Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Tylko dla jasności nalezy dodac, ze placisz sobie za te hamulce w cenie pakietu, za darmo ich nie daja. W obu wersjach silnikowych pakiet ma rozna cene zależna od tego, co dodaje.

 

Nie prawda, w obydwu wariantach pakiet M kosztuje 26400 zł i w 30i zawiera hamulce M a w słabszych nie.


Co do 318i i 320i to faktycznie trochę się podżerają nawzajem. Wcześniej nie było 318i i wybór był prostszy, z kolei w f30 318i miało 3 cylindry więc również nie miało startu do 320i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla jasności nalezy dodac, ze placisz sobie za te hamulce w cenie pakietu, za darmo ich nie daja. W obu wersjach silnikowych pakiet ma rozna cene zależna od tego, co dodaje.

 

Nie prawda, w obydwu wariantach pakiet M kosztuje 26400 zł i w 30i zawiera hamulce M a w słabszych nie.


Co do 318i i 320i to faktycznie trochę się podżerają nawzajem. Wcześniej nie było 318i i wybór był prostszy, z kolei w f30 318i miało 3 cylindry więc również nie miało startu do 320i.

 

Faktycznie cena jest ta sama (zle sprawdzilem kolumnę w cenniku) ale to ze sobie za to płacisz to jest prawda - cena jest ta sama, ale w 320i felgi w mpakiecie podbijane są z e standardowych 16'' na 18'', a w 330i ze standardowych 17'' na 18'' za tę samą cenę pakietu. Roznica w cenie "upgradeu" felg z powodzeniem pokrywa koszt tych hamulców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,


na wstepie chcialbym powiedziec ze nie mam w ogole doswiadczenia w kupowaniu aut BMW, wiec wszelka pomoc wskazana.


Jest bardzo przkonany do kupna 3 na firme w dosyc podstawowej wersji w cenie 119 900:

https://www.bmw.pl/content/dam/bmw/marketPL/bmw_pl/allmodels/cennik/Cennik_BMW_3_Limuzyna_11_2020.pdf.asset.1605812364596.pdf


I mam pytanie czy kupno podstawowej wersji ma sens? I czy od tej podstawowej kwoty sa jeszcze jakies znizki czy przy takiej kwocie juz raczej nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo przkonany do kupna 3 na firme w dosyc podstawowej wersji...

I mam pytanie czy kupno podstawowej wersji ma sens?

 

Jako alternatywa dla podstawowych AR giulii czy c160 ma to sens.


Rwd, dobra skrzynia hydrokinetyczna zf 8b, oszczędny silnik relatywnie dobrze reagujący na program...


C160 dla dziewczyny jedynie.


W alfie więcej mocy i lepsze hamulce.


Wiadomo... od przybytku głowa nie boli, ale jako opcja dla petrolheada to jest dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,


na wstepie chcialbym powiedziec ze nie mam w ogole doswiadczenia w kupowaniu aut BMW, wiec wszelka pomoc wskazana.


Jest bardzo przkonany do kupna 3 na firme w dosyc podstawowej wersji w cenie 119 900:

https://www.bmw.pl/content/dam/bmw/marketPL/bmw_pl/allmodels/cennik/Cennik_BMW_3_Limuzyna_11_2020.pdf.asset.1605812364596.pdf


I mam pytanie czy kupno podstawowej wersji ma sens? I czy od tej podstawowej kwoty sa jeszcze jakies znizki czy przy takiej kwocie juz raczej nie?

 

w serii 3 (chyba jest jeszcze) wersja business edition - tam jest kilka sensownych dodatków w rozsądnej cenie. Zupełnie gołej i podstawowej 3 bym nie brał i raczej poszedł bym w inną markę. Za 120 k zł już dostaniesz VW lub skodę czy KIA, z sensownym wyposażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,


na wstepie chcialbym powiedziec ze nie mam w ogole doswiadczenia w kupowaniu aut BMW, wiec wszelka pomoc wskazana.


Jest bardzo przkonany do kupna 3 na firme w dosyc podstawowej wersji w cenie 119 900:

https://www.bmw.pl/content/dam/bmw/marketPL/bmw_pl/allmodels/cennik/Cennik_BMW_3_Limuzyna_11_2020.pdf.asset.1605812364596.pdf


I mam pytanie czy kupno podstawowej wersji ma sens? I czy od tej podstawowej kwoty sa jeszcze jakies znizki czy przy takiej kwocie juz raczej nie?

 

w serii 3 (chyba jest jeszcze) wersja business edition - tam jest kilka sensownych dodatków w rozsądnej cenie. Zupełnie gołej i podstawowej 3 bym nie brał i raczej poszedł bym w inną markę. Za 120 k zł już dostaniesz VW lub skodę czy KIA, z sensownym wyposażeniem.

 

Moim zdaniem nikt Ci sensownie nie odpowie bo nikt nie jest Tobą :D Jeśli lubisz 3 i nie chcesz wydawać chorych pieniędzy na fure to pewnie ze warto. Jeśli zależy Ci na mocnym silniku i wyposażeniu to w wersji be tego nie znajdziesz . Co kto lubi. Ja wychodzę z założenia, że te wszystkie dodatki to tylko wyciąganie kasy na siłę od klienta, najchętniej kupiłbym golasa z klima i ew czujnikami cofania. Reszta nie ma dla mnie znaczenia. Ale to ja. Sam musisz odpowiedziec sobie na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważacie, że za konfigurację 318i za prawie 210 tys. z konfiguratora rabat na poziomie ok. 20,5% jest okej, czy można jeszcze niżej zejść?


U brokerów z tego co widzę sytuacja wygląda podobnie.

 

Witam, przede mną również pierwsze BMW :D . zamówiłem w salonie na początku listopada G21 318i Touring w konfiguracji za 220k i dostałem 19,1%. szkoda że wcześniej na forum nie zajrzałem to bym negocjował bardziej :mad2:

Wiadomo, wolałbym 320i, ale skok cenowy w salonie był ogromny więc wolałem dorzucić mocne wyposażenie. Może po gwarancji 1 stage się ogarnie :roll:


Co do terminów to auto byłoby już u mnie, ale mogłem zachować tę samą cenę i mieć produkcje 2021 na max luty, więc czekam niecierpliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie pomocne:


Konfiguracja 320i sportline i 320i m sport do produkcji 2021 na odpowiednio 210 i 214k rabaty w zależności od salonu od 12% przez 13,5-14% (najczęściej) po 15,5% bez rozpoczęcia negocjacji. Zaliczkowana 330i xdrive sportline z placu rocznik 2020 z rabatem 24,5%.


Generalnie jest problem żeby wyłapać sensowny silnik do jazd testowych. G20 schodzą bardzo dobrze.


Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważacie, że za konfigurację 318i za prawie 210 tys. z konfiguratora rabat na poziomie ok. 20,5% jest okej, czy można jeszcze niżej zejść?


U brokerów z tego co widzę sytuacja wygląda podobnie.

 

Ostatecznie zamówiłem dzisiaj do produkcji G20 Sportline 318i w bardzo podobnej cenie katalogowej z upustem 21,8% - uważam, że przynajmniej do końca roku da się wynegocjować na 318i okolice plus minus 22% na produkcję jako zwykły klient, bez specjalnych zniżek flotowych, znajomości etc.


Także ja bym jeszcze powalczył używając Twojej aktualnej oferty jako konkretnego argumentu. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podesłałbyś proszę namiary na handlowca? Ja ciągle słyszę zapewnienia, że rabat na poziomie 20.5% to jest maks i po kosztach. -_-


Konfiguracja za 209 tys.

Jak zamawiałem to żaden dealer nie chciał nawet rozmawiać o 20% więc jak masz 20.5% u dealera to bierz, bo to dobra oferta. Jak chcesz więcej to szukaj brokera.

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podesłałbyś proszę namiary na handlowca? Ja ciągle słyszę zapewnienia, że rabat na poziomie 20.5% to jest maks i po kosztach. -_-


Konfiguracja za 209 tys.

 

Jak najbardziej - przesyłam na priv


Pozdrawiam

 

Bardzo proszę też o kontakt na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forum zamawiał 330e i może powiedzieć jak wygląda kwestia rabatów dla tego modelu?


Na otomoto jeden diler wystawił bieda wersję zrabatowana z 213k na 160k co daje rabat na poziomie około 25,8%, myślicie ze to max dla tej wersji, czy nawet odosobniony wyjątek bo auto ze stocku. Czy może obraz sytuacji na ile faktycznie rabatu można liczyć kupując wersję hybrydowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.