Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamówiłem 8 Grudnia i też mam na umowie koniec Czerwca. ale na razie cisza żeby wgl jakikolwiek termin przewidzianej produkcji był..

Ja zamówiełm 17/01 i mam koniec sierpnia, ale chyba małe szanse :D

 


U mnie od kilku tygodni był status 111 na 10 tydzień

Później wskoczył 112 na 11 tydzień

Aktualnie 12 tydzień, ale nadal 112…

Może to dobry znak, że go kolejny raz nie wywali na 105, zobaczymy.

330ix zamówienie z czerwca zeszłego roku

tak na szybko licząc, jak się uda (w co wątpię) to około 9 miesięcy czekania ? :o

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie od kilku tygodni był status 111 na 10 tydzień

Później wskoczył 112 na 11 tydzień

Aktualnie 12 tydzień, ale nadal 112…

Może to dobry znak, że go kolejny raz nie wywali na 105, zobaczymy.

330ix zamówienie z czerwca zeszłego roku

tak na szybko licząc, jak się uda (w co wątpię) to około 9 miesięcy czekania ? :o



Tak, ale nie liczę na to, żeby sie niedlugo wyprodukował, więc bliżej roku będzie.

Co ciekawe, specyfikacja bez restrykcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dealer poinformował mnie że mają ~3 tygodnie obsuwy ale twierdzi że mój Individual powinien i tak się w maju wyprodukować :P (niepoprawny optymista) :P

Auto dalej na statusie 102 czyli bez potwierdzenia i tygodnia produkcji ale twierdzi że ciągle "gdzieś" widzi że produkcja na maj (tego roku oczywiście).


Nie chce mi się w to wierzyć ale zobaczymy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie z sierpnia też jeszcze nie ma terminu produkcji. Dealer poinformował mnie, że problemem w moim przypadku nie są restrykcje (bo usunąłem HUD i ACC), tylko brak alokacji. Dowiedziałem się też, ze informacje o tygodniu produkcyjnym na miesiąc N pojawiają się na początku miesiąca N-1. Czyli na początku kwietna, dealer dostanie informacje o tygodniach produkcyjnych dla samochodów, które będą miały zaplanowaną produkcję w maju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie z sierpnia też jeszcze nie ma terminu produkcji. Dealer poinformował mnie, że problemem w moim przypadku nie są restrykcje (bo usunąłem HUD i ACC), tylko brak alokacji. Dowiedziałem się też, ze informacje o tygodniu produkcyjnym na miesiąc N pojawiają się na początku miesiąca N-1. Czyli na początku kwietna, dealer dostanie informacje o tygodniach produkcyjnych dla samochodów, które będą miały zaplanowaną produkcję w maju.

 

Ja dostałem info że terminy na maj powinny pojawić się w okolicach połowy marca, ale skoro linia produkcyjna wstrzymana to różnie może być :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jako forumowicze powinniśmy zrobić zbiórkę na jakiś upominek procentowy dla Marcin_S83 za te wszelkie bezcenne informacje :D.

Może zrzuta na jakieś G20 :)

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z dzisiaj od 21.03 wznawiamy produkcje. Pozdrawiam

 

Dobra wiadomość. Polać temu Panu!

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z dzisiaj od 21.03 wznawiamy produkcje. Pozdrawiam

 

Czy w twojej fabryce produkuja M8 ? A jesli nie to czy orietujesz gdzie i czy tez ruszaja 21.03 ?

 


Cześć m8 produkuje się Dingolfing ale nie nam pojęcia jak jest u nich. Pozdrawiam

 


Dzieki . Znalazlem informacje ze w Dingolfing maja ruszyc za tydzien ... jest swiatelko w tunelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w poniedziałek zrezygnowałem po 7 miesiącach zwodzenia i przekładania terminów. Powiedziano, że jak nie zrezygnuję z tempomatu i HUD - to się nie wyprodukuje. Kurde marka premium.............

 

Ja dostałem to samo info, tylko po 9 miesiącach ;) wiec z bólem serca zrezygnowałem z tempomatu i Head up'u i wskoczyło od razu na status 111, teraz jest 112.

Nie opłacało Ci sie rezygnować teraz, ale jak kto woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat na tych opcjach mi zależało, kto wie, może w chwili odbioru mogłoby się okazać, że koła są na restrykcjach i muszę swoje dostarczyć. Zamówiłem sobie lexusa NX, trochę poczeka, ale będę miał samochód premium, a nie wykastrowane premium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.