Skocz do zawartości

KTÓRY LEPSZY 286KM czy 321KM


Jarek15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jakie macie zdania o tych silnikach w M3 ktury morze być lepszy 286 KM czy 321 KM

 

Z takim "ktury" i "morze" to ja bym najpierw kilka ksiazek przeczytal, albo slownik, a nie BMW szukal :mad2: :duh:

 

A zeby bylo w temacie to ja tez bym wolal 321, ale 286 tez bym nie pogardzil ;)

 

pzdr

maciejkiner

http://www.oneclick.pl/bmw/bmw_baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te ksiażki lub słownik to by sie Jarełkowi zdało bo on chyba ma to we krwi ze jak skaczyl szkole to teraz sobie pozwala na analfabetyzm hehe

Pozdrawiam

 

Jeśli ty sie nabijasz ze mnie to ja z ciebie chciałbym zobaczyć te twoje bmw M6 :liar: bo jak narazie to widze ze jeżdzisz rowerem i sie nienabijaj z mojej pisowni bo taki już jestem hehehe POZDRO

BMW - BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ

BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj ci echlopakowi luz przecie nikt nie wnika przy sprzedazy czy kupujacy jest z wykrztalceneim podstawowym czy srednim nie a ja bym te 321 zrasowal na 350 pomysl o tym lepszy efekt bedziesz mial no i przy panienkach sie wylansujesz bo mam wrazenie ze o to wlasnie chodzi :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj ci echlopakowi luz przecie nikt nie wnika przy sprzedazy czy kupujacy jest z wykrztalceneim podstawowym czy srednim nie a ja bym te 321 zrasowal na 350 pomysl o tym lepszy efekt bedziesz mial no i przy panienkach sie wylansujesz bo mam wrazenie ze o to wlasnie chodzi :mrgreen:

 

hehe ale śmieszne odnosze wrażenie ze nawet nie dorosłeś jesteś na poziomie małego bajta a co ty masz do tego ze piszę z błędami sam morze nie skończyłeś podstawówki :jawdrop:

BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do jarka15 - ty gamoniu pie...olo..ny, jak ku...wa pisać nie umiesz to siedź cicho i sie nioe stawiaj śmierdzący analfabeto!!!

 

Punkt 4 regulaminu:

'Na forum nie przeklinaj - wyrażaj się z kulturą oraz zgodnie z ogólnie przyjętymi normami dobrego wychowania. W ten sposób walczysz ze stereotypem kierowcy BMW jaki panuje w naszym kraju. "Wykropkowanie" przekleństwa jest również przekleństwem. Każdy z nas ma jakieś poglądy, staramy się szanować Twoje więc Ty nasze też uszanuj... '

 

Moze tak troche grzeczniej, co? Malo Ci jednego ostrzezenia?

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te ksiażki lub słownik to by sie Jarełkowi zdało bo on chyba ma to we krwi ze jak skaczyl szkole to teraz sobie pozwala na analfabetyzm hehe

Pozdrawiam

 

Jeśli ty sie nabijasz ze mnie to ja z ciebie chciałbym zobaczyć te twoje bmw M6 :liar: bo jak narazie to widze ze jeżdzisz rowerem i sie nienabijaj z mojej pisowni bo taki już jestem hehehe POZDRO

BMW - BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ

 

Tak apropos roweru. Chłopcze, a zdałes chociaz na karte rowerową ze sie tak strasznie wychwalasz?

 

Panowie moim zdaniem cyfra 15 to wiek ów człowieka. Giertych sie nie stara. Zamiast robic lekcji o patryjotyzmie mogł by dolozyc jedną godzine jezyka polskiego w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak napewno wiek...

 

valdorane masz racje...

 

Chlopcze zdaj najpierw na prawko... pojezdzij troche... pojezdzij.. i to z czyms najpierw na przedni naped w roznych warunkach a pozniej zacznij myslec o czyms z napedem na tyl... a jak nauczysz sie jezdzic takim czyms to moze dorosniesz do Mpowera!

 

a oprocz jazdy to zacznij jeszcze sporo czytac... jak Cie interesuje m3 to o nim... bo inaczej bedziesz powiekszal bande ludzi ktorzy psuja opnie tej swietnej marce... bo kim/czyn jest analfabeta nawet w najlepszym aucie... ?

 

I uszanuj to ze niektore osoby sa wzrokowcami...

 

do evila prytanie...

 

Nie wiem co masz do Coupe 1.6... ja mam wlasnie taki model... nie mam spojlerow, czysty oryginal... ale znaczki m na orygnilanych listwach... wiec troche zaczynasz obrazac innych... Uwazam ze taki silnik jest jak na poczatek wystraczajacy... Do nauki jak najbardziej... Ja mimo swojego mlodego wieku zrobilem juz troche kiometrow... tylko ze samochodami z napedem na przod... teraz kiedy przesiadlem sie na coupe zaczynam widziec jakie mam braki... a szczegolnie zima to pokaze... wiec jak mozesz odpusc sobie komentarze na temat coupe 1.6... bo dla mnie jak ktos zaczyna startowac od 2.0 jezdzac wczesniej maluchem to kolejny facet z plytka wyobraznia... / edit

 

Nie lubie jak sie opinia wyrabia ze 1.6 to go... i ludzie zaczynaja kupowac na poczatek 2.0. 2.5 l... a pozniej placza...

 

dla mnie BMW to klasyk...

 

EOT

 

mam prawie 20 lat...

Edytowane przez eqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Zamiast robic lekcji o patryjotyzmie mogł by dolozyc jedną godzine jezyka polskiego w tygodniu.

Bez dwóch zdań :mrgreen:

 

do evila prytanie...

 

Nie wiem co masz do Coupe 1.6... ja mam wlasnie taki model...

chyba nie załapałeś o co chodziło...

 

bo dla mnie jak ktos zaczyna startowac od 2.0 jezdzac wczesniej maluchem to kolejny facet z plytka wyobraznia... brakiem gustu i smaku...

A co to ma wspólnego z gustem i smakiem ? :doh:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo dla mnie jak ktos zaczyna startowac od 2.0 jezdzac wczesniej maluchem to kolejny facet z plytka wyobraznia... brakiem gustu i smaku...

 

O czym ty gościu mówisz? Wyobraznia z gustem i smakiem niewiele mają wspolnego... No może jedną literke "a" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robic lekcji o patryjotyzmie mogł by dolozyc jedną godzine jezyka polskiego w tygodniu.

Bez dwóch zdań :mrgreen:

 

do evila prytanie...

 

Nie wiem co masz do Coupe 1.6... ja mam wlasnie taki model...

chyba nie załapałeś o co chodziło...

 

bo dla mnie jak ktos zaczyna startowac od 2.0 jezdzac wczesniej maluchem to kolejny facet z plytka wyobraznia... brakiem gustu i smaku...

A co to ma wspólnego z gustem i smakiem ? :doh:

 

wiem o co chodzi GR zalapalem o czyste pozerstwo... szpan itd...

 

tylko irytuje mnie caly czas podawanie coupe 1.6...

 

a to z gustem i smakiem sry :) mialo byc do innego zdania ktore skasowalem ale nie do konca... spieszylem sie, nie przeczytalem calosci i zle wyszlo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do evila prytanie...

 

Nie wiem co masz do Coupe 1.6... ja mam wlasnie taki model...

chyba nie załapałeś o co chodziło...

 

no, dokładnie, nie załapał... :cool2:

wcale się nie naśmiewam z 316... chodzi mi o zupełnie inną rzecz, ale strasznie długo moglibyśmy dywagować - zupełnie bez sensu.

 

pokój bracia i siostry - chociaż hołduję raczej maksymie: Make War, Not Love" :twisted:

18.11.2006

Forza evil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do jarka15 - ty gamoniu pie...olo..ny, jak ku...wa pisać nie umiesz to siedź cicho i sie nioe stawiaj śmierdzący analfabeto!!! Przez takich patałachów jak ty porządny człowiek nie może kupić kilkuletniego bmw bo będą mówić, że dres i kretyn.

 

Admini powinni karać za takie błędy ortograficzne (nawet w opisie) Sam sie pilnuje, żeby za często nie czystać tu postów bo potem cofam sie w rozwoju przez patałachów, którzy nawet jednej ksiązki nie przeczytali... :duh: :duh: :duh: :mad2: :duh:

 

Uuuuuuuu..... :naughty: :naughty: :naughty:

 

Regulamin nie przewiduje ostrzeżeń za błędy ortograficzne, choćby dlatego, że niektórzy urodzili się dyslektykami.

 

Regulamin przewiduje ostrzeżenia za bluzgi, a tym bardziej za "wiązanki". A wiązanka z kropeczkami nadal jest wiązanką...

 

Drugie ostrzeżenie.

(Cytowany tekst został usunięty jako - delikatnie mówiąc - nie wnoszący nic do tematu).

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin nie przewiduje ostrzeżeń za błędy ortograficzne, choćby dlatego, że niektórzy urodzili się dyslektykami.

 

zgadza się, sam jestem dyslektykiem i czasami zdaża mi się napisać nawet "rze" :P a dzieckiem nie jestem, chociaż jestem jeszcze młody (student) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamknijcie ten bezsensowny temat, moj 8 letni syn robi mniej bledow ortograficznych, jak ktos ma problem to niech wpisuje tresc do worda i zaznaczy korekcje bledow, a nie kompromituje sie na forum publicznym, gdzie pol europy moze wyrobic sobie zdanie o polskich uzytkownikac bmw. :mad2: jestem DYStolerancyjny dla lamanej polszczyzny. Edytowane przez flash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin nie przewiduje ostrzeżeń za błędy ortograficzne, choćby dlatego, że niektórzy urodzili się dyslektykami.

 

zgadza się, sam jestem dyslektykiem i czasami zdaża mi się napisać nawet "rze" :P a dzieckiem nie jestem, chociaż jestem jeszcze młody (student) :)

Ja tez ma dys a nawet 3D (dysortografia dysgrafia dyslekcja) nie robie czesto bledow poniewaz zawsze sobie przeczytam post ktory chce umiescic jesli tak bedzie robil kazdy napewno zmniejszy sie ilosc bledow lub nawet calkowiecie usunie wystarczy tylko chciec a zasady ortografi kazdy powinien znac poniewaz tego da sie nauczyc :cool2:

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropos roweru. Chłopcze, a zdałes chociaz na karte rowerową ze sie tak strasznie wychwalasz?

 

Panowie moim zdaniem cyfra 15 to wiek ów człowieka. Giertych sie nie stara. Zamiast robic lekcji o patryjotyzmie mogł by dolozyc jedną godzine jezyka polskiego w tygodniu.

 

Dla twojich wiadomości ja już mam prawie 20lat a co do prwka to zdałem za 1 razem i to bez problemu ale o to nie chodzi a 15 to jest liczba kturom zawsze daje na użytkownika

BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dobrą wolę, ale się przeliczyłem.

Temat brnie w ślepą uliczkę.

Bijecie tylko "ortograficzną pianę".

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

Nie ma sensu go dalej ciągnąć. :nienie:

Zamykam :!:

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.