Skocz do zawartości

Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)


Krakus3

Rekomendowane odpowiedzi

Tez nie przesadzaj.

W ASO też można ponegocjować i mieć montaż za darmo.

Nie ma znaczenia czy ci liczą za założenie, tylko ile sumarycznie zapłacisz.

Jak uda ci się wynegocjować to będziesz miał w cenie montaż. A że bedzies zmiał nadal na fakturze montaż za 200pln to nie ma znaczenia.

Muszą mieć kazdą czynność wyfakturowaną i tyle.

To zależy, czy jest atmosfera do negocjacji. W moim przypadku jak usłyszeli, ze nie zamawiam u nich powłoki ceramicznej do auta to już nie byli zainteresowani niczym i odebrałem auto bez zimowek :mrgreen:

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 725
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

wygląda że to podróbka z Chin , czy jest dobrze zrobiona ? to się okazie jak uda się ją założyć :roll:


natomiast inna rzecz się stała dzis , i bardzo mi na nią zależało , mianowicie miałem jazdę 60 km dobrze znaną mi autostradą , autem 320i Xdrive na kołach 18 , no i będę pisał kilka wniosków z tej jazdy - to jest moja pierwsza jazda G20 poza moim autem :

1- uczucie niestabilności poprzecznej auta nie znikneło a jedynie zostało złagodzone , sama granica beztroskiej jazdy nie zaburzonej żadnymi poprzecznymi ruchami karoserii przesunęła się z 145 u mnie na 155 w tym aucie , przy 175 przód myszkował ale to inna sprawa , czy warto po tej jeździe zamieniać moich 16 na 18 , nie , bo nie rozwiązało problemu a jedynie przesunęło granicę o 10km i troche złagodziło samych ruchów poprzecznych karoserii

2- brzmienie 320i jest inne niż 318i , gorsze , bardziej pospolite

3-posiadacze LCP , jak możecie żyć z takim głosem włączonego kierunkowskazu ? .. tragedia :mrgreen:

4- chyba to auto nie miało akustycznych szyb z przodu , ogromna różnica komfortu podróżowania jeśli chodzi o szum powietrza powyżej 130km

5- i tu absolutna niespodzianka , fotele sportowe są duuużo mniej komfortowe niż podstawowe , są wąskie i twarde , natomiast trzymanie boczne to inna sprawa , w moich wpadam na fotel pasażera przy szybkim ciasnym zakręcie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wygląda że to podróbka z Chin , czy jest dobrze zrobiona ? to się okazie jak uda się ją założyć :roll:


natomiast inna rzecz się stała dzis , i bardzo mi na nią zależało , mianowicie miałem jazdę 60 km dobrze znaną mi autostradą , autem 320i Xdrive na kołach 18 , no i będę pisał kilka wniosków z tej jazdy - to jest moja pierwsza jazda G20 poza moim autem :

1- uczucie niestabilności poprzecznej auta nie znikneło a jedynie zostało złagodzone , sama granica beztroskiej jazdy nie zaburzonej żadnymi poprzecznymi ruchami karoserii przesunęła się z 145 u mnie na 155 w tym aucie , przy 175 przód myszkował ale to inna sprawa , czy warto po tej jeździe zamieniać moich 16 na 18 , nie , bo nie rozwiązało problemu a jedynie przesunęło granicę o 10km i troche złagodziło samych ruchów poprzecznych karoserii

2- brzmienie 320i jest inne niż 318i , gorsze , bardziej pospolite

3-posiadacze LCP , jak możecie żyć z takim głosem włączonego kierunkowskazu ? .. tragedia :mrgreen:

4- chyba to auto nie miało akustycznych szyb z przodu , ogromna różnica komfortu podróżowania jeśli chodzi o szum powietrza powyżej 130km

5- i tu absolutna niespodzianka , fotele sportowe są duuużo mniej komfortowe niż podstawowe , są wąskie i twarde , natomiast trzymanie boczne to inna sprawa , w moich wpadam na fotel pasażera przy szybkim ciasnym zakręcie :mrgreen:

 


Zaszalałeś, niedlugo po jeździe m3 stwierdzisz że wolisz swoje 318i na 16calowych felgach :mrgreen:

Że fotele sportowe jakieś niewygodne itp itd

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakus, czy Feature otwierania bagażnika nogą jest opcją?


Czy do tego potrzebne jest automatyczne zamykanie klapy bagażnika ?


Ja u siebie tego szukałem i nie widzę pod zderzakiem żadnego czujnika.

 

Hej Grievous, otwieranie klapy jest połączone z komfortowym dostępem, wówczas klapa się otwiera od ruchu nogą natomiast nie da się jej zamknąć inaczej niż manualnie, chyba że masz również elektryczną klapę wtedy jest taka możliwość. Sam niedawno zamawiałem auto i cały katalog wykułem na blachę bo mój doradca mówiąc delikatnie słabo orientował się w wyposażeniu G20 ;)


"Wyposażenie dostępu komfortowego obejmuje także funkcję bezdotykowego otwierania klapy tylnej. Krótki ruch stopą skierowaną w stronę środkowej części tylnego zderzaka daje impuls do bezdotykowego otwarcia klapy tylnej. W połączeniu z automatyczną obsługą klapy tylnej możliwe jest ponadto bezdotykowe zamykanie pokrywy. Funkcja działa oczywiście tylko, gdy ma się przy sobie kluczyk do samochodu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Krakus, czy Feature otwierania bagażnika nogą jest opcją?

Czy do tego potrzebne jest automatyczne zamykanie klapy bagażnika ?

jest opcją dostępną jak masz Dostęp Komfortowy , przy manualnej klapy bagażnika , działa pod warunkiem że nikt na Ciebie nie patrzy na parkingu , zwłaszcza kierowca Audi parkowanego obok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie że jest China :duh:

 

Jutro zerkne na ten ktory wymontowalem, bo dzis jestem w pracy. Mozliwoe ze myle ten napis czech republic z plastikami przy grillu ktore sie demontuje. Moze jest jednak oryginalny. Jutro dam znac. Gdyby sie okazalo ze nie jest to oddaj go koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jutro zerkne na ten ktory wymontowalem, bo dzis jestem w pracy. Mozliwoe ze myle ten napis czech republic z plastikami przy grillu ktore sie demontuje. Moze jest jednak oryginalny. Jutro dam znac. Gdyby sie okazalo ze nie jest to oddaj go koniecznie.

ok , dzięki :cool2: zawsze pozostaje nadzieja że to oryginalny grill dla aut BMW na rynku Chińskim :wink: jakość plastików czarnych z wysokim połyskiem i chromów jest świetna , farba jest perfekcyjnie nałożona , nic nie zachodzi , ale pozostaje temat pasowania mocowań.. itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Krakus,


dzisiaj twój wielki dzień, bo nowy grill wjeżdża na front G20. Pochwal się jak to wygląda i czy nie było problemów ze spasowaniem :wink:


Ja chyba do swojego się niedługo zdecyduję na taki grill:

https://allegro.pl/oferta/grill-nerki-atrapa-bmw-3-g20-g21-m-pakiet-nowy-9406426889



Z tanzanitem powinien ładnie się komponować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Tak , mam potwierdzenie z ASO że to oryginał :8)

Popatrzcie na ten syf w i3 , materiał jak w matach izolacyjnych pokrywy silnika :duh: fuuj

IMG-20201121-112256109.jpg

IMG-20201121-112232957-HDR.jpg

Bo to jest wełna. Materiał eko- nie musisz zabijać owcy, żeby go pozyskać. Tak samo jak z drewnem w i3 (eukaliptus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , mam potwierdzenie z ASO że to oryginał :8)

Popatrzcie na ten syf w i3 , materiał jak w matach izolacyjnych pokrywy silnika :duh: fuuj

IMG-20201121-112256109.jpg

IMG-20201121-112232957-HDR.jpg

 

grymasisz Krakus :) - to na pierwszym zdjęciu to przetworzone wytłoczki z pulpy papierowej [np takiej do jajek] - do auto jest do bólu eko

Sprzedam Alufelgi BMW M791 Double Spoke '19 5x112 https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=383676
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@Leeo pewnie że było warto ,przód wygląda 100 razy lepiej , no i dzięki Tobie jestem 450zł do przodu , masz u mnie piwo kolego :cool2: co do chromowanych części na zderzaku przednim i tylnym , mam pewień pomysł żeby okleić te części samochodową folią chromowaną , nie wiem czy się da i czy będzie estetycznie ? , będę pytał w przyszłym tygodniu jak zostawię auto żeby nałożyli ceramikę na nowy grill , bo same chromowane plastyki do tylnego zderzaka - a na nim najbardziej mi zależy - kosztują ok. 1000zł a pewności nie ma czy będą pasować . co do kół , jeśli ich wymienię kiedyś to tylko dla estetycznych powodów no i lepszego prowadzenia w zakrętach , ale nie dla eliminacji bocznej niestabilności , marzą mi się Double Spoke Style 771 17tki , jest tylko jeden zestaw w PL na allegrolokalnie , ale gość nie odpisuje , chętnie bym zrobił taki prezent sobie pod choinką :wink:


@meister @stufmann byłem w szoku jak w tym aucie usiadłem - w negatywnym tego słowa znaczeniu- czułem że nie pasuję do tego auta , miałem na siebie perfumy , pasek ze skóry naturalnej nie eko , sweter moherowy gdzie nie jedna owca została zabita żeby uzyskać idealną jakość , miałem ogoloną brodę maszynka elektryczną, nie mając własnych paneli fotowoltaicznych , no i byłem po kolejnym prysznicu gdzie znowu kilkadziesiąt litrów wody zmarnowałem.. nie .. jeszcze nie dojrzałem to tematu eko w motoryzacji :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.