Skocz do zawartości

Czy BMW przespalo ostatnie 20 lat?


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

No i w końcu 1 dobry argument za zakupem tego elektro badziewia :cool2: :mrgreen:

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenujące natomiast jest to jak ktoś się zażyna dla rzeczy materialnych i to często tylko dlatego żeby się pokazać w towarzystwie obwieszony metkami od góry do dołu a w głowie i portfelu radośnie hula wiatr. Coś jak kolega wyżej napisał dom 400 metrów kwadratowych a w środku zimno bo na ogrzewanie brak.

 

Zauważyłem, że zwykle ci ludzie którzy nie mają pieniędzy na siłę próbują pokazać innym, że je mają kupując podróby markowych ubrań, duże zegarki na pól ręki, robią milion zdjęć na FB/Insta z wycieczek i dużo mówią o pieniądzach. Natomiast ci co je mają zwykle skromnie mówią, że nie mają, próbując ukryć dobrobyt.

Po tym też można rozpoznać z jakim człowiekiem rozmawiasz.


Co do tematu - użytkownikiem BMW jestem od wielu lat, E36/E87/E60/F10/G30 i w 3 ostatnich mam wrażenie, że faktycznie każde z nich było na swoje czasy do tyłu z technologią wewnątrz auta Na tą chwilę zwykłe kompaktowe auta dorównują gadżetami markom premium,gdzie ich cena to ułamek tego co trzeba tu zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do tematu - użytkownikiem BMW jestem od wielu lat, E36/E87/E60/F10/G30 i w 3 ostatnich mam wrażenie, że faktycznie każde z nich było na swoje czasy do tyłu z technologią wewnątrz auta Na tą chwilę zwykłe kompaktowe auta dorównują gadżetami markom premium,gdzie ich cena to ułamek tego co trzeba tu zapłacić.

 

Moja przygoda z BMW to e60, f10 i teraz g30, na przestrzeni 10 lat. Może jak wersja 5 jest goła, to różnicy z kompaktem nie ma, ale jak dodatków jest na 100+ to jest duża różnica w stosunku do marek popularnych. Może pojedyncze opcje występują, ale nie znam takiego modelu/marki, żeby było to wszystko i na tym poziomie. Zwracam uwagę na poziom, bo head up nie zawsze równy head upowi, a kamera parkowania też nie jedno ma imię, night vision, connected drive itd. Materiały wykończeniowe, spasowanie też są jednak poziom wyżej. Sama możliwość ich skonfigurowania jest premium.


Czy warto za to płacić? Sprawa indywidualna. Mnie bawi jak wysyłam z connected drive info do żony, że wracam i żeby "wstawiła kartfole" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto za to płacić? Sprawa indywidualna. Mnie bawi jak wysyłam z connected drive info do żony, że wracam i żeby "wstawiła kartfole" ;)

 

Różne ludzie mają uciechy w życiu :D


Mnie wystarczy, jak powiem co chce przekazać do zegarka, bo przecież nie będę wyciągał telefonu i pisał paru słów, jak jakiś amisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto za to płacić? Sprawa indywidualna. Mnie bawi jak wysyłam z connected drive info do żony, że wracam i żeby "wstawiła kartfole" ;)

 

Różne ludzie mają uciechy w życiu :D


Mnie wystarczy, jak powiem co chce przekazać do zegarka, bo przecież nie będę wyciągał telefonu i pisał paru słów, jak jakiś amisz ;)

 

a kto by pisał, udostępniam położenie z idrive...

to jest tylko przykład, sprawdzam kalendarz on line, czytam newsy, aplikacja przypomina, że czas wyruszyć, zdalnie można przewietrzyć samochód, otworzyć i zamknąć na chwilę, dużo fajnych drobiazgów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się,

jak to powiedział nawet sam Dalajlama, „mężczyzna który do 50 nie zarobil na Rolexa przegrał życie....”

 

Dobre... zastanawiałem się kiedyś - po co mi Rolex - ale w tym kontekście już teraz wiem :D :D :D

Nie jest za późno, dobrze, że się wstrzymałem z Edoxem czy Omegą... badziewie bym kupił :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dyskutować, po prostu napęd elektryczny technologicznie jest lepszy pod każdym w względem od spalinowego oprócz dźwięku silnika, niezależnie od marki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
A do czego kupuje się Pateka? A do czego Ferrari, skoro Dacia nas zawiezie też do sklepu. Powiesz, że dla sportu, ale przecież Reanult Clio też jest sportowe, o co chodzi? Ktoś ma pieniądze to kupuje co mu się podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale offtop - Panowie skończcie z tymi wywodami - wszyscy kupiliśmy BMW dla wygody, a Rolexy, żeby były dokładne i żebyśmy się nie spóźniali...

Przecież wszyscy wiedzą, że właściciele BMW to bardzo skromni ludzie, cnota i umiar (jak i punktualność) to ich wrodzone cechy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Oczywiście, że przespało! Jakkolwiek można tak powiedzieć w zasadzie o każdym poza Elonem Muskiem. Samochody elektryczne są przyszłością i wyobraźcie sobie jak wyglądałby dzisiaj świat gdyby silniki elektryczne i baterie miały za sobą 100 lat historii tak jak spalinowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michaelandro ostatnio miałem okazje się przejechać Porsche 718 gts. BMW e92 335i po chipie na prawie 400km to przy tym porsche bieda straszna i auto z co najmniej dwie epoki do tyłu. Porsche vs BMW to jak Opel vs Mercedes :norty: :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.