Skocz do zawartości

Wał napedowy drgania bmw e46 318d 2003rok


marcinl-lewandowskie39

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Z reguły wymienia się jak jest w stanie agonalnym (ja jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę, ale to było dawno i sprzedałem w końcu), więc pewnie dlatego cisza.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jestem po wymianie wału podpory i łącznika o efektach mojego wysiłku napisze wieczorem teraz musze odsapnąć tylko dalej mam zagadke gościu przy demontażu wału zaznaczył markierem miejsca złożenia ale nie pokrywaja sie z fabrycznymi złożyłem tak jak miał zaznaczone oby było dobrze bo jak będę musiał znowu wszystko rozbierać to mnie chyba poniesie Przy okazji zauważyłem że poduchy skrzyni są bardzo słabe a w jednej nawet mocowanie jest wygięte ku dołowi ciekawe Może to ma wpływ na to huczenie i drgania przy przyśpieszaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone chociaż nie do końca przejechałem sie tylko raz silnik zimny i nie chciałem za bardzo w palnik dawać ale nie drga juz przy przyspieszaniu na 2 biegu a także to napewno znikneło buczenie przy odpuszczaniu gazu pozdczas jazdy np. jak jechałem 110 i pusciłem gaz to do ok80 było słychać buczenie .Za to teraz pojawiło sie takie buuuu przy jezdzie powyzej 80km/h ale nie jest to tak ze buczy cały czas tylko tak co sekunde buczy sekunde nie dodam że żadnych wibracji nie ma Muszę wymienić te poduszki skrzyni może cos pomoze tak jak pisałem nie wyglądają dobrze ale trochę wątpie że to przez nie są jeszcze takie odgłosy.Zastanawiaja mie jeszcze opony mam bieżnikowane miałem je załozone jak miałem e39 w sedanie tam było cicho ale wiadomo ze w kombi opony tylnie sa bardziej słyszalne bo nie ma grodzi ale mozliwe ze zaczeły by buczec od 80 w góre .Ktos ma jakieś pomysły?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Szanuj swoje bezpieczeństwo oraz zdrowie, nie wspomnę o innych użytkownikach dróg, i zmień te opony na normalne, bezpieczne :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Odgrzeję temat pasującego wału, tylko z tą różnicą, że w moim aucie jest silnik benzynowy o oznaczeniu 318i – R4 2,0 l 143 KM(SEDAN). Sytuacja wygląda następująco: Mój wał ma oznaczenie 7533436AI01 a planuję wymianę na ten z ogłoszenia:

https://www.olx.pl/oferta/bmw-e46-2-0-wal-napedowy-CID5-IDGs0Il.html

Moje pytanie brzmi następująco: Czy ten wał będzie pasował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.