Skocz do zawartości

spotkanie


----

Rekomendowane odpowiedzi

A przeczytałaś Koleżanko Regulamin forum :?: chyba nie....

 

7. Użytkownicy forum BMW Klub Polska mogą umawiać się na spotkania i zloty jedynie w części klubowej forum. Oznacza to konieczność zapisania się do Klubu, jednak procedura zapisu jest prosta, a sam zapis możliwy dla każdego. Jednak jeśli ktoś spoza Klubu zechce się spotkać z innymi użytkownikami BMW powinien napisać o tym fakcie do jednego z Moderatorów na priv w celu zorganizowania spotkania klubowo-forumowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt nie czytałam.. bo długi był :P

 

znaczy ze musze sie kogos spytac czy mogę sie spotkac ze znajomymi i napisac o tym na forum..

 

nie wiem kto to wymyslił.. ale tak jak pisłam we wczesniejszym temacie ( który mi usuneli) pewnie na spotkania nie klubowe przyjerzdza wiecej osób niz na te klubowe.. i kogos to bardzo bolało :)

 

tylko tak potrafię sobie to wytłumaczyc :)

 

buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednik mądrze pisze :cool2: tez bym najpierw proponował zagadnąć Pana moda. Nic się na tym nie traci, a moderator też człowiek, na pewno zrozumie :D

Glasurit Polska - Division of BASF - The Chemical Company

Profesjonalne dobieranie lakierów samochodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dosyć ostre wejście na forum. A test że Regulamin jest długi więc go nie przeczytałaś jest rozbrajający...

 

Aby zostać modem najlepiej byłoby zapisać się do Klubu. Choć oczywiście nie jest to konieczne.

Natomiast na pewno modem nie zostanie nikt kto dopiero co się zarejestraował na forum i zaczyna swoją aktywność tutaj od takich wpadek i nieczytania regulaminu "bo był długi". :wink:

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja uzupełnię powody bezwzględnego "szlabanu" na spoty, bo najmłodsi forumowicze nie wiedzą.

 

Kiedyś można było się umawiać na zloty / spoty na tym forum.

Do czasu...

 

...Gdy zobaczyliśmy foty i relację filmową, zamieszczoną po jednym ze spotów na forum -> palenie gumy, kręcenie bączków, wyścigi równoległe, itp. qui pro quo. I to - co chyba najgorsze - robione na zwykłym parkingu, gdzie w pobliżu chodzą ludzie, przejeżdżają inne samochody

:duh: :duh:

 

To wtedy postanowiliśmy - jako Klub - że forum nie będzie wykorzystywane do umawiania się na "dzikie" spoty.

 

Nie chcieliśmy, żeby BMW KP był w jakikolwiek sposób kojarzony z takimi, pożal się Boże, imprezami. A kto wie, czy nie współpociągany po sądach, gdyby przy okazji zdarzyło się coś tragicznego.

 

Postanowiliśmy tak wiedząc, że zdecydowana większość nieoficjalnych spotów przebiegała w kulturalnej atmosferze.

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.