Skocz do zawartości

jaki Palmptop + Navi ???


riddick21

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

Jaki jest dobry palmptop + Navi do 1500 zl?? Chodzi mi o to zeby byl dokladny. Co doradzicie?

 

pozdr

 

Mam Acera n35 i Automape, dziala bez zarzutu. Czasem tylko kaze skrecic w prawo zamiast w lewo ale jesli patrzysz tez na mape nie powinno byc problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jesli chodzi o Mio to stary model bardzo udany mio 168, Mio 180 zas ma problemy z bateria czesto siada i wywala caly system.

z Mio polecilbym tylko i wylacznie A201 z WM 5 nie traci danych po rozladowaniu.

 

Natomiast nowe Mio 350 i 550 sa fajne, ale jedna wada to antena od gps wbudowana - czesto traci sygnal gps.

 

no a z drozszych okolo 1500zł to ASUS MyPal A636N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja właśnie zakupiłem Mio c710.Spisywała się po drodze do Włoch prawie idealnie.Miała tylko problemy ze wskazanie właściwej drogi w Czechach ,ale to z tego powodu,że Czechy Polska itd ma słabe pokrycie.Atutem tej navi jest to że nie musisz zakupić map ma juz wgrane,minusem że nie działa jak zwykły palmtop!!!!!!!!

Cena 1500 zł!

Pozdro!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czystym sumieniem moge polecic a201, bo takiego uzywam od 2 m-cy. wlasnie z automapa, ktorej ostatnio robilem aktualizacje. sprzet sie dobrze spisuje i kilka razy wyciagal mnie z opresji. ja dalem za caly komplet 1709 zl (mio+automapa+sd 1gb). kupowalem to w optimusie. teraz bede sie przesiadal na inny model palmtopa, a wlasciwie na palmofon.
DIESEL POWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Musi być funkcja TMC!Poprostu odbiera fale radiowe o komunikatach o korkach,ale w Polsce to nie działa niestety!!!!Drogę możesz wybrać np najszybszą lub najkrótszą!!!!!!

Pozdro!!!!!!!

ps.

mio c710 tą funkcję posiada!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała tylko problemy ze wskazanie właściwej drogi w Czechach ,ale to z tego powodu,że Czechy Polska itd ma słabe pokrycie

 

tzn zle pokazuje droge?W Polsce tez?Chodzi mi o to zeby bym bardzo dokladny szczegolnie w Polsce:) Czy ten Mio c710 jest niedokladny?:)Sory za lamerskie pytania ale wogole nie siedze w temacie i potrzebuje pomoc :)

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj testowana była we Wrocku na wpisanych kilkunastu ulicach i prowadziła ok.Pozdro!!!

http://pdaclub.pl/

wejdz na tą stronę i poczytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

witam

dla zainteresowanych malym kosztem mozna zafundowac sobie rewelacyjna mapke, nawigacje, GPS... np Tom Tom.

Wystarczy miec telefonik z symbianem (ja mam osobiscie Nokie N70), zgrac oprogramowanie (oczywiscie legalne :twisted2: ) mozna znalezc na stronkach i dokupic nadajnik gps za ok 280 - 300 zł. I po sprawie no i pewnie przydala by sie tez ladowarka samochodowa :lol: .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duzo kombinacji , najlepsza navi i zarazem najtańsza to CB radio , no i ma jeszcze inne zalety

mam odmienne zdanie i nie chcę na ten temat polemizować. używam jednego i drugiego urządzenia jednocześnie. Palmtop HP 2200 mam 3 lata i nigdy mnie nie zawiódł (poza dwukrotnym rozładowaniem się) program Automapa XL nie gubi GPS-a , w sumie odnajduje "największe Dziury w Polsce" , a także miasteczka pod Wiedniem. Prowadzi Cię jak po sznurku do samego końca pod dom. A na koniec mówi kobiecym ciepłym głosem: jesteś już na miejscu- to jest bardzo przyjemna chwila, możecie mi wierzyć.

A CB słuzy mi , zeby nie płacić mandatów. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ja tez uzywam obydwu urzadzonek a jezeli ktos ma chudy portfel (np tak jak ja biedny student) to polecam PDA firmy Medion wszystko identyczne jak MIO :) ja za uzywanego z antena karta pamieci futeralem na allegro dalem 400zl ) sluzy mi wraz z Auto Mapa juz ponad rok i tez mnie nie zawiodl :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.