wymarzyłem sobie coś a dostanę ciut co innego.

Kurde pomylić kolor individual za 24tyś???

To jakiś dramat. Miał być pewnie San Marino?

A jaki będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mexico

Frozen dark grey

Frozen jest fajny ale kłopotliwy bo trzeba cały zabezpieczać PPF. Mat przy uszkodzeniu to jest tragedia mamy później kolorowe auto a nawet rysy nie da się z tego spolerować.

Mexico świetny wybór bo był by mega niespotykany.

Jak to możliwe ze coś takiego się stało?

Robiłeś jakieś zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie. Na temat koloru mam identyczne zdanie.

Nie robiłem zmian od pierwotnego zamówienia.

Cóż- ja generalnie mam tak ze jak coś się ma zje&a€ to zawsze mi

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie. Na temat koloru mam identyczne zdanie.

Nie robiłem zmian od pierwotnego zamówienia.

Cóż- ja generalnie mam tak ze jak coś się ma zje&a€ to zawsze mi

 

A skad masz info ze pomylili kolor? :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z vinu

 

A nie masz przypadkiem 490? Czy tam 491? :) ja na poczatku tez myslalem ze cos pomylili a okazalo sie po prostu ze to oznaczenie koloru Individual :)



"It does not say Frozen Black Metallic. It says "SONDERLACKIERUNG (490)". I believe your VIN checker is confusing "SONDERLACKIERUNG (490)" for Frozen Black Metallic, which is what a lot of people think "SONDERLACKIERUNG (490)" means, but it does not. It only means special order color (not individual color). Individual colors (ones you can order regularly) will be listed."


Nie wiem czy nie zepsułem niespodzianki przy odbiorze ale raczej będziesz miał to co zamówiłeś ;)


zrzut z Twojego VIN'u z bimmer.work pokazuje właśnie "Sonderlackierung (490)"


Mój Zanzibar II też się dekoduje jako Sonderlackierung (490)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety niespodzianki nie będzie.


Wg dekoderów w necie faktycznie każdy indyvidual to 490 ALE jak rozkodujesz vin u dealera to widać nazwe koloru.

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety niespodzianki nie będzie.


Wg dekoderów w necie faktycznie każdy indyvidual to 490 ALE jak rozkodujesz vin u dealera to widać nazwe koloru.

 

Może dlatego wisi na 155 - Quality Check - może będą przemalowywać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

318 czy 320 to by opchnęli bardzo szybko. Ale przy M3 to już nie jest takie proste. Moim zdaniem jeżeli faktycznie będzie inny kolor niż zamówiony, to walcz. W końcu nie masz nic do stracenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

318 czy 320 to by opchnęli bardzo szybko. Ale przy M3 to już nie jest takie proste. Moim zdaniem jeżeli faktycznie będzie inny kolor niż zamówiony, to walcz. W końcu nie masz nic do stracenia.

 

spokojnie, to że nasi Dealerzy i centrala bmw w Polsce to jeden wielki burdel i nieporozumienie to nie znaczy, że w fabrykach też. Nie sądzę żeby się zdarzyło dla kogoś nie ten kolor auta wyprodukować. Bez jaj. Te strony z dekoderami VINu jakieś niedorobione i tyle

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabryka pomyliła kolor

 

To zapewne ten kolor dostaniesz za free o ile dobrze powalczysz i narobisz duzo szumu medialnego.


Znam jaki przypadek tylko dotyczyl innego odcienia. Koniec końcem, klient dostał kolor za free.

Edytowane przez bigdario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

henake, ja tam widzę wiersze zmartwienie niż kolor. Twoje BMW ma "power = 0kw / 0hp" xD :D Flinston car czy jak? ;D

 


Power i tak będzie robiony wiec się naprawi :))

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power i tak będzie robiony wiec się naprawi :))

 

510 koni Ci nie wystarczy? :D Ja będę miał 374 i uważam że żaden chiptuning niepotrzebny. Poza tym bałbym się że TJUNYR mi zj3bie coś w aucie... Nie ufam. No chyba że pudełeczko jakieś chcesz podłączyć typu RaceShit ;D Ale to też jest słabe. To już lepszy standardowe przeprogramowanie sterownika silnika (jak ktoś umie).

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mam powiedzieć. Uważam ze mocy nigdy nie za dużo.

Każde auto jakie mam/ miałem jest modzone.

RaceChip uważam ze to totalne gowno. W autach gdzie go miałem zawsze kończyło się awaria motoru ( 50d i 40d)

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cóż mam powiedzieć. Uważam ze mocy nigdy nie za dużo.

Każde auto jakie mam/ miałem jest modzone.

RaceChip uważam ze to totalne [bAD]. W autach gdzie go miałem zawsze kończyło się awaria motoru ( 50d i 40d)

Dokładnie takie Boxy to proszenie się o awarię. Dobry program jest jak najbardziej bezpieczny a m3 ma bardzo duży potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja ze Bimmer.work nie zdekoduje VIN'u? :P Produkcja 20.05 większość dekoderów sobie już radzi ładnie z VIN'em (łącznie z mdecoder) a bimmer.work dalej pokazuje E46 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja ze Bimmer.work nie zdekoduje VIN'u? :P Produkcja 20.05 większość dekoderów sobie już radzi ładnie z VIN'em (łącznie z mdecoder) a bimmer.work dalej pokazuje E46 :P

 


U mnie produkcja rozpoczęta 23/05 , w środę 25-go mdecoder zdekodował a w piątek bommer.work.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja ze Bimmer.work nie zdekoduje VIN'u? :P Produkcja 20.05 większość dekoderów sobie już radzi ładnie z VIN'em (łącznie z mdecoder) a bimmer.work dalej pokazuje E46 :P

 


U mnie produkcja rozpoczęta 23/05 , w środę 25-go mdecoder zdekodował a w piątek bommer.work.

 

u mnie mdecoder już widzi od dłuższego czasu ale ciągle skrzynia manualna i 0 HP :P , data produkcji 12.05. Auto na statusie 182 więc zaraz powinno wyjechać do Polski.

bimmer.work niewzruszony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power i tak będzie robiony wiec się naprawi :))

 

510 koni Ci nie wystarczy? :D Ja będę miał 374 i uważam że żaden chiptuning niepotrzebny. Poza tym bałbym się że TJUNYR mi zj3bie coś w aucie... Nie ufam. No chyba że pudełeczko jakieś chcesz podłączyć typu RaceShit ;D Ale to też jest słabe. To już lepszy standardowe przeprogramowanie sterownika silnika (jak ktoś umie).

 

Ja z kolei trzy kolejne 330D miałem też "modzone" a tym razem, ze względu na to, że będzie nowe i na gwarancji myślałem o boxie V-Tech, który oni dostrajają do danego egzemplarza na hamowni. W M340I daje on jakieś 430KM. Z tym, że one w serii zazwyczaj nie mają tych 374 tylko koło 390KM i mam nadzieję, że mój długo wyczekiwany egzemplarz też będzie tyle miał, zwłaszcza, że używanie boxa jest obecnie ponoć łatwo wykrywalne przez serwis i zaczynam się rozmyślać :-) Pewnie zrobie znowu mody ale tak po 2 latach dopiero.

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

À propos zamówień z zeszłego roku. Dostałem informacje, że dealerzy nie mają jeszcze oficjalne informacji z BMW Polska co robić z zamówieniami z przed LCI, które się nie wyprodukują przed lipcem. Czy ktoś z was podpisywał już aneksy i ma przekonwertowane zamówienie z pre LCI na LCI ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.