Skocz do zawartości

Biała 330i Radasa


radek_rr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Co do felg na lato, początkowo miałem wybrane 19tki ale zrezygnowałem, bo testówka była na standardowych 18 i na żywo mi się spodobały.


Na zdjęciach nie wygląda, na żywo nawet niebieskie hamulce się wyróżniają.

Najbardziej lubię pięcioramienne wzory.


3f975e6aae4bbbe0gen.jpg

 

Kurczę jakoś nie mogę się przekonać do tego wzoru, może na żywo jest lepiej :)

 

 


Dzięki, nie jest źle, szybciej niż w serii f30.

 

0-100 g20 widziałem lepsze rezultaty na YT, 100-200 pewnie powtarzalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem rozważać inne fele niż oryginalne z jednego prostego powodu. Nieoryginalne żona łamie i wygina, a oryginalne nie. Moze mialem pecha bo fela spawana w 5 miejscach, a opona zadnego bąbla nie miała... to tez przyczyna dlaczego nigdy nie zaloze innych opon niz RFT, nie jestem pomocą drogową ;)


Co do wyboru felg na zimę to miałem dwa wzory 17" i jeden 18" do wyboru, wiec w sumie bez wyboru.

Kiepsko, nawet w renault w pakietach gt czy rs jest większy wybór.


Swoją drogą dlaczego nie oferują ttch samych wzoróa co na lato?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

0e597abc102cf7a5gen.jpg


Po nocce w Zakopcu ;) szczerze - szpera na sniegu podjechala lekko gorzej niz 218 fwd mojej zony. Sprawdze oponki jeszcze dla porownania, jednak w bardzo złych warunkach (lekko topiący się pod kołami śnieg, nie taki lepki świeży) opona ma wieksze znaczenie, bo o ile nie strace przyczepnosci w 218d to jedzie, a system ratuje. W 330i w sumie spodziewalem sie czegoś lepszego. Jednak ma naped na 2 kola a nie na jedno.

Jednak jak juz pokonałem wyjazd to żałowałem, że na rondach stopniało hehe.

Bardzo przewidywalne zachowanie auta. Nie jezdze w takich warunkach czesto, w zasadzie zimy są tylko w górach ostatnio.

Podczas przyspieszeń autem nie rzuca, idzie prosto waląc śniegiem spod kół jak odśnieżarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Tak, to plastik oklejony jakimś takim czymś. Wygląda ładnie, mi już zbrzydł czarny połysk, a drewno, mimo że ładne, to chyba do serii 5 czy 7 lepiej pasuje, ewentualnie luxury line, ale nie w Mpakiecie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na bogato :D jaki rabat? 291 tys to poziom 340i ;)


Jestem zadowolony i to bardzo, do tego stopnia, że przez "zimę" zajechałem zimowki. Mam moralniaka bo opony zwykle na 5 lat mi starczają, ale to pokazuje ile funu miałem :)


Ogólnie z samochodu jestem bardzo zadowolony, xDrive mi nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.