Skocz do zawartości

Champ 2 Doposazenie NAVI


Eiceman77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie panpowie! kiedyś poruszałem wątek mojego radia ze zmieniło język na niemiecki polowa funkcji znikła i tak jeździłem ponad rok aż pojechałem do bmw zeby mi wgrali update softu i myślałem ze wszystko wroci do normy ale jednak ekran zgasł nic nie działało. postanowiłem kupić nowe rado i nagle widzę ze ma końcówkę gps i chyba usb (żółta końcówka) wiem wiem radio trzeba zakodować jeszcze tego nie zrobiłem i również polowa funkcji nie działa ale czasem włącza mi się system ze wszystkimi opcjami mianowicie tez z nawigacja wchodzę w nią wszystko ładnie pięknie ale oczywiście nie łapie zasięgu bo nie mam anteny auto wcześniej nie było wyposażone ale po kilku minutach się opcja nawigacji wyłącza podobno jakiegoś klucza brakuje i moje pytanie jest takie czy da sie u mnie w aucie dokupić gps i ten żółty kabelek ubs (chyba) i żeby nawigacja działała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie teraz was zdziwię :) Bo ja tak mam radio cic orginalne 2010rok bmw F10 4pinowe ale jak bylem w serwisie bmw to powiedzieli ze moje radio to champ 2 part number 65129273861 i kupilem takie



https://www.ebay.co.uk/itm/BMW-5-SERIES-F10-F11-SAT-NAV-RADIO-CD-ALPINE-9257492-GENUINE-2010/323692117250?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649


tez 4 pinowe i wlasnie ma funkcje navi moge nawet podeslac filmik jak to dziala i po 20-30 sekundach navi sie wylacza. jestescie pewni ze nie trzeba emulatora tylko zakodowac radyjko bez zadnego kosu navigacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli masz jednostkę zakodowaną pod auto z opcją $606,to powinieneś mieć opcję Nawigacja na szaro,nie możesz w nią wejść.Po podłączeniu emulatora będzie działać.

Który rok auta? Musisz uważać,aby kupić odpowiedni emulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli masz jednostkę zakodowaną pod auto z opcją $606,to powinieneś mieć opcję Nawigacja na szaro,nie możesz w nią wejść.Po podłączeniu emulatora będzie działać.

Który rok auta? Musisz uważać,aby kupić odpowiedni emulator.

Chyba że ktoś szybciej zakoduje ten moduł w Twoim aucie.


Dlaczego przy cic nie trzeba emulatora?

Jak jest już emulator np przy nbt - można już ten moduł normalnie kodować czy pierw zmienić Vin w fa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przy cic czy nbt nie trzeba emulatora,ponieważ można sobie wygenerować/kupić pakiet kodów fsc pod vin twojego auta.Wtedy działa wszystko jak z fabryki aktualizacja map itp.

Vinu w jednostkach cic czy nbt się nie zmienia,ponieważ rozjadą się kody fsc i nie będzie działać nawet z emulatorem.

Vin zmienia się tylko wtedy gdy robimy retrofit na kodach fsc pod nasze auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przy cic czy nbt nie trzeba emulatora,ponieważ można sobie wygenerować/kupić pakiet kodów fsc pod vin twojego auta.Wtedy działa wszystko jak z fabryki aktualizacja map itp.

Vinu w jednostkach cic czy nbt się nie zmienia,ponieważ rozjadą się kody fsc i nie będzie działać nawet z emulatorem.

Vin zmienia się tylko wtedy gdy robimy retrofit na kodach fsc pod nasze auto.

To wiem ale pytania miałem raczej inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Musisz mieć navi CIC lub NBT żeby wrzucić custom fsc.Z małymi navi to nie działa.

Mogę wygenerować kody dla cic nbt nbt evo.

Kody do map tak?

A aktywacje FSC również ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.