Skocz do zawartości

Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)


Krakus3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Jak auto? Sprawia radość? Bardzo dokuczają znoszenia przy wyższych prędkościach, nie dotarło się coś i nie znikły? Za 2 tygodnie odbieram auto, pierszwe bmw nie mogę się doczekać. Pozdrawiam

Jakie zimówki planujesz? Będę miał tą samą ohydną felgę

absolutnie wspaniałe auto do codziennego użytku , nie stabilność powyżej 160km/h nie znikła, ale do niej da się przyzwyczajać nie jadąc często powyżej 160 :P opony kupiłem Michelin alpin 6 , choć jakbym wybrał jeszcze raz to może bym kupił coś z RF może by coś pomogło na tą niestabilność powyżej 160 ? bo RF mają twarde ściany boczne, a jak zauważyłem ostatnio jak naciskam stopą oponę, to całe auto się kołysze , tego zjawiska nie mam w Tiguanie który ma jeszcze grubsze opony i jest bez RF !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 725
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za 5 tysi byly do wziecia 17stki z runflatami fabrycznie zlozone z czujnikami i homologacja bmw, w salonie bmw z faktura :)

Gdzie taka promocja ? Ja właśnie szukam zimówek 18" do nowego nabytku i rozmowa z ASO kręci się wokół 9 tys

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie opony zimowe powinny być miększe. Ciekawe jakie odczucia mają użytkownicy runflatów, gdzieś czytałem, że konstrukcja jest przystosowana na RF i felgi 18", ale ciekawe jak to w praktyce wygląda. Jak auto spisuje się w zakrętach, nie przechyla go zbyt mocno? a może to kwestia zawieszenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla osob ktore zastanawiaja sie nad kupnem silnika 318i...

odebralem ostatnio g20 318i, wczesniej jezdzilem e90 320d 184 konie, potem f30 316i z chipem na 220 koni, ale g20 318i 156koni wydaje sie zdecydowanie najdynamiczniejszym autem, wlasciwie wciaz pozostaje w szoku, auto z kazdych obrotow pieknie przyspiesza.. polecam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się ubezpieczyć auto w okolicach 3% ? Dopytam także, jak długi jest okres o momentu produkcji do dnia odbioru w kraju ?

 

Mi się udało za 2,5% pakiet dealera z generali. Jak chcesz to dam Ci kontakt.

Ja odbieram swoją 318i w piątek, zobaczymy czy krakus ma rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja odbieram swoją 318i w piątek, zobaczymy czy krakus ma rację :)

Gratuluję Leeo..a tak naprawdę małżonce :D :cool2: będzie Pani zadowolona :wink: czekam na fotki nabytku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.