Skocz do zawartości

Jak dostać się do środka auta?


karsto250982

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym początku chciałbym się przywitać z członkami forum i pozdrowić wszystkich.

Mam na imię Karol i jestem z Piły, posiadam BMW E46 2000r. Touring 2L 150 KM.


Witam.

To mój pierwszy post, po za powitaniem więc proszę o wyrozumiałość.

Mam problem z dostaniem się do auta. Oryginalny pilot nie działał od samego początku jak zakupiłem samochód więc u fachowca założyłem dodatkową centralkę na pilota (oryginalny pilot nie działał nawet po wymianie baterii).

Wszystko byłoby ok ale w międzyczasie rozwalił mi się zamek w drzwiach i do samochodu można było się dostać tylko otwierając drzwi pilotem. Cały czas odwlekałem naprawę zamka, no i w końcu stało się tak, że wczoraj centralny przestał reagować i nie można teraz w ogóle się dostać do samochodu.

Zamek jest tylko od strony kierowcy jeden. Czy jest jakiś sposób na dostanie się do samochodu nie wybijając szyby? :shock:

Akumulator jest na pewno dobry i nie rozładował się ( światła piszczą jak się je zostawi a radio nie włączy się jeśli nie załączę zapłonu, światła wewnętrzne też gasną w chwili zamknięcia samochodu.)

Nie wiem nawet do kogo się teraz udać z tym.

Proszę o pomoc i podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sa warsztaty ktore zajmuja sie naprawa zamków i stacyjek , one zazwyczaj swiadcza tez uslugi Awaryjnego Otwierania Drzwi , wiec na poczatek poszukaj w necie takiego zakladu...

W ostatecznosci lepiej rozwiecic wkladke i dostac sie do ciegna otwierajacego zamek , niz wybijac szybe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam. Dziś chciałem ogarnąć nie wysuwajacy się cycek od zamka drzwi kierowcy coupe ale w trakcie musiałem przerwać i wszystko skrecilem do punktu wyjścia. Drzwi zawsze się zamykaly ale prawie wcale nie otwierały i zawsze wkladałem kluczyk w zamek i otwieralem ręcznie. Po skreceniu niestety już to nie działa centralny się zamyka ale nie otwiera drzwi kierowcy, kluczykiem też nie da już rady. Co mogłem skręcić nie tak? Wkładka zamka czy co? Teraz zeby otworzyc drzwi muszę pociągać klamkę od wewnątrz aż wysunie się też cycek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.