Skocz do zawartości

Dostęp komfortowy - klamka drzwi przednich pasażera


iap1107

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, taki temat/wątek był jakiś czas temu, ale na mój przypadek nie znalazłem odpowiedzi. Otóż chodzi mi o zewnętrzną klamkę przednich drzwi dla pasażera. Większość funkcji dostępu komfortowego działa bez zarzutu (otwieranie, dociaganie) natomiast nie mogę zamknąć wszystkich drzwi dotykiem właśnie tylko tą klamką przednich drzwi od strony pasażera (dotyk). Dotykając klamek w pozostałych drzwiach - zamykają wszystkie drzwi i otwierają je bez problemu. Jak wyżej wspomniałem klamka pasażera poza brakiem możliwości zaryglowania drzwi dotykiem, działa bez problemu. Co może być tego przyczyną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz pod ISTA, zrób test klamki, jak nie przejdzie to klamka do wymiany. Bez tego testu nikt Ci nie powie, co jest nie tak. Awaryjność tych klamek jest dosyć duża.

Nowa w ASO w kolorze nadwozia około 1200zł, montaż zajmuje 10 minut i można to spokojnie zrobić samemu, później trzeba zresetować CAS, żeby wszystko działało.

Używana klamka około 300zł + lakierowanie, ale nie masz pewności co do jej sprawności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, też mam problem z ta klamką.

U mnie jest wszystko ok do czasu umycia samochodu.

Wariuje jak się ja mocniej poleje woda.

Otwiera i zamyka samoczynnie auto.

W Ista pokazuje błąd klamki i do wymiany.

Po skasowaniu błędu spokój do kolejnego mycia.

Staram się już specjalnie jej nie szorować :D

Może na wiosnę ja wymontuję i spróbuje ja reanimować

Da się z tym żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.