Skocz do zawartości

E60 520d N47 2007 Drgania karoserii na wolnych obrotach


Piotrek9010

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam problem z drganiami silnika na postoju niezależnie czy P,N,D,R wymienione przez poprzedniego właściciela koło pasowe z rolkami i napinaczem (mam autko 2 lata) ja wymieniłem poduszki silnika (stare były od nowości, przebieg auta 167k) dzięki temu niema drgań podczas jazy przy 1200-1500 obrotów, przed wymianą były. Następnie wymieniona poduszka skrzyni - zero efektów, wymienione wszystkie wieszaki gumowe wydechu (były ori od nowości, założyłem zamienniki) - drgania zwiększyły się po tej operacji - wydech się usztywnił i drgania są większe, co może być przyczyną, zaznaczam że drgania są tylko na postoju, podczas jazdy gdy średnio przyspieszam czuć lekkie drżenie auta przy obrotach 1700 - 2200 obr. Gdy leciutko przyspieszam brak drgań i gdy wciskam pedał gazu mocno również niema żadnych drgań, 2 dni temu wymieniony wąż intercooler turbo, był lekko zapocony - zero efektów.


Jeśli ktoś miał podobny problem proszę o jakieś podpowiedzi, (przeczytałem chyba wszystkie tematy odnośnie drgań na tym formum) :oops:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć przepraszam że tak późno ale temat zeszedł na boczne tory, po czasie dorobiłem się kabla i inpy, z tego co odczytałem wtryski wyglądają tak:

Cylinder1 0,19

Cylinder3 0,22

Cylinder2 -0,53

Cylinder4 0,13


Jeśli to nie wtryski a bardziej mechaniczne sprawy proszę o pomoc od czego zacząć sprawdzanie ewentualne wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.