Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Godlike napisał(a):

U mnie dokładnie to samo. Zamówienie początek maja, update z poniedziałku: przewidywana data produkcji pierwszy tydzień Września. Jeszcze nie ma VIN. X5 30d.

Moze doczekamy sie w podobnym okresie. Brałeś cos z wyposażenia co przedluzylo produkcje czy taki po prostu slot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, IronSzn napisał(a):

Moze doczekamy sie w podobnym okresie. Brałeś cos z wyposażenia co przedluzylo produkcje czy taki po prostu slot?

Wiesz co... doposażałem gdzieś w okolicy Czerwca w fotele komfortowe, niby był slot dealera na Lipiec, ale nie wiadomo czy zmiana foteli 'zresetowała' slot produkcyjny, bo fabryki mają znowu jakieś problemy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bartek33 napisał(a):

Zamówione w maju i po tygodniu plątaniny z akcją serwisową, która zakończyła się podpisaniem informacji dla klienta odebrane, cieszy oko.

 image.thumb.jpeg.0b499578c8147abeb874d8dc208be645.jpeg

IMG_9442.jpg

Gratulacje. Ja dzisiaj otrzymalem info ze auto dostalo vin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2024 o 09:48, bartek33 napisał(a):

Zamówione w maju i po tygodniu plątaniny z akcją serwisową, która zakończyła się podpisaniem informacji dla klienta odebrane, cieszy oko.

 image.thumb.jpeg.0b499578c8147abeb874d8dc208be645.jpeg

IMG_9442.jpg

Przepiękne!! Ja coraz bardziej żałuję, że wziąłem tanzanit zamiast marina bay… cóż, nauka kosztuje 

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem odebrać X6 40d w lipcu, zamówiona 8 kwietnia i cały czas info , że nawet nie jest w produkcji i nie wiadomo kiedy będzie. Dealer nie jest w stanie odpowiedzieć kiedy konkretnie … Przewidywany termin odbioru październik/listopad 😕

ktoś może ma podobnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Godlike napisał(a):

Właśnie dostałem VIN... więc odbiór gdzieś w pierwszej połowie października zapewne. Macie może jakiś link do śledzenia statusu produkcji? 

to ciekawe... w Aplikacji na telefonie My BMW, dodałem nowy pojazd... zapytał czy 'otrzymałem już pojazd', wybrałem 'jeszcze nie', a program pozwolił wpisać mi VIN, rozpoznał auto i dodał je do listy aktywując jakieś funkcje na poczekanie np. galerie gotowe specu auta, jakieś instrukcje itp. Nie wyświetla co prawda kodu statusu produkcji/dostawy jest tylko informacja 'w dostawie'.

 

image.thumb.png.79d9558fe62019c570ecd3878931306a.png

Edytowane przez Godlike
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Godlike napisał(a):

Właśnie dostałem VIN... więc odbiór gdzieś w pierwszej połowie października zapewne. Macie może jakiś link do śledzenia statusu produkcji? 

Końcowy użytkownik nie może śledzić statusu pojazdu. Tylko informacje od dealera - dzwoń i dopytuj.

Po rozkodowaniu VIN będziesz miał datę produkcji, to pozwala jakkolwiek oszacować kolejne kroki w transporcie.

 

1 godzinę temu, Godlike napisał(a):

to ciekawe... w Aplikacji na telefonie My BMW, dodałem nowy pojazd... zapytał czy 'otrzymałem już pojazd', wybrałem 'jeszcze nie', a program pozwolił wpisać mi VIN, rozpoznał auto i dodał je do listy aktywując jakieś funkcje na poczekanie np. galerie gotowe specu auta, jakieś instrukcje itp. Nie wyświetla co prawda kodu statusu produkcji/dostawy jest tylko informacja 'w dostawie'.

 

image.thumb.png.79d9558fe62019c570ecd3878931306a.png

Każdy VIN możesz sobie tak wbić do aplikacji - nawet jakiegoś auta z otomoto, które już ma x lat, i też będzie miało informację "w dostawie". To takie "czekadełko" da właściciela.

Edytowane przez buster12
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W moim przypadku poszło ekspresowo. Zamówienie złożyłem 17 lipca a 4 września samochód zjechał na plac dealera. Dzisiaj zarejestrowałem. W sobotę oddaję na położenie folii PPF na przód i powłoki ceramicznej na pozostałą część nadwozia. Dealer obiecał wykorzystać najbliższy wolny slot produkcyjny i słowa dotrzymał. Samochód wyprodukował się 31 lipca . X5 M60i wszystkie opcje za wyjątkiem pełnej skóry (w takim przypadku czekałbym 6 mcy - zamówienie indywidualne). Kolor marina bay blue.

Resized_20240904_132033_1725448884873.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sytuacja z numerem VIN, czy jeśli zamówiłem auto i dostałem od dealera VIN , to auto jest już wyprodukowane , czy jeszcze przed produkcją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukasz822 napisał(a):

A jak wygląda sytuacja z numerem VIN, czy jeśli zamówiłem auto i dostałem od dealera VIN , to auto jest już wyprodukowane , czy jeszcze przed produkcją ?

VIN przypisywany jest na około 2 tyg. przed planowaną produkcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te M to  jakoś super szybkie produkcję dostawy mają. Ja zamawiałem w marcu 30d i we wrześniu miał być odbiór ale nie będzie bo konfig nie pokrywa się z zamówieniem więc muszę zamowic jeszcze raz. Podobno  teraz szybciej trochę produkuja i sloty są na listopad ale to tylko podobno   🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.