Skocz do zawartości

BMW F10 525D xDrive 2012 rok - jaka lampa przednia


Oranje307

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,


od dwóch dni jestem posiadaczem F10 przed Liftem. Kupiłem auto uszkodzone delikatnie i niestety ale lampa lewa jest do wymiany, niestety ciężko mi stwierdzić jaka potrzebuje, ponieważ w Niemczech wyjęli tę zbitą lampę. Czy jeśli podam nr seryjny prawej, to będzie mi ktoś w stanie pomóc jaką potrzebuje do przodu lewą?


W szybie mam kamerę jakby co.


IMG-6031.jpg



Czy ta lewa lampa będzie ok?


IMG-6036.png


Szczerze mówiąc nie wiem czy mam bixenony, czy skrętne czy nie skrętne. To moja pierwsza BMW w zyciu, wiec proszę o zrozumienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na https://www.realoem.com/. Wyszukaj po swoim numerze vin jakie lampy/numery seryjne powinieneś mieć. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dziękuje za ten link. Wpisałem VIN, znalazło moje auto jednak nie potrafię tego ogarnać i znaleźć odpowiednika swojej lampy..


Czy mogę kogos poprosić o dodatkowe wsparcie? Niestety moja wiedza nt. częsci w BMW jest znikoma.


ostatnie 7 znaków VIN: DX27410

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa 7203252

Lewa 7203251


Masz bi-xenon skrętny.


Ta lewa którą pokazałeś na zdjęciach będzie dobra. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dziękuje za ten link. Wpisałem VIN, znalazło moje auto jednak nie potrafię tego ogarnać i znaleźć odpowiednika swojej lampy..


Czy mogę kogos poprosić o dodatkowe wsparcie? Niestety moja wiedza nt. częsci w BMW jest znikoma.


ostatnie 7 znaków VIN: DX27410

 

Taka ciekawostka, w swoim samochodzie mam vin kilkadziesiąt numerów do przodu: DX27451

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hej, dziękuje za ten link. Wpisałem VIN, znalazło moje auto jednak nie potrafię tego ogarnać i znaleźć odpowiednika swojej lampy..


Czy mogę kogos poprosić o dodatkowe wsparcie? Niestety moja wiedza nt. częsci w BMW jest znikoma.


ostatnie 7 znaków VIN: DX27410

 

Taka ciekawostka, w swoim samochodzie mam vin kilkadziesiąt numerów do przodu: DX27451

Może jechały jednym pociągiem z fabryki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na jednej taśmie tego samego dnia :D


Sam pracuję w fabryce Volkswagena [Caddy 4&, T6.1] w Poznaniu, i nr VIN idą zgodnie z kolejką aut, bo VIN nadawany jest w momencie kiedy karoseria trafia na spawalnie, czyli na samym początku. Jedynie jakieś poprawki/zmiany w planie budowy aut mogą zmienić kolejkę, ale jeśli w BMW jest tak, jak w VW, to nasze auta były tego samego dnia krótko po sobie na linii montażowej, spawalniczej i lakierniczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Raczej na jednej taśmie tego samego dnia :D


Sam pracuję w fabryce Volkswagena [Caddy 4&, T6.1] w Poznaniu, i nr VIN idą zgodnie z kolejką aut, bo VIN nadawany jest w momencie kiedy karoseria trafia na spawalnie, czyli na samym początku. Jedynie jakieś poprawki/zmiany w planie budowy aut mogą zmienić kolejkę, ale jeśli w BMW jest tak, jak w VW, to nasze auta były tego samego dnia krótko po sobie na linii montażowej, spawalniczej i lakierniczej :)

To tez.

Ale w BMW moze byc inaczej ze wzgledu na Individual, ale te mają inny VIN troche (DW np. albo DZ z xdrive)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.