Skocz do zawartości

E36 Odpala tylko na krótko


Ciachoo09

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę się zapoznać! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=68&t=120678&sid=f3b31d5465d7c05f68224783227bd864




Witam, mam problem ze swoją cupetą polegający na braku jakiej kolwiek reakcji po przekręceniu kluczyka w pozycji (III)

-kontrolki nie gasną, ani nawet nie przygasają

-rozrusznik nie kręci

Auto odpala tylko na krótko po zwarciu styków na rozruszniku i oczywiście wcześniejszemu przekręceniu kluczyka w (II) pozycje


To co już sprawdziłem wymieniłem:

- obwody przy na wszystkich drogach są zamknięte także kuna odpada

- rozrusznik sprawny (bo na krótko działa)

- bezpieczniki sprawne

- przekaźniki również

- stacyjka wcześniej przekręcała się wiec po pierwsze ją obstawiłem, wymienione i nadal cisza


Auto oryginalnie 320iA swap na manual następnie swap na m52b25 auto jeździło po tym swapie. Odstawione w garażu czekało na roboty blacharskie a tu taki nie fajny przypadek.


Za wszelkie odpowiedzi z góry dzięki, bo mi się już pomysły skończyły.. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałeś samą stacyjkę, czy komplet razem z kostką stacyjki? Samochody z automatyczną skrzynią biegów można odpalić tylko kiedy lewarek biegów jest w pozycji P lub N. Nie wiem jak to jest rozwiązane w BMW, ani w jaki sposób został przeprowadzony swap, ale może poszukaj w tym kierunku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.