Skocz do zawartości

Problem z elektryką.325i m54b25


JoKeeR230

Rekomendowane odpowiedzi

M54B25

Panie/panowie problem z prądem ciąg dalszy.Wszystko uszczelnione.Podszybie.Drzwi.Wszystko suche.Błedów i zwarć już nie ma..Na szczęscie.A więc wsadziłem westa forse,który był naładowany w 100% elektrolit idealnie zielony.Tester pokazał na obciążeniu ponad 10.30v.Oddałem Tuborga,który zaczał się przydławiać.Okazało się,że elektrolit w nim jest na czerwono.Kolega go naładował ja jeżdziłem na wescie dokładnie 11 dni.Auto ciągle użytkowane.Ku mojemu zdziwieniu przy profilaktycznym sprawdzeniu westa ma zółty elektrolit.Obciążenie 10.15..Oczko zólte ale to mało istotne.Ładowanie mam dziwne.Dodam,że jest strata 0.2 na aku a obd.

Jałowy wył odbiorniki (obd)- 14.3 (aku)-14.1

Jałowy wł odbiorniki przez chwile (swiatla,radio,nawiew) (obd) 13.4 czyli na aku gdzieś 13.2

Gaz wył odbiorniki (obd) 14.3 (aku)-14.1

Gaz wł odbiorniki (obd) 13.8- 13.9 (aku) 13.5

Klkma zabija ładowanie.Spada pod 13 i wstaje do 13.6 z dodaniem gazu.

Miernik od wczoraj wpiety szeregowo i prąd który ucieka to 0.01-0.04 maks.Od wczoraj czyli powiedzmy gdzieś 18h.Sprawdzane 3 róznymi miernikami.Ładowanie w mazdzie kumpla ciągle 14.2.Jałowy czy nie laduje.Foka 2 kumpla ładuje 14.3 ciagle.Ludzie jezdzą po 5 lat na chinczykach i mają idealny i elektrolit i zasrane oczko i problemów 0.

Jeż wymieniony na oryginał.Altek regenerowany około połtora roku temu.Trasa jaką robię to około 9km do pracy w jedną i w drugą.Auto chwile pochodzi.Jeżdze bez swiateł radia i nawiewu..Plus dłuższe km w miedzy czasie..A mimo to problemy moim zdaniem nadal są..Kupować uzywke alternator na wymianę.Moze to podgrzewacz..Ale wydaję mi się by pokazał na mierniku.

Edytowane przez JoKeeR230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jaki podgrzewacz? Coś chyba nie poszło z tą regeneracją jak masz takie spadki pod obciążeniem. Dopisz 325i do tytułu.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak, w dieslu.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.