Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakaś możliwość ustawienia stopnia pochylenia prawego lusterka przy cofaniu?

U mnie lusterko pochyla się na maksa w dół, co sprawia, że nie widzę w nim nic oprócz podłoża i krawężnika. Przez to ta funkcja w moim przypadku jest bezużyteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że opcja esim to jest analogiczna opcja jak w Apple Watch (w wersji esim/cellular) że możesz nie brać ze soba telefonu a i tak będziesz mógł dzwonić ze swojego numeru mając te wirtualna sim wprowadzona do auta. Wydaje mi się że auto po za tym ma swoją dodatkową esim przez którą prowadzi dodatkową transmisję do wszystkich zdalnych usług. Jeśli się mylę to mnie poprawcie. 

Edytowane przez adiki

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.1d698f875860ad527c6ee4bb5b40b9f7.png

Patrząc na opis z konfiguratora chyba jednak tak jest. Spotify może działać albo przez te wbudowaną karte esim auta albo Twój telefon staje się hotspotem i udostępnia internet autu. To do zweryfikowania poprzez nie zabranie telefonu do auta na przejażdzkę i sprawdzenie czy będą leciały piosenki najlepiej takie które nie miały szansy zostać zcachowane 🙂 

Edytowane przez adiki

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli musi działać przez wbudowaną kartę esim. Przez tą przez którą są też np realizowane połączenia alarmowe w trakcie wypadku. W skrócie możesz mieć w aucie albo jedną albo dwie karty esim drugą dodatkową ze swoim numerem telefonu 😉

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
16 godzin temu, adiki napisał(a):

Czyli musi działać przez wbudowaną kartę esim. Przez tą przez którą są też np realizowane połączenia alarmowe w trakcie wypadku. W skrócie możesz mieć w aucie albo jedną albo dwie karty esim drugą dodatkową ze swoim numerem telefonu 😉

Taka ciekawostka (chociaż nie dla mnie)

Wyjmij kartę z telefonu i też się dodzwonisz na 112.

 

Spotify idzie tym kanałem co synchronizacja danych auta/otwieranie-zamykanie/sprawdzanie poziomu paliwa itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2024 o 14:25, adiki napisał(a):

image.thumb.png.1d698f875860ad527c6ee4bb5b40b9f7.png

Patrząc na opis z konfiguratora chyba jednak tak jest. Spotify może działać albo przez te wbudowaną karte esim auta albo Twój telefon staje się hotspotem i udostępnia internet autu. To do zweryfikowania poprzez nie zabranie telefonu do auta na przejażdzkę i sprawdzenie czy będą leciały piosenki najlepiej takie które nie miały szansy zostać zcachowane 🙂 

Samochód jest w sieci przez własną kartę i stamtąd też działa spotify, sprawdzone w krajach jak Szwajcaria, Bośnia, Czarnogóra i coś tam jeszcze się wynajdzie, telefon offline, a spotify działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2024 o 15:20, komoornik napisał(a):

Pytanie trochę retoryczne 😉

Ile uszu tyle opinii.

 

Ja zakodowałem equalizer B&W i wybrałem profil Concert.

Myślałem ze jest jakaś polecana konfiguracja 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2024 o 23:19, Bialybst napisał(a):

Myślałem ze jest jakaś polecana konfiguracja 🙂

Chyba nie ma polecanej. Jedni sluchaja Rapu inni dance ,techno, pop lub klasyka. 
niestety gotowca nie znajdziesz bo kazdy ma swoj ulubiony rodzaj muzyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2024 o 12:24, Arrchi napisał(a):

Czy jest jakaś możliwość ustawienia stopnia pochylenia prawego lusterka przy cofaniu?

U mnie lusterko pochyla się na maksa w dół, co sprawia, że nie widzę w nim nic oprócz podłoża i krawężnika. Przez to ta funkcja w moim przypadku jest bezużyteczna.

Nie wiem, czy coś się zmieniło w tym temacie w iDrive 8, ale w 7 można zmienić kąt pochylenia lusterka tylko przez kodowanie np. w Bimmercode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, drago19 napisał(a):

Nie wiem, czy coś się zmieniło w tym temacie w iDrive 8, ale w 7 można zmienić kąt pochylenia lusterka tylko przez kodowanie np. w Bimmercode

Nie wiem czy wiesz ale funkcja obniżenia lusterka służy do tego żebyś widział w nim podłoże i krawężnik, do patrzenia w tył masz po prostu lusterko ustawione w zwykłej pozycji, a możesz te funkcję mieć wyłączoną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do trybów jazdy, mam 3 tryby: eco pro, comfort i sport.
Tylko w trybie sport widzę możliwośc konfiguracji: zawieszenia, układu kierowniczego, reakcji na pedał gazu, układu hamulcowego itd
Czy jest jakaś opcja, żeby te same rzeczy skonfigurować w eco pro i comfort?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, komoornik napisał(a):

Powinieneś mieć dostępny Eco Pro Individual gdzie możesz personalizować ustawienia.

Comfort nie ma personalizacji.

tak ale tam to jest chyba tylko zawieszenie a reszta chodzi w trybie domyślnym.
Czyli realnie tylko jeden tryb jest w pełni konfigurowalny i jest to sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.