Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

102 to to samo co 111 ALE dla samochodów w kolorze Individual.

111 to status dla samochodów w lakierze standardowym a 102 dla lakierów Individual.

 

Raczej nie, bo mam M340i w kolorze individual (aventurine red) i mam 111 :-) Być może dotyczy to innych elementów individual, bo sam lakier individual rzekomo żadnych opóźnień nie generuje, jest nakładany w tej samej fabryce. Gorzej, jeśli są to skóry individual lub inne elementy, bo wtedy są produkowane gdzie indziej i pewnie tego dotyczy 102.


Jak widać, w liście statusów, którą przekleiłem:

Przy 102 zlecenie specjalne jest wysłane do centrali, ale nie jest jeszcze potwierdzone i nie jest zaplanowane.

Przy 111 zlecenie jest wysłane do centrali i wydajność (możliwość wyprodukowania) i data jest potwierdzona. (aczkolwiek, jak pisałem wyżej i tak ją przesuwają)


Także oby te nasze pociski jak najszybciej dostały 150, bo to dopiero światełko w tunelu :-)

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumam :)


U mnie z Individual jest lakier (Zanzibar II) i panel deski rozdzielczej pokryty skórą Individual.


Póki co cieszę się ze 102 bo składałem zamówienie dosłownie 2-3 dni przed informacją do dealerów że mają zakaz zamawiania już preLCI :P


Nie wiem skąd ale dealer twierdzi że mają informację o produkcji na maj (oczywiście status tego nie potwierdza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem w m-cars Kraków - tam mają 340i kombi w produkcji - w bogatej opcjoi (ktoś zrezygnował i parę dni po rezygnacji weszło do produkcji). Na dzisiaj - jeszcze coś można zmienić w w konfiguracji -kolor lakieru, rodzaj skóry na fotelach ). Sam nie jestem zainteresowany,(nie chcę kombi) ale informuję, może ktoś się zainteresuje. Osoba w salonie - Łukasz Kościuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na produkcje już prawie rok. Zamówienie początkiem kwietnia 2021… planowo na sierpień 2021, przez monet listopad, potem wrzesień aż ostatecznie spadł na 2022. Możliwe ze w kwietniu wejdzie….


Jak przesuną za daleko i będzie produkcja po liftingu to w miejsce BMW wejdzie kia, albo nowy raptor…



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem w m-cars Kraków - tam mają 340i kombi w produkcji - w bogatej opcjoi (ktoś zrezygnował i parę dni po rezygnacji weszło do produkcji). Na dzisiaj - jeszcze coś można zmienić w w konfiguracji -kolor lakieru, rodzaj skóry na fotelach ). Sam nie jestem zainteresowany,(nie chcę kombi) ale informuję, może ktoś się zainteresuje. Osoba w salonie - Łukasz Kościuk

 

Jeśli coś można zmienić tzn że nie weszła jeszcze do produkcji. Pewnie ma zaplanowany tydzień, ale grzebanie w takiej konfiguracji może spowodować że auto wypadnie z kolejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na produkcje już prawie rok. Zamówienie początkiem kwietnia 2021… planowo na sierpień 2021, przez monet listopad, potem wrzesień aż ostatecznie spadł na 2022. Możliwe ze w kwietniu wejdzie….


Jak przesuną za daleko i będzie produkcja po liftingu to w miejsce BMW wejdzie kia, albo nowy raptor…



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 


Jestem dokładnie w takiej samej sytuacji. I szczerze szlag mnie trafia jak czytam że ktoś zamówił w lutym 22 i juz ma wyznaczoną date.Co to BMW odpi....la ?

BMW M-Cars Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to komuś pomoże to dziś otrzymałem info ze "aktywny tempomat" zostanie produkowany dopiero w trzecim kwartale czyli od lipca - chodzi o 330i. Ja mam termin na początek kwietnia i albo rezygnuje albo czekam...sam nie wiem co robić :mad2: nic w zamówieniu nie mam z tzw restrykcji: bez HK, HUDA, gestów, zamówienie z października.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma dokładniejsze info czy jak teraz zamówię g21 to będzie jeszcze pre lci ? Bo rózni dealerzy różnie mówią ...

Ktoś na forum już pisał, że dostał informacje od dilera (potwierdzone przez innych) - przestali zbierać już zamówienia na serię 3 przedliftową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to komuś pomoże to dziś otrzymałem info ze "aktywny tempomat" zostanie produkowany dopiero w trzecim kwartale czyli od lipca - chodzi o 330i. Ja mam termin na początek kwietnia i albo rezygnuje albo czekam...sam nie wiem co robić :mad2: nic w zamówieniu nie mam z tzw restrykcji: bez HK, HUDA, gestów, zamówienie z października.

 

Czyli, jeśli dobrze kojarzę, termin pokrywa się z wprowadzeniem LCI (według niektórych źródeł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej żeby to szybko odblokowali, bo to będzie znaczyło że jest koniec wojny i Putin wyemigrował na Marsa

 

Nie odblokują i ta wojna się nie skończy póki ktoś nie zabije Putina. Tego nam potrzeba bo wygląda na to, że ten chory człowiek nie ustąpi. Ewentualnie jeszcze deportowanie wszystkich bogatych Rosjan z każdego miejsca na ziemi z powrotem do Rosji. Tutaj wojna a gdzie indziej bogate dzieci oligarchów rosyjskich się bawią na jachtach i wyspach, studiują za granicą itp. A paszoł won do swojego bydła do Rosji. To by ich zabolało. Ruscy na SWIFT-a mają wyrąbane. Już dawno temu testowali odłączenie go w całym kraju razem z internetem itp.

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj auto miało wejść w końcu na produkcję ale wypadło na status 105 przez elektryczną klapę bagażnika :(


Ponoć już z tym miało nie być problemów . Status 112 miałem od prawie 2 tygodni i na moją konfigurację nie miało być już żadnych restrykcji, a tu się okazuje że w ostatni dzień wypada z produkcji przez tą klapę bagażnika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj auto miało wejść w końcu na produkcję ale wypadło na status 105 przez elektryczną klapę bagażnika :(

Jak zamawiałem w styczniu to tez chciałem ją wziąć, ale od razu usłyszałem, że klapa jest na restrykcji i nie wiadomo kiedy się pojawi :/

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj auto miało wejść w końcu na produkcję ale wypadło na status 105 przez elektryczną klapę bagażnika :(


Ponoć już z tym miało nie być problemów . Status 112 miałem od prawie 2 tygodni i na moją konfigurację nie miało być już żadnych restrykcji, a tu się okazuje że w ostatni dzień wypada z produkcji przez tą klapę bagażnika .

 

Ktoś tu informował, że klapa jest na restrykcjach do 13 tygodnia, mój dealer przekazał mi podobną informację (też mam klapę i czekam na termin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szanowna małżonka w końcu znalazła chwilę, żeby napisać do dealera :roll: i lekkie zaskoczenie:

"Pani auto o numerach VIN **** właśnie zaczęło się produkować. W ciągu miesiąca powinienem je mieć w salonie"


G21 320i zamówione 30.09.2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szanowna małżonka w końcu znalazła chwilę, żeby napisać do dealera :roll: i lekkie zaskoczenie:

"Pani auto o numerach VIN **** właśnie zaczęło się produkować. W ciągu miesiąca powinienem je mieć w salonie"


G21 320i zamówione 30.09.2021

 

Myślę że szybciej je będziecie mieli.


Mój zjechał 22-23 stycznia z taśmy (ok tygodnia był na produkcji) a 31 już był odebrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://money.usnews.com/investing/news/articles/2022-03-01/bmw-halts-export-of-cars-to-russia-expects-production-interruptions


FRANKFURT (Reuters) – Niemiecki producent samochodów BMW poinformował we wtorek, że wstrzymał eksport samochodów do Rosji i wstrzymał tam produkcję na miejscu.

Firma poinformowała również, że spodziewa się przerwania produkcji z powodu wąskich gardeł w dostawach.

„Ze względu na obecną sytuację geopolityczną wstrzymujemy naszą lokalną produkcję w Rosji i eksportujemy na rynek rosyjski” – powiedział BMW w oświadczeniu.

(Raportowanie Toma Simsa; Edytowanie przez Chrisa Reese'a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.