Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mylisz nazwę serii z oznaczeniem modelu.

 


Chodzi mi o zatracanie tradycji.

To z X to taki trend jak u większości marek. Odkryli, że ludzie wcale w użytkowych autach nie potrzebują 4x4. Posiadanie SUVa (lub SAV jak nazywa to BMW) to zwykły snobizm. Sprzedają nawet błoto w spreju żeby niektórzy zachowali pozory, większość tych X to nawet w większą trawę nie wiedzie.

Nieważne, są większe problemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie snobizm w starym iksie w dyzlu łączę z chęcią wygodniejszego wsiadania, możliwością podjechania pod krawężnik i 2 dni w roku wjechania po łuku na posesji pod górę na lodzie. Mamy na osiedlu team, ja i pozostałe snoby w Quaszkajach jedynkach. Chcieliśmy się nazwać Czuć Piniondz, ale podobno nazwa zajęta.

Ale fakt, są większe problemy. Choćby to, że autor nie dołączył do snobów, bo był zajęty czytaniem naszych bezużytecznych postów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zgoda, z tym że odkryli nie to że ludzie nie potrzebują w X napędu 4x4 tylko że potrzebują jeszcze taniej kupować auta niż jest, najlepszy przykład auto z linku :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż starość nie radość.

Starość auta, jak rozumiem. Bo tu przyznać muszę rację. U nas na wiosce klub snobów w starych brykach. Iksowi to się co mniej ogarnięci nawet kłaniają.


Dobra, temat stał się nudny, na koniec napiszę, że taki iks to zwykłe, nudne i trochę dziwne auto, nigdy nie cieszące się za wielką popularnością. Absolutnie nie nadające się dla snobów, bo wrażenie rob takie, jak patelnia do naleśników.


Autorowi życzę znalezienia wymarzonego egzemplarza, super się tym jeździ... w automacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nawet X1 sie podoba, nie udaje to za bardzo jakiegos "przelajowego SUVa".

Ot taka troche wyzsza 3ka kombi, przynajmniej w przypadku E84...

Bralbym, jakbym kombi potrzebowal, a fajnego E91 LCI by w okolicy nie bylo... z x-drive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.