Skocz do zawartości

Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)


Krakus3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

No i kto powiedział że forum nie jest pomocny ? :)

Co do burgera , mój level handmade zaczyna się od mielenia mięsa w domu , ale takiego kupionego w sklepie - jedyna rzecz która ma w nazwie eko i mnie przekonuje ,to właśnie wołowina -

druga rzecz handmade w tym burgerze to własnej receptury sos do burgera , ale to juz level M Performance :lol:

Dziś jechałem z żoną pierwszy raz jako pasażer 200km autostradą i muszę powiedzieć ze jechała 140-160 i nie zauważyła żadnego bujania , a kilka tirów wyprzedzała , na codzien jeździ Tiguanem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 725
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pieniądze szczęścia nie dają, taaa, jasne.. G20 to chyba jedyna rzecz która mnie trzyma przy życiu w tym chorym roku.. :lol:

Fajne zakręciory, polatało by się, tylko szkoda że ograniczenia prędkości nie są dostosowane do możliwości dzisiejszych samochodów (czyt. odpowiednio zwiększone :wink: ). Żartuję, 10 mniej ratuje życie.

"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pieniądze szczęścia nie dają, taaa, jasne.. G20 to chyba jedyna rzecz która mnie trzyma przy życiu w tym chorym roku.. :lol:

do pełnego szczęścia w Twoim przypadku, brakuje jeszcze literę i zamiast d przy liczbie 318 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczy57, noo ta Twoja musi ładne cztery paski zostawiać na takich zakrętach. :8)

Krakus3, literę brakuje ale M a nie "i", M340d to musi być potwór na kołach, pieprzona akcyza..

My mamy wszystko od lat tylko w dieslu, bo na firmę odliczamy VAT z paliwa, z benzyną by się tak nie dało..

PS. Ale przebiegi robimy czysto benzynowe. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
miało ich nie być ale jednak to zrobiłem i ich zamówiłem , wszystko przez nowe czarne A4 w ceramice obok którego parkowałem tydzień temu , fotki wieczorem jak paczka dojdzie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy wszystko od lat tylko w dieslu, bo na firmę odliczamy VAT z paliwa, z benzyną by się tak nie dało..

PS. Ale przebiegi robimy czysto benzynowe. :o

Od benzyny odliczasz wszystko jak od diesla, chyba, że tankujecie do auta, a odliczacie paliwo nielegalnie z czegoś innego :twisted:

 

Fajne zakręciory, polatało by się, tylko szkoda że ograniczenia prędkości nie są dostosowane do możliwości dzisiejszych samochodów (czyt. odpowiednio zwiększone :wink: ).

Dlatego fajnie mieć RWD i latać bokiem w każdych warunkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało ich nie być ale jednak to zrobiłem i ich zamówiłem , wszystko przez nowe czarne A4 w ceramice obok którego parkowałem tydzień temu , fotki wieczorem jak paczka dojdzie :wink:

Na pewno ta tajemnica dotyczy nowych chlapaczy, bo przecież nie dodatkowych chromow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało ich nie być ale jednak to zrobiłem i ich zamówiłem , wszystko przez nowe czarne A4 w ceramice obok którego parkowałem tydzień temu , fotki wieczorem jak paczka dojdzie :wink:

Na pewno ta tajemnica dotyczy nowych chlapaczy, bo przecież nie dodatkowych chromow :)

 

Czekamy w napięciu, natomiast słyszałem, że dla g20 brak jest propozycji oryginalnych chlapaczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie będę dłużej trzymał w napięciu , dotarły :D , byłem prawie pogodzony z losem dopóki nie zaparkowałem obok nowego czarnego A4 , patrzę na tył oba auta i widzę że jednak mój przegrywa wizualnie jedynie totalnym brakiem chromów , które jednak cholernie pasują do czarnego dostojnego sedana , no i za pomocą pomysłowości Leeo :cool2: udało mi się zamówić komplet używany z allegro za 500zł - nowe za ok. 1500zł- , ważny było żeby ktoś się zgodził ich wymontować ze zderzaka i mi sprzedać oddzielnie - za czwartą ofertą się udało - bo moja żona by nie przeżyła widoku wielkiego zderzaka w garażu nawet przy użyciu zapewnienia typu : kochanie nie martw się , zaraz go pozbędę :mrgreen:

pozostaje teraz temat montażu , we czwartek wpadnę do mojego ASO gdzie będą sprawdzać czy da się ich montować bez konieczności zdejmowania zderzaka czy nie .

IMG-20210104-175626651-HDR.jpg


@Sławomir nawet dla takiego posiadacza prawa jazdy jak ja , jazda w taką pogodę , taka drogą z takimi widokami , takim autem z takim genialnym układem kierowniczym , powoduje banana na twarzy nawet bez konieczności jazdy bokiem , nie ponieważ nie chcę , ale ponieważ nie umiem :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj coś wydaje mi się, że bez ściągnięcia zderzaka się nie obejdzie w ASO.

Tą część się wkłada w zderzak i trzeba zatrzasnąć zatrzaski od tyłu zderzaka (od wnętrza) i tak naprawdę później montuje się odblask na tym i zaciska zatrzaski od tyłu - ale masz to już akurat osadzone.

No chyba, że po podniesieniu auta na podnośniku jest dostęp do wewnętrznej części zderzaka -tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
melduję się :D jestem po szybkiej wizycie a ASO , nie da się bez zdejmowania zderzaka , jak nie padnę na COVIDa , to na przyszły czwartek termin montażu - specjalna cena dla mnie 650 zł - i zawiozą mnie do pracy rano :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję się :D jestem po szybkiej wizycie a ASO , nie da się bez zdejmowania zderzaka , jak nie padnę na COVIDa , to na przyszły czwartek termin montażu - specjalna cena dla mnie 650 zł - i zawiozą mnie do pracy rano :8)

 

Serio? A nie masz jakiegos znajomego lakiernika? Zdjac zderzak dla nich to pestka, mysle ze w 150, gora 200zl sie zamknie. 650zl to juz naprawde .... so wrong... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
O Boże, nie masz jakiegoś kolegi z który to ogarnięcie w garażu a jedynym kosztem będzie whisky? :lol: przecież to kilka spinek i śrubek, krew by mi leciała z oczu jakbym miał za to zapłacić 650 zł :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja wiem że to herezja z mojej strony , ale jakoś nie mam serca do tego żeby pierwszy BMW w moim klanie , i jeszcze pół roczny było grzebane w nim poza ASO , i trochę to że to nowy model , nie wiadomo czy lakiernik będzie miał spinki , nitki ..itd które akurat pasują do tego modelu . nie ukrywam ze suma 850 zł którą mi proponowali w pierwszym ASO pewnie by skłoniła mnie do tego żeby szukać poza ASO , ale przy obecnej machnąłem ręką , kto bogatemu zabroni ? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.