Skocz do zawartości

Kreski od temperatury 3.0d


Wojtasgda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zmieniłem u siebie termostaty bo temperatura nie rosła powyżej 70st i teraz silnik grzeje się do 90 ale na liczniku kreski od temperatury cały czas stoją na 8 i nie chcą schodzić. Jak to z nimi jest? Możliwe że trzeba je jakoś odblokować albo że coś się zacina?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się zgodzę że kreski nie działają . U mnie działa to dość dobrze , kilka razy porównywałem z ukrytym menu i kiedy zostawało 9 kresek temp. w menu zawsze pokazywała 75 stopni . Przy 8 kreskach jest już całkowita temperatura robocza czyli przedział między 80 a 90 stopni . Uważam że działa to dość dobrze kiedy miałem uszkodzone termostaty , to potrafiło być 10 kresek i według temp. z menu było to 50 stopni .

Co prawda mam 525 z 2006r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly1270 , masz przedlifta więc u Ciebie działa.


Za pracę tych kresek odpowiada ECU/DDE. Kiedyś może ktoś odkryje która to mapa (o ile to tylko soft) i będzie można to uaktywniać.

E60 535xd+++ + 8hp70x


Individual project by mnichu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się zgodzę że kreski nie działają . U mnie działa to dość dobrze , kilka razy porównywałem z ukrytym menu i kiedy zostawało 9 kresek temp. w menu zawsze pokazywała 75 stopni . Przy 8 kreskach jest już całkowita temperatura robocza czyli przedział między 80 a 90 stopni . Uważam że działa to dość dobrze kiedy miałem uszkodzone termostaty , to potrafiło być 10 kresek i według temp. z menu było to 50 stopni .

Co prawda mam 525 z 2006r

Kolega już wyjaśnił że po lifcie te kreski są potrzebne jak stringi grubej babie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.