Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.07.2024 o 16:54, diablo62 napisał(a):

Ja niestety ze względów prywatnych muszę zrezygnować z zamówionego M340i, które za dwa tygodnie będzie do odbioru. Na samochód dostałem rabat 19% i to od ceny sprzed LCI2, więc dobra oferta była. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to mogę odstąpić zamówienie (prawie kompletna konfiguracja za 287,5 tys. zł).

napisałem na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2024 o 16:54, diablo62 napisał(a):

Ja niestety ze względów prywatnych muszę zrezygnować z zamówionego M340i, które za dwa tygodnie będzie do odbioru. Na samochód dostałem rabat 19% i to od ceny sprzed LCI2, więc dobra oferta była. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to mogę odstąpić zamówienie (prawie kompletna konfiguracja za 287,5 tys. zł).

Podrzuć konfig na maila: [email protected] jeśli sprawa nadal aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JacekLZ napisał(a):

Obecnie max to 18. Nie słyszałem jeszcze o rabatach za liczbę aut, t-shirtów, śrubokrętów, czy pszczół w ulu 🙂

Są rabaty flotowe, jak firma ma dużo aut to można dostać większy rabat. Nie wiem ile to dużo, ale moj sprzedawca mówił że jeślibym bral auto jako firmowe (duze korpo) to byłoby 21% rabatu. Na osobę prywatną doslalem 18%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hubstig napisał(a):

Witam, ile mogę uzyskać rabaty od dilera na nowe x5?

Drogi kolego napisz post w wątku związanym z X5. Tutaj rozmawiamy o 3er G20/G21. Natomiasy odpowiedzieć mogę bo X5 też konfigurowałem. Dostałem 12% rabatu w maju na 40i. Zdecydowałem się na 340i ponieważ różnicy w cenie to aż 160k, a bedac nie wysokim człowiekiem, podróżując głównie samemu 3 jest wystarczajaca:) X5 jeździłem w wersji 25d (przedlift) oraz 40i (polift), dobry wybór jak ktoś potrzebuje tak duży samochodu. Polecam przetestować również Audi Q8 55tfsi którym również jeździłem, pod wieloma względami przebiło X5 a szczególnie zawieszenie pneumatyczne to inna liga.

Edytowane przez GrzegorzKo
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, JacekLZ napisał(a):

Zakładam, że chodzi wtedy o zakup / perspektywę zakupu kilku sztuk, większy obrót, większe pole do manewrów cenowych. Wiadomo, że flota to flota.

No właśnie nie. Znajomy zamówił w Warszawie raptem 1szt Stelvio Quadrifoglio do produkcji, uzyskali max rabat flotowy w Stellantis 34%, bo ich flota korporacyjna to ponad 200 aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zalezi napisał(a):

No właśnie nie. Znajomy zamówił w Warszawie raptem 1szt Stelvio Quadrifoglio do produkcji, uzyskali max rabat flotowy w Stellantis 34%, bo ich flota korporacyjna to ponad 200 aut.

Aż trudno uwierzyć, że alfie opłaca się produkcją 1 sztuki na takich warunkach... Ja mam doświadczenie przy flotowych zakupach w fordzie. Firma kolegi mojego taty robiła zakupy flotowe i kiedyś opowiadał jak to wygląda. Celowo zamawiali samochody w dużych pakietach, aby załapać się na widełki w rabatach flotowych. Warunki były bardzo atrakcyjne, natomiast szły zamówienia np. 10 transitów conectow + kilka focusów/mondeo jednorazowo. 

Edytowane przez GrzegorzKo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, GrzegorzKo napisał(a):

Aż trudno uwierzyć, że alfie opłaca się produkcją 1 sztuki na takich warunkach... Ja mam doświadczenie przy flotowych zakupach w fordzie. Firma kolegi mojego taty robiła zakupy flotowe i kiedyś opowiadał jak to wygląda. Celowo zamawiali samochody w dużych pakietach, aby załapać się na widełki w rabatach flotowych. Warunki były bardzo atrakcyjne, natomiast szły zamówienia np. 10 transitów conectow + kilka focusów/mondeo jednorazowo. 

Zauważ proszę, że każde nowe Stelvio na Otomoto jest sprzedawane z rabatem 15-20% od cennika, bo taką mają politykę. Wysoka cena wyjściowa i spore rabaty nawet bez floty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zalezi napisał(a):

Zauważ proszę, że każde nowe Stelvio na Otomoto jest sprzedawane z rabatem 15-20% od cennika, bo taką mają politykę. Wysoka cena wyjściowa i spore rabaty nawet bez floty.

Tak widziałem. Zdzwiło mnie jedynie to że dali maksymalny rabat flotowy przy zakupie jednego samochodu. Myślałem, że jednie zakupy pakietowe pozwalają na pojedynczym egzemplarzu wynegocjować taki rabat. Najwyższy rabat jaki widziałem to na transita z otwarta paka 40% do produkcji:) Natomiast była to też gruba transakcja. 

Edytowane przez GrzegorzKo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są firmy, które pośredniczą w zakupie auta i mają rabat flotowy w okolicach 22% na M340i. Oczywiście, trzeba doliczyć ich prowizję w okolicach 4%. Osobiście nie korzystałem z takich usług, więc nawet nie wiem czy mogę polecić coś takiego. A teraz wróce do offtopu, w Alfie dawali mi tylko 10% rabatu na nowe Stelvio 2.0 280 z rocznika 2024. Może większe rabaty na Quadrifoglio, albo na rocznik 2023. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
12 godzin temu, Damian3 napisał(a):

Podobno teraz rabat na biznes to 15% a nie 19% tak jak było wcześniej.

Potwierdzam. Sprzedawca mi mówił, że skończyło się tak wysokie wsparcie ze strony importera w ramach edycji biznes. A od stycznia prawdopodobna podwyższka cen ze względu na nowe dyrektywy unijne w sprawie emisji 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2024 o 22:31, bonderez napisał(a):

Moja transakcja z m340i do skutku nie doszła z przyczyn życiowych, natomiast jeśli ktoś chcę złożyć zamówienie do produkcji z odbiorem w listopadzie z dobrym rabatem - mogę podzielić się kontaktem do handlowca. 

Hej możesz proszę dać namiary? Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.