Skocz do zawartości

BMW E39 523i 1999 touring czasowy brak mocy.


Pazuhe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim bmw E39 523i 1999 touring z gazem a mianowicie jak odpalę go po nocy i zanim się nagrzeje jest ok ma moc wszystko fajnie jednak jak złapie jakąś temperaturę ok 40-60 stopni nagły brak mocy tzn. wolno się wkręca, 100 na desce to max,dziwna praca silnika jakby na 5 garów chodził,i wtedy muszę go zgasić i odpalić jeszcze raz i jest ok. tylko po paru czasem parunastu km problem wraca i znów trzeba gasić.Wszystkie świece jak i cewki wymieniłem i dalej to samo.po podłączeniu do kompa są korekcje na 1,3,5 cylindrze do około 2. oraz błędy od sondy na banku 1 i 2 (chyba te za katem ) też na inpie zauważyłem że właśnie 2 sondy nie zawsze działają (włączają się po chwili i znikają losowo)

czy to może mieć coś wspólnego z tym brakiem mocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wklej te błędy oraz rozgrzej silnik, wolne obroty i nagraj pracę sond, korekty paliwowe (te dwie zakładki 20 sekund, dodaj gazu i znowu 20 sekund na wolnych) i masę powietrza.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Uprzedzam, że to nie zawsze oznacza usterkę przepływomierza, trzeba ocenić to co podałem oraz masę powietrza po rozgrzaniu na wolnych obrotach oraz pod koniec skali obrotomierza na 3 biegu.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.