Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czy jest tu ktoś, kto nie ma u siebie możliwości odłączenia przyciskiem systemu START/STOP?

Mam G21 320D z listopada 2020 i tak jak w demo, którymi wcześniej jeździłem, na konsoli środkowej był przycisk, który umożliwiał odłączenie tego cholerstwa, tak aktualnie można go wyłączyć jedynie przechodząc w tryb Sport.

Macie jakąś wiedzę na ten temat? Dlaczego BMW z tego zrezygnowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Też tak macie, że ładowarka bezprzewodowa słabiej Wam ładuje telefon, jak ten jest w etui? A w zasadzie wcale go nie ładuje? Zauważyłem, że urządzenie faktycznie działa jak telefon jest bez case'a.

 

Wolno ale ładuje, bardziej podtrzymuje stan baterii przy obciążeniu telefonu carplayem itp.

 

Hej, czy jest tu ktoś, kto nie ma u siebie możliwości odłączenia przyciskiem systemu START/STOP?

Mam G21 320D z listopada 2020 i tak jak w demo, którymi wcześniej jeździłem, na konsoli środkowej był przycisk, który umożliwiał odłączenie tego cholerstwa, tak aktualnie można go wyłączyć jedynie przechodząc w tryb Sport.

Macie jakąś wiedzę na ten temat? Dlaczego BMW z tego zrezygnowało?

 

Mild Hybrid = brak możliwości wyłączenia S/S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że ładowarka bezprzewodowa słabiej Wam ładuje telefon, jak ten jest w etui? A w zasadzie wcale go nie ładuje? Zauważyłem, że urządzenie faktycznie działa jak telefon jest bez case'a.

 

Wolno ale ładuje, bardziej podtrzymuje stan baterii przy obciążeniu telefonu carplayem itp.

 

Hej, czy jest tu ktoś, kto nie ma u siebie możliwości odłączenia przyciskiem systemu START/STOP?

Mam G21 320D z listopada 2020 i tak jak w demo, którymi wcześniej jeździłem, na konsoli środkowej był przycisk, który umożliwiał odłączenie tego cholerstwa, tak aktualnie można go wyłączyć jedynie przechodząc w tryb Sport.

Macie jakąś wiedzę na ten temat? Dlaczego BMW z tego zrezygnowało?

 

Mild Hybrid = brak możliwości wyłączenia S/S.

 

Kurcze nie wiedziałem, że tak to działa... Wydawało mi się, że u kogoś widziałem, że był mild hybrid i przycisk do wyłączenia S/S. Czyli nie ma innej opcji? Pozostaje jeździć w trybie sport :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W aplikacji connected jest promocja z okazji blackweek na pakiet serwisowy 60 mies./ 100 tys -30%

 

Do kiedy promo?

Pewnie nie są rady tego kupić przed odbiorem auta hehe

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba można - jak dodaje auto z vinu, to pojawia się że trzeba potwierdzić je w ciągu 4h w menu idrive, ale auto jest dodane. I można dodać do koszyka pakiet serwisowy dla takiego auta. No chyba ze nie masz jeszcze VINu, to może być ciężko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

:cry2: :cry2:

Chyba można - jak dodaje auto z vinu, to pojawia się że trzeba potwierdzić je w ciągu 4h w menu idrive, ale auto jest dodane. I można dodać do koszyka pakiet serwisowy dla takiego auta. No chyba ze nie masz jeszcze VINu, to może być ciężko :)

:cry2: :cry2:

Nie mam auta, produkcja drugi tydzień 2021

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie działa :/ Jest regularna cena, nie wskakuje promocja. W swojej serii 5 weszło i kupiłem sobie zdalne usługi z promocją. A tu zobaczcie ceny za pakiety, takie same jak przy zamówieniu auta :/ możecie coś poradzić, bo chyba powinno być 3750 - 30% = 2625

xacBMov.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz jeszcze wchodzac normalnie na strone jak przez PC. Ja jak zamawialem cos do F10 to sklep inaczej sie zachowywal poprzez aplikacje niz poprzez PC.

 

Ale to wlasnie przez strone na komorce, nie przez apke. Sprobuje rano na komputerze, choc moze to jakis inny problem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie działa :/ Jest regularna cena, nie wskakuje promocja. W swojej serii 5 weszło i kupiłem sobie zdalne usługi z promocją. A tu zobaczcie ceny za pakiety, takie same jak przy zamówieniu auta :/ możecie coś poradzić, bo chyba powinno być 3750 - 30% = 2625

xacBMov.jpg

To już jest po rabacie: pakiet jest tańszy niż 80 tys./60mies.

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie działa :/ Jest regularna cena, nie wskakuje promocja. W swojej serii 5 weszło i kupiłem sobie zdalne usługi z promocją. A tu zobaczcie ceny za pakiety, takie same jak przy zamówieniu auta :/ możecie coś poradzić, bo chyba powinno być 3750 - 30% = 2625

xacBMov.jpg

To już jest po rabacie: pakiet jest tańszy niż 80 tys./60mies.

 

Ale to wychodzi tyle co w konfiguratorze przy zamówieniu auta, wiec w moim odczuciu bez promocji.

Nadal sie waham czy to potrzebne. Przez 5 lat autko zrobi jakies 40-45tyś km. Czy przy takim przebiegu warto mieć pakiet? Tym bardziej, że i tak będę pewnie robił wymiany oleju częściej a te w moim aso kosztują kolo 550zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie działa :/ Jest regularna cena, nie wskakuje promocja. W swojej serii 5 weszło i kupiłem sobie zdalne usługi z promocją. A tu zobaczcie ceny za pakiety, takie same jak przy zamówieniu auta :/ możecie coś poradzić, bo chyba powinno być 3750 - 30% = 2625

xacBMov.jpg

To już jest po rabacie: pakiet jest tańszy niż 80 tys./60mies.

 

Ale to wychodzi tyle co w konfiguratorze przy zamówieniu auta, wiec w moim odczuciu bez promocji.

Nadal sie waham czy to potrzebne. Przez 5 lat autko zrobi jakies 40-45tyś km. Czy przy takim przebiegu warto mieć pakiet? Tym bardziej, że i tak będę pewnie robił wymiany oleju częściej a te w moim aso kosztują kolo 550zl.

Tez mam takie rozterki, a gwarancje BMW mam tylko 3-letnia, wiec później już mi się nie opłaca zabawa w serwisy w aso. Olej dla zdrowia silnika i mikrofiltr dla zdrowia własnego i tak zmieniam co 10 tys.

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Mam już zamówione G21 w dość rozsądnej wersji (brak skóry i LCP itp), ale będę na nie czekał minimum do marca...

Mam możliwość podmienić to auto na gotowe do odbioru z dużo bogatszą wersją.

Do tej pory nikt mi nie był wstabie odpowiedzieć na pytanie: korzystam dużo z Android Auto. Jakie opcje muszę mieć w G21, żeby dobrze pracowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Mam już zamówione G21 w dość rozsądnej wersji (brak skóry i LCP itp), ale będę na nie czekał minimum do marca...

Mam możliwość podmienić to auto na gotowe do odbioru z dużo bogatszą wersją.

Do tej pory nikt mi nie był wstabie odpowiedzieć na pytanie: korzystam dużo z Android Auto. Jakie opcje muszę mieć w G21, żeby dobrze pracowało?

 

Wszystko zależy od tego, z kiedy jest auto. Z tego co się orientuje, w okolicy lipca wprowadzone zostały drobne zmiany w G21 - dodanie technologii mild hybryd, możliwość otwierania samochodu iphonem itp. Wydaje mi się, ze jak masz auto z lipca/sierpnia, powinieneś mieć AA - jest to cześć pakietu Connected. Jeśli masz starsze auto, może tej opcji brakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Koledzy,

Czy w G20 działa obsługa głosowa i komendy w języku PL? W 2018 F31 obsługi w języku PL nie było i by móc używać komend np w języku angielskim musiałem zmienić język całego menu.

Jak to jest w obecnie produkowanych G20? Trzeba coś dobrać z wyposażenia aby ta funkcja działała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bo jest problem xD


Bawiłem się trochę w bimmercode i zmieniałem Layout na wyświetlaczu centralnym. Oryginalny miałem ze znaczkiem M340i , posprawdzałem sobie ładnie pieknie Layouty Alpiny, zwykłego M i chce wracać do oryginału wybieram BMW koduje a tam pusto.. Jakiś pomysł jak mam wrócić do oryginału z M340i na górze?


Dodam ze do wyboru w apce mam : Alpina, BMW, M


Edit: Ok, ogarnąłem sam, trzeba było pogrzebać w expert mode i wyszukać stosowne kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.