Skocz do zawartości

gniazdo AUX, muzyka z AUX


lalka281

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Az1 przeciez harmon ma zwykle usb mini wiec w czym problem ?

100% i to? Bo tutaj trochę namieszane było i zgłupiałem. Czyli ma ładowanie przez mini usb? Nie micro?

 

 

 

http://assets.ilounge.com/images/reviews_harman/bta10/4.jpg czyli mini

 

 

 

 

 

 

PS: swoją drogą to jest mąndra rzecz jeśli się nie mylę to samo co nasze logitechy harmony tylko że można dać głośniej ciszej no i jest bardzo małe

 

http://www.myblueant.com/products/headphones/ribbon/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem nie za słabe audio jest seryjne w e90 żebyś to uznał mam obydwa sprzęty wiec mam porównanie żadnej różnicy w domu też wielkiej nie ma (teraz mam Logitech w samochodzie a harmona w domu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ci mam na to powiedzieć:D to jest mój test i na nim wyszło tak a nie inaczej (a wątpliwe jest to że odtwarzać miedzy samsungiem jednym a drugim eis różnił) bo program i soft jest ten sam wiec czym miało by sie to różnić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli inne softy jest możliwość (ale raczej to rzadkość) sam soft ma tak nikłe różnice że raczej cieżko to zauważy.

 

To jak z kablami kupując ten za 100 zł a za 20 zł

jesli sie ma chu** sprzęt to i tak różnicy nie zauważymy (a w e90 właśnie tak jest);p

 

 

najlepszym marketingiem jest sprzedaż kabli HDMI (warto się tym zainteresować producenci płacili za to zeby "gazety" płacili za ciulane testy)

 

 

HDMI to taki przesył i czy sie ma złote końcówki(niby wolne od zakłóceń) czy miedzianie przesył jest tak szybki że nie da sie tego zauważyć nigdy w zyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kabelkami HDMI długości 1,5m nie ma różnicy, czy kabel za 20 czy za 600zł. Przy 15m już jest. :) tańszy po prostu nie będzie działał (albo nie będzie wspierał np 1080p albo 3d)

 

Co do wpływu na jakość dźwięku w samochodzie, to przy połączeniu AUX wpływ ma

- przetwornik D/A w telefonie

- jakość kabla AUX

 

przy BT

- protokół przesyłu w odbiorniku BT (zwykły a2dp, bezstratny aptX lub autorskie protokoły typu truestream)

- jakość przetwornika D/A w odbiorniku

- jakość kabla AUX (od odbiornika)

 

OS (wersja androida) w podstawowym systemie nie ma znaczenia. Ewentualnie potencjalna obecność w systemie jakichś syfów (equalizery, 'mega bassy' itd) w torze audio może mieć.

 

Te różnice słychać na radiu professional w E90 spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:-)

Muszę się bardziej zainteresować tą indukcyjna ładowarką.

 

Mam w drugim aucie taki uchwyt, sprawdza się i jest ok.

Jednak jakość ma wysoką cenę, ale jak kto woli

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4902339437

-----///Moja galeria- BMW E90- M Pakiet LCI///------

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=146363

Klik by powiększyć


e34a03810f04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Czy da się uruchomić jakąś opcje, żeby przez Bluetooth można słuchać muzyki. Mam radio business z nami, można rozmawiać przez zestaw, ale nie można odtwarzać muzyki. Można to w jakiś prosty sposób uruchomić, czy trzeba cos więcej kombinować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podłączam telefon przez aux, w radiu zmieniam tryb na AUX, włączam muzykę z telefonu i nic nie słychać w głośnikach... Regulacja głośności tu i tu też nic nie daje. Ustawiałem też "AUX lev" na tryby 1-5 i nic

Kabel raczej sprawny, bo podłączyłem go pod gniazdo mikrofonu w komputerze i muzyka z telefonu w komputerze się "odtwarzała" (bo trzeszczało masakrycznie). Chyba, że to wina kabla za 3,90 z wysyłką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam , mam do Was proste pytanie ( mam nadzieję że proste ) dlaczego nie działa mi wejście AUX w moim radiu ? Kupiłem wczoraj taką przejściówkę http://allegro.pl/kabel-przejsciowka-jack-3-5mm-aux-na-usb-otg-host-i5442790333.html

podłączyłem do wejścia AUX w podłokietniku a do przejściówki Pendrive - I nic się nie dzieje tzn. Przełączam w Radiu z FM czy tam CD na AUX i nic , tak jak by nie wykrywało że jest cokolwiek podłączone :( :( :(

 

Mam dużą nawigację professional z 10 głośnikami ...

 

Bardzo bym prosił o pomoc , pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
AUX to nie USB i nie da się go na USB przerobić jakimś kabelkiem, do AUX ma wejść jak nazwa wskazuje źródło dodatkowego (auxiliary) dźwięku. Podkreślam dźwięku a nie danych jak przez USB.
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.