Skocz do zawartości

E92 M3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Fajny bandyta :cool2:

 

...zawsze słyszałem, że eMki to inny świat i zupełnie inne auta. Szczerze mówiąc trochę mnie to irytowało, bo od zawsze jeździłem relatywnie mocnymi modelami, a przez właścicieli eMek traktowany byłem trochę jak nieświadome dziecko :evil: Z perspektywy czasu jednak muszę przyznać im rację :D

Tak to właśnie jest, kto nie spróbuje ten nie zrozumie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a jeszcze potem każde auto porównujesz do M i nie chcesz schodzić z tego poziomu :wink: , czarna sztos po prostu :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za komentarze :)


W tygodniu M3 przeszła aktualizację sterowników silnika i skrzyni biegów oraz zakodowania kilku drobiazgów.


IMG_0089b.jpg


IMG_0084b.jpg


Korzystając z ładnej pogody, zrobiłem też kilka ujęć auta w ruchu.


1.jpg


IMG_7600a.jpg


IMG_8076a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo kurr zdjęcia kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Fajny bandyta :cool2:

 

...zawsze słyszałem, że eMki to inny świat i zupełnie inne auta. Szczerze mówiąc trochę mnie to irytowało, bo od zawsze jeździłem relatywnie mocnymi modelami, a przez właścicieli eMek traktowany byłem trochę jak nieświadome dziecko :evil: Z perspektywy czasu jednak muszę przyznać im rację :D

Tak to właśnie jest, kto nie spróbuje ten nie zrozumie ;)

Hahah dokładnie :D

Ja z racji posiadania 335i czytałem fora związane z N54, gdzie jakże często porównywano modzone 335i do M3. Ludzie sieją taka propagandę, że głowa boli :duh: Tak potrafi podłubane być szybkie, ale jakże inne to auta! Osobiście wierzyłem w te bujdy, bo porównania nie miałem, ale teraz odczuwam różnicę na własnej skórze :8) Prowadzenie, dźwięk, skrzynia DCT oraz wygląd czyni M3 V8 mega wyjątkowym.


Gratuluję M3! :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki Panowie za komentarze :)


Od ostatniego postu, doszły:


- nowe opony na tylną oś /po 2 miesiącach bezskutecznych poszukiwań opon Michelin Pilot Sport 4S 265/19 na tył, zmuszony byłem kupić inny model/


- wymieniłem uchwyt podajnika pasa

podajnik-pasow.jpg


- oraz zmieniłem przycisk "START" na czerwony

przycisk---czwrwony.jpg


W dzisiejszym dniu miałem świetną zabawę, bo wpadł mi w ręce RACELOGIC, więc pomierzyłem osiągi swojej M3 :twisted:

Jestem bardzo zadowolony z wyników :D Mimo, że jestem relatywnie świeżym kierowcą M i nie do końca jeszcze opanowałem tą BESTIĘ to udało mi się 3 razy uzyskać taki oto wynik:


1.jpg


2.jpg

Edytowane przez Darek B-stok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie :) To jest to co one robią, z launchem i dobrą oponą ponoć można to jeszcze poprawić :wink:

 

Taki wynik uzyskałem właśnie bez "launch conrol", bo latałem po drogach publicznych i bałem się na razie uaktywniać "launch controla", ponieważ jeszcze go nie opanowałem i nosi mnie jak diabli :twisted: ale wszystko jest kwestią czasu :D Po planowanych modyfikacjach oraz podszlifowaniu swoich umiejętności powtórzę pomiary i sprawdzę również przyśpieszenie w zakresie 100-200, bo dziś nie miałem takiej możliwości :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cały czas dopieszczam moją Perełkę :D :


- renowacja i lakierowanie felg

- wymiana oleju i filtra oleju po przebiegu 5500 km

- nowe baterie do kluczyka

- wymiana żarówek ringów na H8 OSRAM COOL BLUE INTENSE - efekt dosyć średni

- wymiana prawego uchwytu podajnika pasów

- wymiana pokrętła idrive

było:

z1.jpg


jest:

z2.jpg


- usunięcie zniszczonej powłoki antyrefleksyjnej monitora

było:

1.jpg


w trakcie pracy:

8.jpg


efekt naprawdę super - powyżej moich oczekiwań :D :cool2:

12.jpg


Obecnie jestem w trakcie negocjacji ceny wydechu, mam nadzieję, że tym razem się uda :shock:

cdn ...

Edytowane przez Darek B-stok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czym polerowałeś ekran ? Efekt faktycznie ładny.

 

Bardzo ostrożnie podszedłem do kwestii polerowania ekranu i zacząłem od płynu do mycia szyb, później octu ale nie przynosiło to żadnych efektów, więc użyłem PLASTX firmy Meguiars. Polerowałem bardzo ostrożnie i może dlatego trwało to ponad godzinę :shock: ale tak jak pisałem, efekt końcowy jest super :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.