Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jako, że mija tydzień za tygodniem chciałbym zapytać jak się ma sytuacja u osób czekających na doposażenie z kodem 0065480300 "Retrofitting the receiver audio module".

Czy ktoś już ma doposażone X5 w ten audio receiver? A może ktoś już odebrał samochód? Jeśli tak, to jak długo samochód czekał na doposażenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma status 182.


Przy zakładce status Vin na, stronie którą podałeś pisze zamknięte.


Ale z tego co koledzy na forum piszą więcej jest tak czekających z autami gotowymi. W dziale g30 ktoś czekał chyba 6 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj ma status 182 od 16.01. Wczesniej mial status 181 czyli czekal na doposazenie od polowy grudnia.

 


Z tego co widzę też czekałeś na Audio Receiver tak?

To już jakiś postęp, byłem ciekaw czy w ostatnim czasie ktoś miał ten kod i został doposażony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość. A z ciekawości WojtekR9 czy miałeś coś doposażane?

 

nie, auto wyprodukowane w całości (oczywiście zrezygnowałem z restrykcji tj, kamery 360, indukcja, otwieranie bagażnika gestem, drive recorder z automatu bo kamery, komforty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj ma status 182 od 16.01. Wczesniej mial status 181 czyli czekal na doposazenie od polowy grudnia.

 


Z tego co widzę też czekałeś na Audio Receiver tak?

To już jakiś postęp, byłem ciekaw czy w ostatnim czasie ktoś miał ten kod i został doposażony..

 

Miałem dwa kody w doposażeniu. Czy komuś udało się coś wywalczyć z powodu opóźnienia? Jest jakiś sens się upominać o rekompensatę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj ma status 182 od 16.01. Wczesniej mial status 181 czyli czekal na doposazenie od polowy grudnia.

 


Z tego co widzę też czekałeś na Audio Receiver tak?

To już jakiś postęp, byłem ciekaw czy w ostatnim czasie ktoś miał ten kod i został doposażony..

 

Tak, też ma to czekałem. Z rzeczy na które są restrykcje a auto ma (podobno):

- Systemy asystujące profesional (nie wiem czy w x5 są na to restrykcje)

- Kamery 360


Z tych dwóch rzeczy nie chciałem rezygnować, to było konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie ,pewno ktoś z Was musiał zrezygnowac z zawieszenie pneumatycznego.Ja złożysłem zamowienie na auto 17-01-2022 wiem wiem poczekam sobie :) Licze sie z tym ze dostane telefon ze brak pneumatyki i bede musiał zmienic zawieszenie na inne i teraz pytanie w konfiguracji mam felgi 22 M Double-spoke 742 i czy na inny zawieszenie da rade na tych kołach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od własnych oczekiwań odnośnie komfortu i czym się wcześniej jeździło. Jak jeździłeś BMW 3 na zawieszeniu M to każda wersja X5 będzie komfortowa. Ja jeździłem testowymi autami na zwykłym zawieszeniu z kołami zimowymi 19' i na pneumatyce z felgą 21'. Dla mnie była przepaść pod względem komfortu i dlatego pneumatyka była obowiązkowa.


Co do felg to niby komfort na feldze 22' bez RF jest porównywalny z felgą 21' z RF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie ,pewno ktoś z Was musiał zrezygnowac z zawieszenie pneumatycznego.Ja złożysłem zamowienie na auto 17-01-2022 wiem wiem poczekam sobie :) Licze sie z tym ze dostane telefon ze brak pneumatyki i bede musiał zmienic zawieszenie na inne i teraz pytanie w konfiguracji mam felgi 22 M Double-spoke 742 i czy na inny zawieszenie da rade na tych kołach?

 

Poszukaj na forum, temat byl już wielokrotnie walkowany. Sam zrezygnowałem z pneumatyki i nie żałuję. Więcej masz we wcześniejszych postach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w posiadaniu G05 25d bez pneumatyki na felgach "22 i samochód płynął nawet po nierównościach. Byłem bardzo zadowolony z komfortu jazdy i wręcz zaskoczony (obawiałem się, gdyż sprzedawca mi delikatnie odradzał). Felgi 22" mają opony nie typu Run Flat więc są miększe. Komfort jazdy 22" na oponach bez run flat podobny jak 20" runflat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jutro mija 3 tygodnie od momentu kiedy wskoczyłem w Bremerhaven na status transport do polski a dokładnie od 14. 01. Niestety na dzien dzisiejszy centrala nie potrafi odpowiedziec kiedy auto przyjedzie do Polski. odpowiedz z centrali to "mamy opóżnienia w transporcie"

czy jest ktos ze statusem transport do Polski z data wczesniejsza niz 14.01. wiem ze kolega "MP00" tez ma ten status od 14.01 ale u niego chyba tez nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Miałem w posiadaniu G05 25d bez pneumatyki na felgach "22 i samochód płynął nawet po nierównościach. Byłem bardzo zadowolony z komfortu jazdy i wręcz zaskoczony (obawiałem się, gdyż sprzedawca mi delikatnie odradzał). Felgi 22" mają opony nie typu Run Flat więc są miększe. Komfort jazdy 22" na oponach bez run flat podobny jak 20" runflat.

 

Miałem na felgach 21' opony zwykłe i były twardsze niż obecne RFT. Przy X5 opona musi przenosić olbrzymie obciążenia i nawet non runflat musi byc sztywna jak kamień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.