Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie Panowie, nie ma się co „drapać”, za chwilę lci pozamiata wszystko (głównie reflektory)

No jak dla mnie to pozamiatali w kokpicie-na pewno nie kupiłbym x5 po faceliftingu przez te beznadziejne ekrany. Oczywiście kwestia gustu i niektórym się spodoba.

 

Dla mnie te erkany to jakiś horror. A jak zoba zobaczyłem obrzydliwy przód nowej 7 i liftu x7...... Jeżeli taka będzie cała nowa linia bmw to aktualne będzie moim ostatnim :roll:

 

W 100% się zgadzam - jesli X5 tez dostanie takie ekrany to niestety ale po zakończeniu leasingu przeproszę się z inna marka premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niestety mocno zdegustowany i zrezygnowany oczekiwaniem na odbiór swojego pojazdu marzeń. Zamówiłem w sierpniu zeszłego roku wiedząc, że są restrykcje i opóźnienia w produkcji. Ale nie zakładałem, że problemy będą dosłownie na każdym jednym kroku. Od produkcji (kilka miesięcy) przez oczekiwanie na statek z Chin, potem statek miał kilkanaście godzin opóźnienia dosłownie w każdym porcie, przez co przypłynął jakieś 12 dni później niż miał, potem znowu czekanie na transport do kraju no i teraz w kraju stoi już nie wiadomo ile i nie wiadomo na co czeka. Miesiąc temu otrzymałem informację, że auto jedzie z Niemiec do Polski. No to od miesiąca czekam na telefon, że już jest do odbioru ... I tak sobie czekam.


Specjalnie auto zamówiłem dużo wcześniej, żeby było na wiosnę. Raczej nie ma co marzyć, żeby do majówki udało się odebrać a jak nie to kolejne tygodnie miną ...


Sytuację jeszcze pogarsza fakt, że dealer mnie o niczym nie informuje i wszelkie informacje muszę dosłownie wykopywać spod ziemi.

Także drugi raz nie dam się nabrać na coś takiego, albo kupię auto w salonie gotowe do odbioru albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niestety mocno zdegustowany i zrezygnowany oczekiwaniem na odbiór swojego pojazdu marzeń. Zamówiłem w sierpniu zeszłego roku wiedząc, że są restrykcje i opóźnienia w produkcji. Ale nie zakładałem, że problemy będą dosłownie na każdym jednym kroku. Od produkcji (kilka miesięcy) przez oczekiwanie na statek z Chin, potem statek miał kilkanaście godzin opóźnienia dosłownie w każdym porcie, przez co przypłynął jakieś 12 dni później niż miał, potem znowu czekanie na transport do kraju no i teraz w kraju stoi już nie wiadomo ile i nie wiadomo na co czeka. Miesiąc temu otrzymałem informację, że auto jedzie z Niemiec do Polski. No to od miesiąca czekam na telefon, że już jest do odbioru ... I tak sobie czekam.

Specjalnie auto zamówiłem dużo wcześniej, żeby było na wiosnę. Raczej nie ma co marzyć, żeby do majówki udało się odebrać a jak nie to kolejne tygodnie miną ...

Sytuację jeszcze pogarsza fakt, że dealer mnie o niczym nie informuje i wszelkie informacje muszę dosłownie wykopywać spod ziemi.

Także drugi raz nie dam się nabrać na coś takiego, albo kupię auto w salonie gotowe do odbioru albo wcale.

To to iX3 z chin przypłynęło?

Jako być może nowy użytkownik zamówionej iX3 i nowy członek klubu chciałem spytać o radę w kwestii ubezpieczenia OC/AC. Czy warto brać ubezpieczenie oferowane przez dealera czy lepiej czegoś samemu poszukać? I ew. jeśli można wiedzieć jakiego rzędu kwoty przy pełnym AC (pełna opcja z ASO itp) można oczekiwać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak bo go nie widziałem na oczy to nie wiem na pewno czy przypłynął. A biorąc pod uwagę kompetencje mojego dealera nic mnie nie zdziwi.

Podzieliłem się swoimi wrażeniami w tym wątku bo w dziale iX3 nie ma takiego tematu to nie chciałem otwierać nowego, a użytkownik wyżej pytał ile czekaliśmy no to napisałem, że ciągle czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - forum ucięło mój post.


2. Retrofitting the receiver audio module


Widziałem, że koledzy wcześniej czekali po 2tyg. na moduł. Wie ktoś kiedy się go może ruszyć?

 

a jaki masz status? ciągle open? bo 4 tygodnie na doposażenie to dość długo mi się wydaje, ja chyba czekałem właśnie około 2tyg, teraz czekam na transport do PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Może kolega powinien się podzielić jakie czary czy inne zaklęcia stosował, że tak szybko odebrał. Ja mam zamówienie z sierpnia, produkcję 12.01.22, auto kompletne bez uzupełnień i ciągle czekam na dostarczenie.

 

Przynajmniej fajnie ze produkcja 22' a nie 2 tygodnie wczesniej i rocznik 21'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może na co konkretnie czekają? Na transport czy na dokumenty?

Jako ciekawostkę powiem, że w UK ubezpiecza się nie samochód ale kierowca. Ma to taki efekt uboczny, że tam nowe auta do salonu nie wiezie się lawetą tylko wysyła kierowcę od dealera i on tym autem jedzie. Nie każdemu się to podoba bo czasem widać odciski palców na desce i przyciskach no ale na pewno jest tak szybciej i taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety oba Open:

Retrofitting the receiver audio module -0065480300

Programming control units (head unit) - 0065740300

 

no nic, cierpliwym trzeba być, tylko to pozostaje. jak czekasz 5 tygodni to w każdym momencie status może się zmienić. powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma nic do zamontowania a czekam już 4 tygodnie na dostarczenie auta do dealera. Co mi po cierpliwości jak ja potrzebuje tego auta na wczoraj. Muszę przewieźć kilka rzeczy przyczepką (specjalnie zamówiłem auto z hakiem), kilka innych spraw też czeka w kolejce. Wolałbym mieć to już wszystko z głowy. Najgorszy jest brak komunikacji bo nic nie można zaplanować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sobie człowiek pomyśli, że Chińczycy są w stanie szybciej to auto zbudować od zera niż w Polsce ogarnąć na cle, albo, że Brytyjczyk odbiera auto tydzień po wyładowaniu ze statku (z tego co czytałem na ichnym forum) no to ciężko się nie irytować widząc w czym przodujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.