Skocz do zawartości

30d czy 40i


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz swoje bmw zamowilem, ale moj wspolnik ma dylemat…

 

x540d vs x540i 

roczny przebieg:+/- 30 000 km

noga ciezka, czesto na trasie predkosci 160-200 , oczywiscie w de…

doplata do dyszla 20 tys pln przy obecnej konfiguracji 

Nie pyta sie ile pala , ale czy przy 160-200 w 40i nie będzie musiał co 300 km stawać na stacji, czy te 500-550 bez zapalania sie rezerwy przejedzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam chyba jakiś felerny egzemplarz swojego X5M bo u mnie zdecydowanie słychać lusterka i słupki powyżej 170. Opony rzeczywiście super ciche. Silnika nie będę komentował bo także wstydzę się za każdym razem gdy stoję obok strzelającego z wydechu seryjnego Audi RS 😕

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej 170 u mnie też słychać. Cudów nie ma. Choć i przy takich prędkościach jest ciszej niż w moim byłym G11

Komentarz w poprzednim poście odnosił się do prędkości bardziej zbliżonych do przepisowych 😉

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka w M są trochę bardziej fikuśne, muszą trochę hałasować, za to wyglądają jak z toru :classic_biggrin:

  • Lubię to 1
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.05.2024 o 08:14, Yogipol napisał(a):

Decyzja podjęta. 40i będzie w garażu stać. Teraz już tylko czekać zostaje. Czyli najgorsze.

Bardzo dobra decyzja. Ostatnio miałem „przyjemność” przejechania się 30d: skrzynia chamsko szarpie, i nie chcę tutaj nawet wspominać już o zapachu i dźwięku takiego auta, żeby znowu jakiegoś dizlowca nie urazić. Także dobrze zrobiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Fikus napisał(a):

Bardzo dobra decyzja. Ostatnio miałem „przyjemność” przejechania się 30d: skrzynia chamsko szarpie, i nie chcę tutaj nawet wspominać już o zapachu i dźwięku takiego auta, żeby znowu jakiegoś dizlowca nie urazić. Także dobrze zrobiłeś

Jeśli nie masz nic merytorycznego do dodania to nie komentuj. Nie jestem wyznawcą diesla, ale znów piszesz jakieś brednie 😋

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2024 o 20:41, Leon napisał(a):

Jeśli nie masz nic merytorycznego do dodania to nie komentuj. Nie jestem wyznawcą diesla, ale znów piszesz jakieś brednie 😋

Ten koles pewnie jezdzi swoim paseratti  I wylewa tutaj swoje zale 🤣🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.