Skocz do zawartości

**ROAD TO M3**


TureQ

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ludzie!

Tworze nowy temat ponieważ chciałbym w przyszłości aktualizować go i generalnie chciałbym poprowadzić ten temat troszkę jakby bloga osobistego oczywiście na dany temat czyli „road to m3”

Niedługo w moje łapki wpada BMW e92 335i w kolorze białym, moim marzeniem od zawsze był pakiet stylistyczny m3 look.

Według mnie bardzo ładnie wyglada biała wersja e92 m3, trafiła mi się okazja kupna uszkodzonej e92 335i i mam założenie właśnie tak ja przerobić.

Na samym wstępie chciałbym zapytać o wydech, czy do 335i podejdzie końcowy od m3?

Tak samo jeśli chodzi o body kit czy ktoś już przerabiał tak swoje bunie i czy może się wypowiedzieć na dany temat jak to wyglada ze spasem bo wiem ze tylne błotniki są poszerzane w m3 a w zwykłej e92 nie, z tym bym chciał się wstrzymać i ewentualnie zrolować błotnik ale pytanie czy progi będą pasować od m3 do zwykłych tylnich z e92.

Relacje z przebiegu wydarzeń będę wrzucał pod tym tematem oraz jakiekolwiek pytania ;)

W następnym poście wrzucę fotki Beaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż swój temat w dziale galeria a nie tutaj.


Dwa: temat m3 look był przerabiany i wyglada to jak psu z dup*. Jakoś dramatyczna. Widać że nic do siebie nie pasuje i nie trzyma proporcji. Jak już chcesz żeby auto dobrze wyglądało to kup m pakiet lci i do tego pełen zestaw dodatków carbonowych i wtedy będzie to coś a nie ulep który wyglada jak garbaty dzwonnik z Notre Dame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na Allegro są gotowe zestawy body kit m3 look pod zwykle e92

Np taki https://allegro.pl/oferta/bmw-e92-body-kit-m3-style-m3-lok-7906412234

Plus lakierowanie i wydechy.

Wiadomo pewnie będzie trzeba trochę porzeźbić żeby wszystko pasowało idealnie ale jest do do zrobienia i jesli kto to dobrze ogarnie nie będzie wyglądało jak ulep a laik na pewno nie odróżni od prawdziwej M3



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Takich rzeczy się nie szuka na allegro, tam jest chiński badziew którego nawet sprzedający nie widział na oczy. :duh:

Można poszukać na ebay.de albo amerykańskim, sprawdzić producenta, zobaczyć czy jakiś sensowny dystrybutor w Polsce to ściąga i bierze za to jakąkolwiek odpowiedzialność.


Oczywiście wszystkie tanie bodykity (<3k pln) będą z taniego plastiku albo jakichś epoksydów i połamią się przy pierwszej okazji.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.