Skocz do zawartości

Skrzypiaca deska rozdzielcza


Bartekwisna1977

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam problem ,jak poradzić sobie z denerwujacym tematem skrzypiaca deska rozdzielcza, pojawia się to jedząc po nierównościach, zapomniałem dodać że były szyba wymieniana czy to może mieć znaczenie tylko ja już kupiłem z szybą wymienioną samochód Edytowane przez Bartekwisna1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem ,jak poradzić sobie z denerwujacym tematem skrzypiaca deska rozdzielcza, pojawia się to jedząc po nierównościach

 

albo kupiłeś powypadkowy samochód albo sam miałeś zdarzenie... rozbierz deskę i zobaczysz czemu skrzypi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie od razu wypadek, może miał rozbierana deskę by dostać się np do dmuchawy klimatyzacji?

 

no i co to ma do tego, że trzeba było się tam dostać?

Chociażby to że można uszkodzić zaczepy i wtedy będzie trzaskac i skrzypiec gdy nie będzie dobrze dolegac? Rozbierales kiedyś deskę? Jeśli tak to wiesz że jest tam tego pełno a wielu speców wszystko pcha na siłę i później tak się dzieje. Powodów może być wiele ale z powodów trzaskow od razu stwierdzac że bite auto to faktycznie nie ma sensu aut sprzedawać bo przyjedzie potencjalny kupiec i będzie wynajdywac bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie od razu wypadek, może miał rozbierana deskę by dostać się np do dmuchawy klimatyzacji?

 

no i co to ma do tego, że trzeba było się tam dostać?

Chociażby to że można uszkodzić zaczepy i wtedy będzie trzaskac i skrzypiec gdy nie będzie dobrze dolegac? Rozbierales kiedyś deskę? Jeśli tak to wiesz że jest tam tego pełno a wielu speców wszystko pcha na siłę i później tak się dzieje. Powodów może być wiele ale z powodów trzaskow od razu stwierdzac że bite auto to faktycznie nie ma sensu aut sprzedawać bo przyjedzie potencjalny kupiec i będzie wynajdywac bajki.

 

Wymieniałem wentylator w E38 (demontaż deski rozdzielczej) + rurki od nagrzewnicy, trzeba było do tego rozebrać praktycznie całe auto w środku.

Wszystko idealnie jak się powypinało tak się wpięło z powrotem. Zero kleju, plastrów do opatrunków czy taśm dwustronnych do podłóg. Żadnych trzasków czy trzeszczenia po tej czynności.


I co to znaczy, że "można uszkodzić zaczepy"? Przecież tam idealnie się ładnie wszystko demontuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.