Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Pierwsze nowe auto w zyciu i po delikatnych negocjacjach udalo sie uzyskac 20% na m340d do produkcji. Juz przy pierwszym spotkaniu z handlowcem ku mojemu zaskoczeniu dostalem oferte 18% i ubezpieczenie w cenie przy zakupie za gotowke. Ostatecznie wybralem leasing BMW FS z promocyjna oferta 101,2% i ubezpieczeniem kupionym w BMW (8100zl ). Od brokera z Łodzi "taniej auto" mialem oferte 24% i leasing zewnetrzny jednak odpuscilem ten temat bo bedac po rozmowie z kilkoma handlowcami rabat 24% na m340d wydaje mi sie nierealny. Jesli chodzi o wersje 318 to widzialem czyjas kalkulacje ze 159 na 119tys zl co daje 24,5% - oferta prywatna nie flotowa. Dziekuje koledze Wehyrowi za namiar na swojego handlowca, umozliwilo mi to wynegocjowanie 20%.

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pierwsze nowe auto w zyciu i po delikatnych negocjacjach udalo sie uzyskac 20% na m340d do produkcji. Juz przy pierwszym spotkaniu z handlowcem ku mojemu zaskoczeniu dostalem oferte 18% i ubezpieczenie w cenie przy zakupie za gotowke. Ostatecznie wybralem leasing BMW FS z promocyjna oferta 101,2% i ubezpieczeniem kupionym w BMW (8100zl ). Od brokera z Łodzi "taniej auto" mialem oferte 24% i leasing zewnetrzny jednak odpuscilem ten temat bo bedac po rozmowie z kilkoma handlowcami rabat 24% na m340d wydaje mi sie nierealny. Jesli chodzi o wersje 318 to widzialem czyjas kalkulacje ze 159 na 119tys zl co daje 24,5% - oferta prywatna nie flotowa. Dziekuje koledze Wehyrowi za namiar na swojego handlowca, umozliwilo mi to wynegocjowanie 20%.

Gratulacje. Jakieś restrykcje o których tu pisano zostały Ci narzucone?

Jaki przewidzieli termin produkcji?

Edytowane przez --==maly==--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pierwsze nowe auto w zyciu i po delikatnych negocjacjach udalo sie uzyskac 20% na m340d do produkcji. Juz przy pierwszym spotkaniu z handlowcem ku mojemu zaskoczeniu dostalem oferte 18% i ubezpieczenie w cenie przy zakupie za gotowke. Ostatecznie wybralem leasing BMW FS z promocyjna oferta 101,2% i ubezpieczeniem kupionym w BMW (8100zl ). Od brokera z Łodzi "taniej auto" mialem oferte 24% i leasing zewnetrzny jednak odpuscilem ten temat bo bedac po rozmowie z kilkoma handlowcami rabat 24% na m340d wydaje mi sie nierealny. Jesli chodzi o wersje 318 to widzialem czyjas kalkulacje ze 159 na 119tys zl co daje 24,5% - oferta prywatna nie flotowa. Dziekuje koledze Wehyrowi za namiar na swojego handlowca, umozliwilo mi to wynegocjowanie 20%.

 


Gratulacje!! Szczecin, czy Częstochowa?

Podać adres do wysyłki butelki??

Hahaha, pozdrawiam i oby się szybko wyprodukowała

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boohmacher oraz wehyr podzielicie się kontaktem na priv? W nadchodzącym tygodniu miałem rozpocząć wysyłkę zapytań o oferty ale może nie będzie potrzeby gdy zacznę od Waszego handlowca :)


p.s.

stawiam dobrą whiskey albo dla niepijących świetny, zdrowotny zakwas buraczany:)


Pozdrawiam,

Peetross

Edytowane przez Peetross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat elegancki. Ja dostalem na poczatku 15 proc, potem 17 po problemie z ledzwiami (ledzwie finalnie dolozone u dilera)i ubezpieczenie gratis. Do tego rabat 3tys na kola zimowe. Samochod full wyposazony 340 iX

czyli końcowa kwota ile cię wyszło - tak z ciekawość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat elegancki. Ja dostalem na poczatku 15 proc, potem 17 po problemie z ledzwiami (ledzwie finalnie dolozone u dilera)i ubezpieczenie gratis. Do tego rabat 3tys na kola zimowe. Samochod full wyposazony 340 iX

 


Tzn wytargowałeś dołożenie lędźwi w salonie przed odbiorem? A boczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Mały jakie restrykcje masz na mysli? Termin produkcji samochodu do 6 miesięcy.


Wehyr finalnie Warszawa ale oferta ze Szczecina pozwolila ją zrównać. Wolalem kupic w Warszawie bo tu bede serwisowal auto i latwiej zalatwic formalnosci na miejscu. Podaj adres i napisz co pijesz :)

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego Mały jakie restrykcje masz na mysli? Termin produkcji samochodu do 6 miesięcy.


Wehyr finalnie Warszawa ale oferta ze Szczecina pozwolila ją zrównać. Wolalem kupic w Warszawie bo tu bede serwisowal auto i latwiej zalatwic formalnosci na miejscu. Podaj adres i napisz co pijesz :)

Poczytaj o braku niektórych elementów temat podrzucił kolega ironiq.

6 miesięcy :mad2: zaraz odbiór będzie 2022 :duh:

Edytowane przez --==maly==--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy ktoś zamawiał w kwietniu autko? Coś słabo z rabatem u mnie, konfiguracja bieda line za 175k, handlowcy proponują 139k. Czytałem, że przy 318i powinno być lepiej. Pomocy :)

 

To raczej spoko rabat. Ja zamawiałem w marcu w konfiguracji za 190 a finalnie stanęło na 155. Handlowiec nie chciał już nic zejść, nawet podgrzewanej kierownicy za tysiaka dołożyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zamawiał w kwietniu autko? Coś słabo z rabatem u mnie, konfiguracja bieda line za 175k, handlowcy proponują 139k. Czytałem, że przy 318i powinno być lepiej. Pomocy :)

 

To raczej spoko rabat. Ja zamawiałem w marcu w konfiguracji za 190 a finalnie stanęło na 155. Handlowiec nie chciał już nic zejść, nawet podgrzewanej kierownicy za tysiaka dołożyć :mrgreen:

 

Dokładnie, to bardzo dobry rabat :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy ktoś zamawiał w kwietniu autko? Coś słabo z rabatem u mnie, konfiguracja bieda line za 175k, handlowcy proponują 139k. Czytałem, że przy 318i powinno być lepiej. Pomocy :)

 

Podobno od kwietnia skończyło się wsparcie Bmw dla 18d/18i, czy to prawda to nie wiem.

20% to nie jest dramat, ale też nic szalonego.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z kilkoma handlowcami i twierdzą, że jest rabat kwotowy 35k i mają bardzo niską marżę, z której ciężko coś urwać.

Gdybym tylko wiedział ile ta niska marża wynosi :)

 


Raczej rabat %, gdyż np. w moim przypadku kwotowo wyszło minus 37 400 ( G20 318i ). Im droższa cena katalogowa, tym większy rabat kwotowy - tak to raczej działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.