Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego wziąłem Plus
,a nie PRO bo też mi się PRO nie podoba i kosztuje dużo. Co wchodzi skład jest na stronie bmw. Ale generalnie wymiana oleju, filtrów to service inclusive. Repair przedłuża gwarancję. Popatrz ile Cię to w leasingu kosztuje (jeśli bierzesz leasing). Szyby akustyczne też moim zdaniem robią robotę.

16-17% może nawet 18% rabatu byłbym w stanie pomóc, jeśli jesteś konkretnie zdecydowany na markę:)

 

16%-18% to już jest całkiem fajnie a powiedz mi czy pod koniec roku można jeszcze parę oczek wykręcić? Może warto poczekać bo mam trochę czasu temat auta muszę zamknąć do końca roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wziąłem Plus
,a nie PRO bo też mi się PRO nie podoba i kosztuje dużo. Co wchodzi skład jest na stronie bmw. Ale generalnie wymiana oleju, filtrów to service inclusive. Repair przedłuża gwarancję. Popatrz ile Cię to w leasingu kosztuje (jeśli bierzesz leasing). Szyby akustyczne też moim zdaniem robią robotę.

16-17% może nawet 18% rabatu byłbym w stanie pomóc, jeśli jesteś konkretnie zdecydowany na markę:)

 


A ja nie brałem w ogole navi, bo te 7 tys mozna wykorzystać lepiej. Ja nigdy z nawi nie korzystam , a zegary sa takie same i z plusem i bez. Jedyny minus to brak apple carplay, ale ja starej daty - yanosik i heja :)


Thorem: te drugie zegary byly przy zamowieniu tempomatu aktywnego. Masz pewne info ze juz Mi nie wskocza, mimo tego ze wybralem tempomat? Pewne info? Ktos tak odebral z Twoich znajomych?

 

Odebrałem taki konfig w poniedziałek, czyli aktywny tempomat i brak virtual cockpit, więc mam info z pierwszej ręki. Sam celowałem w te zegary z filmiku, ale przesunęła mi się produkcja na lipiec 2020 - od tego momentu są już tylko dwa rodzaje zegarów. Od lipca 2020 jest już idrive 7 w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, no to niestety trochę mnie podłamałeś. Jakoś liczyłem, że będą tamte. Moje ma być produkowane w październiku (zamawiane czerwiec), ciekawe czy da się jeszcze coś pozmieniać.

Możesz podrzucić jakieś zdjęcia lub film z działania tych nowych zegarów? Dla forum może być pomocne, a już na pewno dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wziąłem Plus
,a nie PRO bo też mi się PRO nie podoba i kosztuje dużo. Co wchodzi skład jest na stronie bmw. Ale generalnie wymiana oleju, filtrów to service inclusive. Repair przedłuża gwarancję. Popatrz ile Cię to w leasingu kosztuje (jeśli bierzesz leasing). Szyby akustyczne też moim zdaniem robią robotę.

16-17% może nawet 18% rabatu byłbym w stanie pomóc, jeśli jesteś konkretnie zdecydowany na markę:)

 

16%-18% to już jest całkiem fajnie a powiedz mi czy pod koniec roku można jeszcze parę oczek wykręcić? Może warto poczekać bo mam trochę czasu temat auta muszę zamknąć do końca roku.

 

Tego nie wiem. Z informacji, które mam sposoby rabatowania ze względu na konkurencję planują zmienić. Ale jak będzie nie wiem. Odezwij się pod koniec roku to przekażę Twoje namiary do szefowej sprzedaży i sobie porozmawiacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wziąłem Plus
,a nie PRO bo też mi się PRO nie podoba i kosztuje dużo. Co wchodzi skład jest na stronie bmw. Ale generalnie wymiana oleju, filtrów to service inclusive. Repair przedłuża gwarancję. Popatrz ile Cię to w leasingu kosztuje (jeśli bierzesz leasing). Szyby akustyczne też moim zdaniem robią robotę.

16-17% może nawet 18% rabatu byłbym w stanie pomóc, jeśli jesteś konkretnie zdecydowany na markę:)

 


A ja nie brałem w ogole navi, bo te 7 tys mozna wykorzystać lepiej. Ja nigdy z nawi nie korzystam , a zegary sa takie same i z plusem i bez. Jedyny minus to brak apple carplay, ale ja starej daty - yanosik i heja :)


Thorem: te drugie zegary byly przy zamowieniu tempomatu aktywnego. Masz pewne info ze juz Mi nie wskocza, mimo tego ze wybralem tempomat? Pewne info? Ktos tak odebral z Twoich znajomych?

 

Odebrałem taki konfig w poniedziałek, czyli aktywny tempomat i brak virtual cockpit, więc mam info z pierwszej ręki. Sam celowałem w te zegary z filmiku, ale przesunęła mi się produkcja na lipiec 2020 - od tego momentu są już tylko dwa rodzaje zegarów. Od lipca 2020 jest już idrive 7 w standardzie.

 

No to trochę lipa. Jak to ma niby wyglądać? Ja napisałem właśnie do ASO. Mam mieć navi, plusa, aktywny tempomat: https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/s7d8z2s1

Nawet aktualny katalog na stronie bmw.pl nadal pokazuje takie właśnie zegary. Bardzo słabo bo te kolorowe spoko wyglądały jak dla mnie.:/ Możesz zrobić zdjęcie jak to wygląda? Na sieci póki co nie namierzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanalzłem takiego posta https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1592192, gdzie pokazują co było w zegarach. Ale teraz już chyba tylko takie lub PRO. Nie wiem co ja mam z tym zrobić szczerze mówiąc. Ten plus poprzedni był dla mnie mega.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chcieliśmy wydymać freda, to fred wydymal nas. Tez kombinowalem zeby byly te z aktywnego tempomatu, a skonczylo sie tak ze wlasnie pisalem do handlowca czy da zie cos jeszcze zrobic z konfig skoro zamowienie poszlo w czerwcu a produkcja dopiero pazdziernik. Chyba jednak doplacilbym do pro w tym wypadku. Moze na zywo lepiej. Jakis filmik nakrec, moze sie obronia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chcieliśmy wydymać freda, to fred wydymal nas. Tez kombinowalem zeby byly te z aktywnego tempomatu, a skonczylo sie tak ze wlasnie pisalem do handlowca czy da zie cos jeszcze zrobic z konfig skoro zamowienie poszlo w czerwcu a produkcja dopiero pazdziernik. Chyba jednak doplacilbym do pro w tym wypadku. Moze na zywo lepiej. Jakis filmik nakrec, moze sie obronia :)

 

Też na to liczę, ale poważnie się zastanawiam nad tym co zrobię. Kurde informacja z broszur, foty, informacje prasowe. Mam prawo wiedzieć, że tak zmiana nastąpi. Ja chciałem dołożyć wideo rejestrator i było za późno. O ile Pro mi się nie bardzo podoba i uważam, że jest stanowczo za drogie do tego co oferuje, to te zegary wyglądają dla mnie marnie, jeśli nie powiedzieć miernie. Może na żywo nie ma tragedii, ale kurna będę na nie patrzył przez następne lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,


Czy można dostać rabat na wersję business edition 318i g20 ( 120 tys. zł), czy raczej to już sztywna cena?


Ewentualnie coś dołożyć z wyposażenia przy zachowaniu ceny?


Pozdr.

 

Na tą wersję jest sztywny rabat kwotowy, 37tys - możesz coś dołożyć ale już bez szczególnego rabatu (jak dołożysz za 20ty to pewnie ze 2tys jezcze urwiesz).

Ja tak właśnie wynegocjowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.