Skocz do zawartości

Poziom oleju w silniku BMW F30 320d 2016 rok


Kamilos1986

Rekomendowane odpowiedzi

Co się rzuca w oczy to to że masz kompleksy dlatego na takim forum udajesz niewiadomą kogo.

Ja napisałem tutaj swoje zapytanie do wszystkich którzy mogą mi na nie odpowiedzieć ale gdybym miał wybór to bym zaczaczyl oprócz ciebie :p

Jak wspominałem masz niską samoocenę która starasz się poprawić uszczypliwymi tekstami.

Nie dyskutuj więcej w tym temacie bo szkoda czasu farmerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
bądź trochę milszy to nie kosztuje nic.

 

Pomimo że jesteś gburowatym nieedukowanym analfabetą motoryzacyjnym to polubiłem Cię,może miałeś gorsze dni, było minęło, zawsze możesz liczyć na moją fachową pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Miałem co prawda dpf w e90 może się trochę różnic ale u mnie popiół dobijał do 56g i dpf był drożyny mimo to komp ciagle aktywował wypalanie nawet po 2km jazdy. Późnej okazało się ze pękł wkład prawdopodobnie od temperatury i zbyt częstych regeneracji. Mimo ciągłych regeneracji nigdy nie milem ropy w oleju stan był zawsze ten sam (silnik m47) to samo w e60 (n47 177km) tam również nigdy nie było takiej sytuacji.

Moim zdaniem jest coś nie tak z układem paliwowym, auto musi przykapcac skoro tak szybko podnosi się sadza.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie. Doprowadzam auto do używalności po zakupie w aplikacji B-Tool wyświetla mi błędy DPF 244800 I 283400. Na desce nie mam jeszcze żadnych komunikatów. Czy to jakieś złe wieści na przyszłość?

Pacjent F34 2013 221400 przebieg. Chcę jutro wymienić olej i zapodać regenerację w aplikacji.

1878990---rwyb.html

https://wrzucplik.pl/pokaz/1878990---rwyb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.