Skocz do zawartości

Zmiana kierownicy na M Pakiet LCI w Bwm f10/11


Benogello

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Idę być może na skróty ale nie mogę znaleźć dokładnej odpowiedzi na moje pytanie.

Otóż zmieniam w mojej Bmw f11 z 2011roku kierownicę na M LCI z okrąglym airbagiem. Wszystko już kupiłem brakuje mi tylko Sterownika, Modułu elektroniki kierownicy. I właśnie to jest moje pytanie do tęgich głów:

Czy sterownik który ma wyjście na funkcje grzania kierownicy bo taki moge kupić, będzie też działał w kierownicy( w aucie) ktora nie posiada grzałki.

Chodzi o tą różnice w numerach czesci między 61317848639 a 61317848640 ?

Z góry dziekuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Sytuacja potoczyła się własnym torem :arrow: Kiedy już chciałem zamówić ten sterownik okazało się że już ktoś go kupił. Na szczęście pojawiło się nowe ogłoszenie i tu uwaga!!!!..... z numerem części dedykowanej do mojego wyposażenia czyli ten .... 639 na końcu :lol:

W każdym bądź razie dziekuję wszystkim za uwagę i pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za takie głupie pytanie :wink: Ale mam już skompletowaną fizycznie swoją kierownicę M LCI ale jeszcze muszę poczekać dłuższy czas na sterownik i zakodować. I tu rodzi się moje pytanie! Czy jak przykręcę tą kierownice i podłącze Airbag to bez całej reszty będę mógł jeździć bez obaw? To że nie będzie nic działać w kierownicy to wiem :roll: :)

Dzięki za pomoc i wyrozumiałość :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema wszystkim i każdemu z osobna :D Sprawa załatwiona!!! Calutką kierownice Mpakiet LCI składałem dosłonie od podstaw. Wszystkie części kupowałem osobno no i oczywiście po najlepszych cenach :search: Może opisze zarys co kupiłem:

1.Kierownica z mocowaniem na poduszkę wraz z tylnim talerzem wibracyjno- tłumiącym czy jak mu tam.

2.Ramka tył + przód.

3.Manetki zmiany biegów.

4.Multifunkcja.

5.Silniczek wibracyjny+ wyciszenie.

6.Sterownik.

7.Okablowanie łączące i śrubki.

8.Poduszka powietrzna.

Okablowanie miało więcej wyjść(wtyczek) niż potrzebuje więc poucinałem co nie potrzebne :norty: Wszystko połączyłem żeby zobaczyć czy chociaż podświetlenie działa a tu ku mojemu zdziwieniu wszystko funkcjonuje jak w starej kierownicy i bez jakiegokolwiek kodowania itp. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.