Skocz do zawartości

Jakie lampy tylne w stylu LEXUSa?


wawryl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//tuning_team.republika.pl/images/DSCN08161.jpg

 

nie jest to może rewelacja ale wymieniam na clary :D chociaż te naprawdę ładnie prezentują się w nocy (chodzi o świecenie jak ich nie widać ) seria pod tym względem wymięka. Jak ktoś ma clary do coupe to chętnie kupię i moje lampki są na sprzedaż za 200 zł brak śladów zużycia i nie łapią wilgoci.

BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

U mnie w firmie na parkingu stoi czerwony sedan E36 identyczny z moją Niunią. Jedyną różnicą między tymi autkami są właśnie tylne lampy. Ja mam fabryczne standardowe piętnastoletnie a w tym drugim autku są owe nieszczęsne lexusy. Od dłóższego czasu noszę się z zamiarem zmiany tylnych lamp na nowe z białymi migaczami (bo z przodu już są tzw. grafitowe :) ) więc przyjżałem się tym lexusom no i niestety muszę Ci powiedzieć, że ujmują autku elegancji i lepiej wygląda moja Niunia w fabrycznych lampkach :) Zrobisz jak uważasz lecz pamiętaj że ja postawiłem oba auta obok siebie i miałem możliwość porównania i moim zdaniem są niewłaściwe do tego samochodu.

 

Pozdrawiam

 

ps. jak kupię i zamontuję biało czerwone lampki postawię się obok tej Nuiuni z lexusami, cyknę zdjątko i postaram się je tu jakoś wkleić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem do autka takie lampy http://moto.allegro.pl/item160286049_bmw_e36_sedan_lampy_tylne_bialo_czerw_komplet.html i sa one tak krzywe i nie rowne ze glowa boli bede teraz je zwracal i raczej nie ma sensu szukac wsrod tego producenta dobrych lamp dlatego czy ktos moze mi polecic jakas firme ktora nie robi takiej tandety??

 

Szukaj tylko i wylacznie (nawet uzywek) oryginalow ! Te lampy to tandeta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//tuning_team.republika.pl/images/DSCN08161.jpg

 

nie jest to może rewelacja ale wymieniam na clary :D chociaż te naprawdę ładnie prezentują się w nocy (chodzi o świecenie jak ich nie widać ) seria pod tym względem wymięka. Jak ktoś ma clary do coupe to chętnie kupię i moje lampki są na sprzedaż za 200 zł brak śladów zużycia i nie łapią wilgoci.

 

Nie gniewaj sie ale te lampy wygladaja strasznie.Według mnie najlepiej pasuja od M3 z białym kierunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem do autka takie lampy http://moto.allegro.pl/item160286049_bmw_e36_sedan_lampy_tylne_bialo_czerw_komplet.html i sa one tak krzywe i nie rowne ze glowa boli bede teraz je zwracal i raczej nie ma sensu szukac wsrod tego producenta dobrych lamp dlatego czy ktos moze mi polecic jakas firme ktora nie robi takiej tandety??

 

Szukaj tylko i wylacznie (nawet uzywek) oryginalow ! Te lampy to tandeta...

 

 

Po czym rozpoznac, ze to oryginal? Beda jakies oznaczenia BMW?

Compact sprzedany. Teraz E46 i to w kombi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie lamp a'LEXUS nic dodac nic ujac kolega BAX zrobil to idealnie popieram :dance: :mrgreen: :mrgreen:

adi0583 napisał:

Czepiacie się lamp a LPG nie. Jedno i drugie powoduje ze to juz nie są oryginały. Smieszy mnie to wasze podejscie i mówienie innym co jest cool a co nie. Dla mnie to wyglada tylko w ten sposób ze jak kogos na to nie stac to odrazu wypowiada się ze to wiejski tuning. Ze to nie oryginał.

 

 

Kolego u mnie większość .......... po kupnie BMW zanim zdążyła je rozbić pierwsze co porobiła to właśnie pozakładała lexusy. To nic że lampy parowały i z bliska wyglądały żałośnie ale jest cool. Potem pozakładali oczywiście zderzaki LAMINATOWE, oczywiście ozdobione siatką. To nic że farba na laminacie popękała, a siatka w oryginale ma całkowicie inne zastosowanie. Dalej żeby być trendy poszła do przeróbki maska i tu również liczy się fakt zmiany nie wykonanie, rygiel z drutu zbrojeniowego rulez! No i na koniec hicior, zaspawiemy zamek w klapie i zlikwidujemy miejsce na tablice, yea! Mały szczegół klapa otwierana byłą drutem przywiązanym pomiędzy tylnymi siedzeniami, bueheheheh. I tak to mniej więcej wygląda.

 

Aha, ofcourse, gazik był założony przed leksusami bo trzeba było na te wszystkie festyniarskie "zaoszczędzić".

 

Pozdro.

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na oryginlanych lampach masz znaczki BMW, firma In Pro robi też ładne lampy z biłaym kierunkiem. Depo z allegro odradzam bo to straszna tandeta! Co do lexów i innych wynalazków ery dicho tuningu to jestem absolutnie na NIE.

 

Ps: i to że (ja) nie mam czy (Wy) nie macie u siebie lexów czy jakis tam diodowych lamp wcale nie znaczy ze mnie, Was na nie nie stac... jak to kolega adi*** stwierdził w któryms z poprzednich postów:/

BMW - Nie dla idiotów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie lampy ?? Lexusy to chyba żadne !! Jak to wogóle wygląda ? :duh:

Posłuchaj Alex Dark i sobie Mkowe zapodaj :]

Jazda BMW to podobnie jak jazda TIRem tylko zapas miejsca zostawiam po stronie zewnetrznej

http://img389.imageshack.us/img389/8589/obraz037editedeg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby seryjne lampki przerobić w ten sposób?

 

http://img123.imageshack.us/img123/7065/1673538541mt7.jpg

 

Jak mozna osiągnąć coś takiego?

Sprayem, jest takich podobno specjalnych farb na allegro sporo. ale ja bym tego nie zrobił. Nawet ze względu na bezpieczeństwo. Takie popryskane lampy bardzo słabo świecą.

Poza tym, to nie wyglada ladnie, wedlug mnie oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.