Skocz do zawartości

Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)


Krakus3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 725
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

więc tak ..

dziś oglądałem na żywo nową 4er , z przodu jest absolutnie ciekawym i nadzwyczajnym widokiem , nie mogę powiedzieć że to ładny czy brzydki , jest tak odważny i ciekawy że nawet podwójny espresso wypiłem patrząc na ten przód .. - brawo BMW - :cool2:

2.jpg

środek : wygląda jak w 3er wizualnie , kabina jest odrobinę szersza , i wyraźnie niżej siedzi niż w 3er.

1.jpg

tył: i tu jest największa porażka moim zdaniem , bardzo pospolite kształty tylnych lamp , jak w każdym pospolitym aucie które stoi przed nami w korku - Skoda, Mazda ..itd- a same światła stop to 2 sierpy radzickie - stąd myślę że Rosjanie będą kochać ten model ;)

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycie za krotkie zeby czekac :P

spokojnie , jeszcze nie mam 76 lat i garść leków do połknięcia na śniadanie :mrgreen:

o oto moje sportowe marzenie które spełniłem tym roku .. zamieniłem garaż na centrum sportu i rozrywki :D


IMG-20201017-080243208.jpg

Ja pitlę!!! Ping pong:) Ale bym popykał choć zatrzymałem się na paletkach Stiga:)

Ale jakbym się rozgrzał, to sugerowałbym przestawić Becię:) :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem wczoraj serie 4 w m i masz zupelna racje - tyl jest przecietny przy tym szalonym przodzie a przod jest jednak ciekawy :)

WjhgZ9Y.jpg


8RwrrHc.jpg


A Twoja widze ze pokazuje walory terenowe po kraweznikach wysokich :) zaleta takiej oponki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ogladalem wczoraj serie 4 w m i masz zupelna racje - tyl jest przecietny przy tym szalonym przodzie a przod jest jednak ciekawy :)

prawda ?! choć patrząc na tył różnych modeli MB np. CLS :duh: , to i tak wychodzi całkiem nieźle

 

A Twoja widze ze pokazuje walory terenowe po kraweznikach wysokich :) zaleta takiej oponki :)

no ba, bo to przystojniak w gumiakach , wsiądzie się dostanie bez stresu :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał 440i gc ale cena wyższa od m340i i rabat duzo niższy i finalnie jak dla mnie za duża różnica

 

Jeździłeś jakimś testowymi 340i? Porównywałeś do 330i? Czy tak w ciemno? :)


Tez myślałem nad 4 ale wole w coś doposażyć 3 za tą różnice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja bym brał 440i gc ale cena wyższa od m340i i rabat duzo niższy i finalnie jak dla mnie za duża różnica

 

Jeździłeś jakimś testowymi 340i? Porównywałeś do 330i? Czy tak w ciemno? :)


Tez myślałem nad 4 ale wole w coś doposażyć 3 za tą różnice :)

 

Jeździłem 330i g20 i w serii x drive nie jedzie....

Mam teraz m235i i do 140pieknie jedzie a potem kupa.

Swoją f30 100-200 grubo bym odjechał...

Ale każdy ma inne priorytety moje marzenie to w końcu nowe 6 cylindrów

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Jeździłem 330i g20 i w serii x drive nie jedzie....

Mam teraz m235i i do 140pieknie jedzie a potem kupa.

Swoją f30 100-200 grubo bym odjechał...

Ale każdy ma inne priorytety moje marzenie to w końcu nowe 6 cylindrów


Ja teraz jeżdżę w sumie żony A35 :D kiedyś było G30 530i i Ok ale nie wiem czy teraz jak wezmę 330i to nie będzie czegoś brakowało, dodatkowo jeżdżę tylko po mieście a za kilka miesięcy będę dojeżdżał ale to dosłownie kilka km. 90% czasu i tak na sport w A35 ale nie wiem czy 340i nie będzie przesadą w takim przypadku :D jakbym jeździł często w jakieś trasy to kompletnie bym się nie zastanawiał. Nie wiem czy na codzień gdzie przyspiesza się do 80-140 będzie to jakaś wielka różnica :D nie mam gdzie wypróbować 340i, gdyby nie pandemia to na pewno ktoś by pomógł a tak to nawet głupio pytać obcych :)


Mi bardziej zależy na takim szybkim przyspieszaniu do tych 100, 140, to co później przyda się tylko dwa razy do roku w trasie :D

Ciężki wybór :D ale chyba sam odpowiadam sobie na pytanie, ze w moim przypadku chyba lepiej 330i..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Po prostu może to tylko moje odczucie...

X drive zabija koniki powyżej 100km/h przy takiej mocy niskiej...

M235i tak samo do 140szybkie a potem już tylko w miarę przyspiesza...

Moja f30 jest dużo szybsza 100-200, dlatego jednak zrobiłem dobry deal zamawiając 340i

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No i kto NIE jest -sunday driver -w niedzielne południe ? oczywiście ze kierowcy BMW :mrgreen: na szczęście skończyło sie pouczeniem tym razem :wink:

IMG-20201108-110114146-HDR.jpg

dzięki @Wehyr za cenną uwagę co do 330xd :cool2: , raczej handlowiec tego nie powie :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za silnik dostał pouczenie. To wstyd nie mieć 6 cylindrów w BMW.

I tak dobrze, że to G20, a nie F30, bo tam za te 3 cylindry w 318i na pouczeniu by się nie skończyło :twisted:

 

Ohoho, narazisz się 90% posiadaczy g20, bo 6-cylindrowców tu niewiele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Za silnik dostał pouczenie. To wstyd nie mieć 6 cylindrów w BMW.

I tak dobrze, że to G20, a nie F30, bo tam za te 3 cylindry w 318i na pouczeniu by się nie skończyło :twisted:

myślę ze jest bardziej logiczny powód , chodzi o czystość auta :lol: , Pani przede mną w brudnym X1 dostała mandat , a ja w pięknym wypucowanym 2 h wcześniej czarnym G20, dostałem pouczenie , a policjant ciągle oglądał błyszczącą maskę oddając mi dokumenty, nawet klasyczne pytanie padło od niego .. ile pali ? :D oby jak najwięcej takich miłych policjantów :cool2: .. a przeprosiny mu należały za łamanie prawa.

co do f30 318d , też miały 3 cylindry ? pytam bo ostatnio ścigałem się z pod światła z takim , no to pokazał mi rury , i stąd wiedziałem że to 318d było :cry2: , myślę że miał podrasowany silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.