Skocz do zawartości

BMW M3 M4 a Mustang 2018


tomasztolala

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że temat drażliwy ale znam masę ludzi co się nad tym zastanawiają . Mustang nowy jest poprawiony i ponoć zawieszenie to nowe też daje radę znam gościa który wymienił M3 na nowego Mustanga i bardzo bardzo sobie chwali . Może ktoś ma doświadczenie w tym temacie bo oglodajac rynek używanych M3 M4 powoli zaczyna wątpić w to co jest na allegro. Myślę tylko o używce a w tej kwocie spokojne moNa kupcie nowego Mustanga który ponoć mocno się poprawił względem poprzednika .

Tym bardziej że w BMW się robi coraz gorzej lakier,wyciszenie,usługi w navi są śmieszne płaci się za aplikację które są poprostu żenujące mało w BMW premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że ani w nowym Mustangu nie siedziałem ani w nowym M3 M4 ale dużo od mojej 4 w środku się różnic nie bendzie.Chce przeznaczyć na samochód + - 250 tyś w tej cenie jakiego Amerykanina M3 M4 myślałem że kupię w dobrym stanie ale chyba się myliłem to co przeglądałem porażka.Dlatego trochę mnie korci za 210 nowy Mustang.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jeśli chodzi o jakość wykonania to pomimo tego że w F80/82 jest średnia to i tak 2 x lepsza niż w mustangu. Ale z czegoś niska cena musi wynikać, nie da się mieć wszystkiego ;) M można skonfigurować tak że w środku będzie naprawdę miło (skórzana deska itp) ale to w cenie dwóch mustangów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a znów m3 z wszystkim co by miało być idalne nie jest znów warte swojej ceny.Nie da sie ukryć m3 i m4 swoje kosztują a Mustang to "tania" zabawka która na pewno cieszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Zawsze możesz wziąć coś "pomiędzy", czyli np. Stinger GT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Za 280 tys masz nowe c43 z zeszłego roku.

Używki 2017 od dealera masz za 230-250.

Dlatego taka Kia Stinger to średnia opcja.

W bezpośrednim porównaniu może i merol wychodzi lepiej, ale jak sam napisałeś nawet za używkę musisz dać lekko więcej/tyle samo co za nówkę Stingera. Także tu wchodzi już wybór i preferencje indywidualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to dałeś takie ceny minimum za tę egzemplarze rozlodam rynek i jakąś sztuka się znajdę ale na prawdę biednie no i tak jak kolega wcześniej napisał dla jednego 20 tyś w te lub w tę stronę to duzo dla drugiego nie do przeskoczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mustang a M3/M4 to inne auta. Osobiście mega mi się podobają te Fordy, nie jeździłem modelem 2018 460hp, który dostał 10 biegowy auto i teraz V8 osiąga moc przy +7k rpm, ale ten 420hp to w realnym świecie jechał na poziomie 35/40i mimo iż moc na papierze sugeruje że jest konkurentem M4.

Natomiast mimo iż Stinger jest tak pomiędzy BMW 4gc a 6gc wielkością - nigdy bym tego nie wybrał ponad BMW, MB czy Audi. Uważam że to auto miałoby sens gdyby v6 było w cenie tej wersji z r4. Ale ile aut tyle opinii i każdy dobiera pod siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można auto rodzinne mustanga do M3/M4 porównywać? Raczej do E46 330i max xD

Ja rozumiem, że to fajnie przyśpiesza, ale po liftowa wersja to jest czysty ford mondeo nic więcej + V8 wolne.

Te auto jedzie tylko do przodu, bokiem i w zakrętach to nic nie zrobisz. Po drugie agro wygląd i każdy tym teraz jeździ. To lambo dla ubogich?

Jakość w Mk'ach ze spasowaniem i wykończeniem jest znacznie na innym poziomie niż w zwykłej trójce/czwórce. Na twoim miejscu

bym wsiadl do M3 lub M4 i potem do mustanga xD Różnica kolosalna na korzyść M power. Już pomijam fakt, że Mki znacznie lepiej przyspieszają

mimo ze R6 + doładowane. 335i przyśpiesza jak mustang, a po czipsie to zostawia go w tyle. To co ma Mk'a do tego.


PS: Wszystkie mki na allegro to są wypadki i ze stanów. Mam M4 z USA po lekkim wypadku (uszkodzone poszycie i obite drzwi) do sprzedania.

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj "macałem" kolegi Mustanga MY18. Jeździć nie jeździłem ale wproszę się na przejażdżkę po tym jak auto się "ułoży". Faktycznie wykończenie vs M2 czy M3/4 zdecydowanie na korzyść M. Samo w sobie wnętrze Mustanga jest wg mnie naprawdę ok. Parę plastików mogłoby być lepszych ale to i BMW można znaleźć wady.

Dźwięk V8 z małymi modami wydechu miazga!

Co do tego czy to auto jedzie czy nie jedzie, skręca czy nie skręca się niw wypowiadam do czasu jak nie spróbuję.


Aaaa, żeby było śmieszniej to jeździłem (prowadziałem) wczoraj nowe Megane RS (nie CUP) w automacie. Krótka jazda ale nawet przy wykorzystaniu potencjału mocy na jakieś 40% super fun :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayu_74 Kolego nawet nie wiesz jak nie potrafię się doczekać na twoją opinie powiedz koledze że inni z forum czekają na info:D



Moim zdaniem trochę z Mustanigem jest tak żę ludzie za bardzo go od razu skreślają że nie skręca że coś nie wiem czy te opinie nie dotyczą jeszcze starych modeli.Za 230 tyś można śmigać pachnącą nowa v8 a to już jest coś. Co do jakości nie wiem jak w m3 m2 m4 ale jakoś Bmw wcale nie jest tak dobra jak to ludzie opowiadają.


Ceny m2 są już od 250 tyś Mustang 230 tyś.


m2 jest ciut pedalskie ale bardzo ładne ale tak troszke do kobiety mi sie podoba.

Mustang jest muskularny trochę nad wyraz ale robi wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m2 jest ciut pedalskie ale bardzo ładne ale tak troszke do kobiety mi sie podoba.

Mustang jest muskularny

 

:|

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widząc M2 nie mówisz że jedzie potwór jak rs7 rs6 Mercedes AMG C lub E BMW M4 M5 M6 jest małe taka zabawka.Dla laika to już zupełnie .Co nie zmienia faktu jak wspomniałem że bardzo szanuję i sam się jej przyglądam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem białe m235i i ładne auto, po drugie co ty porównujesz gościu, masz portfel na m3/m4/m5 to kupujesz, nie masz to kupujesz m2 albo 316i jezu xD

M2 to podkręcone 235i ten sam silnik. Ja uważam, że to najlepsze M jakie jest do tej pory i wiele osób także :d tylko biedne wyposażenie to ma, no ale nie o to chodzi w tym aucie przeciez.

Mustang co oprócz agro wyglądu oferuje? Tylko V8, które wolałbym w innym aucie jak w F10 np.

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat M2 dużo się różni gabarytowo wizualnie od zwykłych dwójek.Mialem na myśli że nie jest brane z wyglądu na poważnie tylko jak zabawka.Raczej ciężko wyobrazić sobie napakowanego koksa w małej dwójce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mustang jest OK. Jezdzi juz nie tylko po prostej a i bokiem pojdzie. Stawalem przed dylematem Mustang czy Camaro - wybralem Camaro. Mniej tego w Europie, jeszcze bardziej "kolchoznicze", co moim zdaniem, przy zakupie takiego auta jest wlasciwie zaleta ;-)


Camaro 2SS z pakietem 1LE prowadzilo mi sie znaaacznie lepiej niz Mustanga (pisze o wrazeniu z jazdy, o dzwieku V8, o brutalnosci doznan, a o to chyba chodzi kupujac taki pojazd). Czasow nie mierzylem - te mnie nie interesuja. Porownywanie V8 do np. 440i (ktore tez posiadam) nie ma moim zdaniem sensu. 440i czy Camaro to po prostu powazne auto od a do b.


Pytasz jednak o M4/M3... M3 nie jezdzielm. M4 tak... i znowu dla mnie porownanie nie ma sensu. To inne swiaty. No i cena. Jesli gra role, to Mustang czy Camaro - oba o ca. polowe tansze od M 3 lub 4.


Reasumujac, moja rade jest taka: bierz Camaro. Nie chcesz Camaro stac Cie na M4 - bierz M4. Mustang to jakis taki polsrodek. Fajny, ale ni to brutal, ni to wygodne a-b. U mnie odpada. Chyba, ze mowa o 350GT... Tu sie juz sprawy (i ceny) maja inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.