Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie zamówienie 11 października i 18 lutego auto trafia do produkcji na taśme. Start produkcji miał być końcem marca / początkiem kwietnia :) Miesiąc wcześniej. Z restrykcji wszystko. Od assystentów pro, head up, lasery, lędźwie, HK itp. nic z indywiduala. M340i

 

No to miód na moje serce! Ja zamawiałem dokładnie tak samo 16go października M340i, dokładnie z olaniem restrykcji. Jutro zanękam mojego handlowca... On to uwielbia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem informację od dealera, że muszę usunąć HUD, 360 (w tym Drive recorder) oraz aktywny tempomat. Jeśli tego nie zrobię, BMW anuluje moje zamówienie bo wchodzi LCI. Gdyby doszło do sytuacji, że mój samochód niezostanie wyprodukowany pomimo usunięcie wymieniony funkcji przed przejściem fabryki na LCI (sierpień), samochód ma zostać „za darmo” przekonwertowany na LCI. Samochód to M340i, zamówienie złożone pod koniec września. Czy ktoś ma podobną sytuację?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem informację od dealera, że muszę usunąć HUD, 360 (w tym Drive recorder) oraz aktywny tempomat. Jeśli tego nie zrobię, BMW anuluje moje zamówienie bo wchodzi LCI. Gdyby doszło do sytuacji, że mój samochód niezostanie wyprodukowany pomimo usunięcie wymieniony funkcji przed przejściem fabryki na LCI (sierpień), samochód ma zostać „za darmo” przekonwertowany na LCI. Samochód to M340i, zamówienie złożone pod koniec września. Czy ktoś ma podobną sytuację?

 

Jakas paranoja - ja wlasnie DOKLADALEM HUD bo przestal byc wg mojego dealer'a na restrykcjach do M340i. Dom użyteczności publicznej to mało powiedziane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dopisujcie u jakiego dealera było składane zamówienie, może z tego wyłoni się jakaś mglista reguła :roll:

Tak wiem, nic się nie wyłoni, ale będzie to jakaś forma ciekawostki.

Zamówiłem w październiku w np Bawarii i odebrałem w lutym, a zamówiłem w lipcu w Białymstoku i jestem w dupie ;)

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie w innym temacie jeden kolega napiał:

 

Właśnie dostałem telefon od swojego sprzedawcy. Dostali dziś powiadomienie od BMW Polska o wyczerpaniu miejsc produkcyjnych na model pre LCI. Także każde zamówione G20/G21 w tym momencie będzie wyprodukowane już jako LCI. BMW gwarantuje zachowanie cen modelu sprzed LCI. Z ciekawości wyleciały z opcji LEDy adaptacyjne, kolor szary Oxide, listwy alumunioniowe Tetragon, felgi 792 bicolor (model z M340) i parę innych mniej istotnych.

 

Macie też jakieś info od swoich sprzedawców ?

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w konfiguratorze bmw3 nie ma nawet śladu nowej wersji, ani nawet zapowiedzi. Zatem albo to fake albo mega dom uciech w BMW Polska i chyba BMW cały świat (na pewno BMW Włochy i BMW Słowacja), bo nigdzie nie widziałem możliwości konfiguracji nowej wersji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Wam to nie pomoże ale jak kolega pisał warto podać, auto zamówione 30 września odebrane koniec stycznia w Bawaria Gdańsk.

Wersja co prawda bez restrykcji i wodotrysków ale jak widać niektórzy zamawiają full i odbierają a inni z powodu jednego elementu stoją kilka miesięcy.

Jest jeszcze jeden szczegół moje auto jest w wersji językowej i instrukcji niemieckiej, a auto wyjechało z PL salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cyrk na kółkach.


Mój dealer twierdzi że Individual przyspieszy zamówienie i podał termin maj.

Zamówienie złożone 15.02 i ma status 047.

Bawaria twierdzi że individual wydłuża produkcję nawet do 9 miesięcy :(


Ile czekaliście na swoje Individual?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj informacje, ze w restrykcje wpadła 6U8 Obsługa za pomocą gestów i bez rezygnacji nie ma szans na produkcje.

Obsługa za pomocą gestów jest już skasowana 3 tygodnie temu ;) sprzedawca chyba przegapił komunikat :D

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zamówienie 11 października i 18 lutego auto trafia do produkcji na taśme. Start produkcji miał być końcem marca / początkiem kwietnia :) Miesiąc wcześniej. Z restrykcji wszystko. Od assystentów pro, head up, lasery, lędźwie, HK itp. nic z indywiduala. M340i

 

No to miód na moje serce! Ja zamawiałem dokładnie tak samo 16go października M340i, dokładnie z olaniem restrykcji. Jutro zanękam mojego handlowca... On to uwielbia... :)

 

047.


„Czekamy na przyznanie kwot na początku marca. Bądźmy dobrej myśli.”


No to zaczynam myśleć…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dwa salony (Gdańsk i Warszawa) potwierdziły mi że wczoraj wieczór przyszła wiadomość o zakazie zamawiania preLCI wchodzące w życie od dzisiaj.

To daje nadzieję że wszystko zamówione do wczoraj się wyprodukuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zamówienie 11 października i 18 lutego auto trafia do produkcji na taśme. Start produkcji miał być końcem marca / początkiem kwietnia :) Miesiąc wcześniej. Z restrykcji wszystko. Od assystentów pro, head up, lasery, lędźwie, HK itp. nic z indywiduala. M340i

 

No to miód na moje serce! Ja zamawiałem dokładnie tak samo 16go października M340i, dokładnie z olaniem restrykcji. Jutro zanękam mojego handlowca... On to uwielbia... :)

 

047.


„Czekamy na przyznanie kwot na początku marca. Bądźmy dobrej myśli.”


No to zaczynam myśleć…

 

Mam to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miód na moje serce! Ja zamawiałem dokładnie tak samo 16go października M340i, dokładnie z olaniem restrykcji. Jutro zanękam mojego handlowca... On to uwielbia... :)

 

047.


„Czekamy na przyznanie kwot na początku marca. Bądźmy dobrej myśli.”


No to zaczynam myśleć…

 

Mam to samo.

 

Miejmy nadziej że Wasze zamówienia zostaną zrealizowane w najbliższych miesiącach, jednak status 47 oznacza że zamówienie nie jest potwierdzone i zaplanowane, jest tylko wprowadzone. Ciekawe jak to się będzie miało do informacji o braku alokacji na produkcji do czerwca.

Brak realizacji zamówień na pre LCI oznacza chyba brak w ogóle zbierania zamówień na 3 chwilowo. Bo jakby to miało wyglądać jak salony nie mają specyfikacji modelu LCI, będa zbierać na podstawie obecnego modelu a później będzie zmiana zamówienia jak będą dane dla LCI?. W takim przypadku takie zamówienia przez najbliższe miesiące będą wisiały w próżni a dopiero ich aktualizacja do danych LCI spowoduje że wejdą w system BMW.

Edytowane przez polrob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zamówienie 11 października i 18 lutego auto trafia do produkcji na taśme. Start produkcji miał być końcem marca / początkiem kwietnia :) Miesiąc wcześniej. Z restrykcji wszystko. Od assystentów pro, head up, lasery, lędźwie, HK itp. nic z indywiduala. M340i

 


I jak, trafiło faktycznie na taśmę?

U mnie zamówienie 21 września. M340i Touring w kolorze individual plus panorama, laserowe światła, head up, adaptacyjne zawieszenie, HK, ledźwie, asystent prostszy, kamera cofania prostsza. Z gestów specjalnie zrezygnowałem niedawno, bo i tak ich nie ma.

No i nadal czekam na VIN a produkcja przesunięta po raz kolejny na 10 tydzień roku czyli na początek marca.

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ze przegapił bo dzisiaj dostałem aneks do podpisania :D

Termin mam na koniec kwietnia i dzisiaj stwierdził ze jest szansa na marzec/kwiecień.

Bardzo optymistycznie do tego podchodzi haha :D

Sprawdź czy cena po odjęciu sterowania się zmieniła, bo powinna stanieć o kilka stówek ;)

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś usuwał ostatnio kamery i HUD z M340i albo M340d? Wszystkie źródła podają, że od lutego nie ma już restrykcji na te elementy dla M340i. Nie wiem czemu zmuszają akurat mnie do ich usunięcia.

 

A ktoś mówił że są restrykcje na te rzeczy? Eeee, mój dealer mówił że nie ma żadnych restrykcji dla m340i. Poza tym podparciem w fotelu pasażera bo to wszędzie zabierają z automatu i jakąś jeszcze pierdołą.

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak tak czytam wpisy, to mam wrażenie, że każdy inną markę zamówił :shock:


Nic się kupy nie trzyma :shock:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam wpisy, to mam wrażenie, że każdy inną markę zamówił :shock:


Nic się kupy nie trzyma :shock:

no bez kitu.... marka premium, a burdel jak za prl :D

Opla z konfiguratora do firmy zamawiałem to bardziej się to kupy trzymało :)

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.