Skocz do zawartości

F30 340i Vaporr


Vaporr

Rekomendowane odpowiedzi

zainteresowało mnie to na tyle ze zastanawiam sie nad hybryda do 330i :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie



obserwuj ich :) beda robic twoj piec na 1000HP :) narazie rozbieraja :)

 

to co mówicie robić w mojej 1000koni moge spokojnie ? :mrgreen:

 

Super wygląda!!! Kawał dobrej roboty... Pewnie ta wiedza nie chcesz się dzielić i szanuję, ale zapytać mogę. Jaka wyszla relacja odszkodowanie - - - ->koszt poniesiony na naprawę??

Szerokości życzę i tym razem już 0 szkód!!

No i oczywiście jakiegoś filmiku 0-100,100-200 :duh:

 

Oj póki co licznik się nie zatrzymał bo jeszcze pozostaje temat elektroniki ale ogólnie koszty naprawy sa takie jak przewidywałem mniejwięcej, a że firma z ac przyciela swoje to wiadomo, z nimi nigdy nie jest lekko

Spoko, jak już odpali to będą filmiki tylko chciałbym coś fajnego kupić do nagrywania, jakieś gopro konkretny model może ktos polecić :) ?

 

Mega to auto wygląda :cool2: A co do kodowania to na Śląsku jest taki Vadim. Skoro masz już na lawecie to może warto podjechać ;)

Dzięki :) z Vadimem jestem w kontakcie ale to nie taka prosta sprawa


Ogólnie temat jest taki że mam uszkodzony mechanicznie sterownik silnika :mad2: w ista świeci się na czerwono i po prostu go nie wykrywa, gadałem z wieloma osobami co się na tym znają i do silnika B58 w BMW Explorer nie ma dopisanego (a np. z B48 czy N54 N55 nie byłoby zadnego problemu) i jest jakiś tam sposób niby żeby próbować to ogarniać na używanym sterowniku z innego auta ale to droga niepewna, czasochłonna i kto wie jak by to później działało bo co z tego że np auto odpali a będą kolejne błędy się pojawiać. Tym bardziej że przypisanie sterownika DME z B58 jest praktycznie niemożliwe na dzień dzisiejszy


Dlatego nie ma co oszczędzać , ma być porządnie i pewnie zrobione- zamówiłem w ASO dziś nowy sterownik silnika za 6300 zł po małym rabacie i za tydzień ma przyjść z Niemiec już pod mój VIN przygotowany, co nowe to nowe a nie naprawa starego sterownika...później wrzuce foty jak mój był uszkodzony.

Jak przyjdzie sterownik to kodowanie i auto powinno śmigać , co do programu to chłopaki z TC mają jego kopię i zostanie wgrany do nowego sterownika jak już auto będzie jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze


Nowa supra i M340i mają lekko poprawianą (wydajniejsza pompa paliwa i kilka ulepszeń) wersje silnika B58B30O1

 

Sorry za offtop ale może wiesz jak jest z b48 w moim 330i 252/350 a nowszych g20 330i 258/400 i czy czymś się różni motor w x2 35i 306/450 i czy w nowym g20 jest zf8hp50 czy mocniejszy?

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wydatek za nowy sterownik pokryje w razie co ubezpieczelnia?

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sam napisałeś, że został uszkodzony mechanicznie w chwili wypadku, więc powinni na zdrowy rozum zapłacić za niego, z naciskiem na powinni.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam napisałeś, że został uszkodzony mechanicznie w chwili wypadku, więc powinni na zdrowy rozum zapłacić za niego, z naciskiem na powinni.

 


Ja bym tylko sądowo to załatwiał.

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę załatwiał z AC zwrot, tak jak piszecie na zdrowy rozum powinni oddać kase

Tymczasem w piątek przyszła paczka z nowym sterownikiem nr części 8692964

g34t8jqz44ex.jpg


i auto jeździ :D :dance: licznik ruszył dalej


W tym tygodniu...

-wymiana lewego zamka maski bo jak widać krzyczy że maska otwarta mimo że jest zamknięta -winny zamek maski który kupiłem bez kabelka i musze zamówić z czujnikiem

-serwis klimy

-gruntowne czyszczenie z zewnatrz/wewnatrz + zadbanie o lakier

- wycieczka do Wrocławia a po drodze wizyta w TC Performance Lódź na wgranie poprzedniego programu 470 koni , obecnie na seryjnym sterowniku jest coś koło 360 choć przez te kilka msc jeździłem pojazdem 80 koni więc nie jest źle ;)


No i tak oto 340i stała się rasowym Europejczykiem :D


ffkpec9pmug8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy na wro uderzasz? :P

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu :)

Kiedy dasz się przejechać?

Ja mam takie małe ale i zastanawia się bardzo mocno, a co żeby spełnić marzenia nad Mustangiem GT :mrgreen:

 

Kamil następny tydzień mam luźniejszy więc jak bedziesz sie nudził któregoś wieczoru dawaj znać :)

Mustang GT hmm no to ściągaj jak Ci się marzy, nie jechałem takim ale jakoś za bardzo mi się te fury nie podobają , choć nie jechałem takim nigdy. Za dobry grosz można wyrwać V8 i wizualnie taki mustang też robi robote :cool2:

 

Kiedy na wro uderzasz? :P


Jutro rano uderzam a dokładniej do Prusic pod Wro, na południe chce być w TC w Łodzi spowrotem więc muszę wcześnie wstać ;)

To w końcu G20 340i czy m4 bierzesz ? No i kiedy to będzie :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do Prusic to pewnie po części ;) takie nasze zagłębie handlarzy i złodzieji... :D

Zgadłeś :D

Kupiłem używany sterownik od gościa z Prusic przez allegro z 14dniami na zwrot i jak się okazało ten sterownik jest nieprogramowalny póki co nie da się go przypisać więc kupiłem nowy w ASO a tamten chce oddać, nic z nim nie robiłem jest w stanie jak kupiłem...

Pan z Prusic wiadomo jak to w Polsce był baaaardzo niezadowolony że chce zwrotu kasy i oddać sterownik :mrgreen: coś w stylu kupiłeś no to teraz spier.... Normalnie odesłałbym mu go kurierem na zasadach allegro ale robi pod góre i czuje że chce zrobić stary nr czyli wyśle mu kurierem sterownik a on powie ze w transporcie przesyłka się pechowo uszkodziła i zwrotu kasy ni ma :)

To już wolę stracić te 2 stówy na paliwo ale odzyskać to co zapłaciłem ...a i tak specjalnie do niego nie jadę więc jakoś to przeżyję, mam nadzieje że na miejscu chociaż jak przyjade nie będzie robił pod góre bo tak jak piszesz cwaniaków to tam nie brakuje :duh:


apropo : Kulfon, MArio coś wspominał że jesteś z okolicy i jakby był problem z tym Panem to możesz pomóc, w razie co możesz podesłać nr na prv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4. Szukam już egzemplarzy :) :8)

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4. Szukam już egzemplarzy :) :8)

Jedyny, słuszny wybór :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4. Szukam już egzemplarzy :) :8)

 

Gratuluje ,auto z potencjałem :cool2:

 

M4. Szukam już egzemplarzy :) :8)

Jedyny, słuszny wybór :cool2:

 

Pomacam jutro to zobaczymy co to warte te m4 ;)

 

Jestem za. Daj znać tylko kiedy ? :)

 

Jutro chłopaki robią spota pod Narodowym o 19, zamierzam być to wpadaj ;)


Auto śmiga, ogarnięte już w pełni , zmieniłem koła na oryginalne bmw te co były bo jednak jakoś pewniej się na nich czuje hehe


Byłem w środę w dłuższej trasie wawa-wro -lodz-piotrkow-wawa około 800km prędkość przelotowa non stop 150-160km/h tempomat spalanie z tego odcinka 8,8

a no i wpadł mój stary program od TC Performance na nowy sterownik :)

wynik z marca temp 0 stopni 473/615

wynik z sierpnia temp +32 stopnie ,dogrzane auto po trasie, mniejoktanowe paliwo wynik jaki pokazała hamownia 452/ 620 ...jak na dubajskie upały źle chyba nie jest , jednak temperatura i paliwo pare koników zabierają ;)

Dupohamownia mówi że idzie dobrze :diabel_smiech:


Uzywany sterownik z allegro udało się zwrócić i handlarz oddał kase choć musiałem się z nim trochę o to wykłócać no ale z nimi tak już jest, grunt że pozytywny finał :D

Będzie okazja to wrzucę jakieś fotki ...jutro spot to może będzie okazja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam BMW, więc nie przyjadę bo wstyd :mrgreen:

No i co z tego ale wpaść pogadać o starych karabinach to nie wstyd :wink: :P

Jacek dobrze udało się temat sterownika ogarnąć bo wiesz dobrze jak to z handlarzynami bywa :duh: Oni kasę jak otrzymają to już później jak jest coś nie tak to ciężko wydębić :mad2:

Dobrze że auto masz ogarnięte to będzie dzisiaj okazja obadać na żywo tego twojego sedana :P :wink:

Mam nadzieję że dzisiaj się wreszcie spotkamy.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj Kamil na Narodowy na 19 ,mazda też fajny wóz :D


25 stopni nocą ale trzeba przestesować czy program działa poprawnie ;)


https://www.youtube.com/watch?v=gB9GP4jXI3o

Przepraszam, ale niewyrobiłem się dziś.

Szwagier dom buduje i cały dzień na działce...

Teraz to i tak już po zabawie, więc piję piwko :wink:

Wrzuć jakieś fotki ze spotkania :mrgreen:


Edit:

Po filmie widać, że jednak dobra decyzja z naprawą 340i :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.