Skocz do zawartości

Spryskiwacz halogenu E32 i reflektorow


Mirek374

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy wiecie jak sprawdzic prawidlowosc podlaczenia spryskiwaczy lamp w e32 wszystko wyglada na fabrycznie i nic nie kombinowane a nie dzialaja spryski lamp maja moze odzielny bezpiecznik lub jakas centralke juz wyprobowalem sposob z wlaczonymi lampami i psikalem wiecej niz piec razy pod rzad i nic to nie dalo silniczki te dwa male chodza w tym dolnym zbiorniczku pod reflektorem prawym a spryskiwacze nie wypluly z siebie nawet kropelki oczywiscie te na lampy bo te na szybe leja za az milo Ma ktos pomysla co i jak to sprawdzic Pzdr MIREK

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje niestety nie dzialaja za piatym razem probowalem wiele razy no chyba ze nie tak cos robie ale watpie bo przecierz nie da sie nie tak naciskac spryskiwacza moze zapchane ale przekluwanie szpileczka dysz spryskiwaczy tez mam za soba i dla tegoz tez moje pytanie co trzeba jeszcze sprawdzic jak powinny isc przewody podlaczeniowe albo jakas centralka badz bezpiecznik jest odpowiedzialny za to bo tak jak pisalem system co piaty rz nie sprawdzil sie moze silniczek niewiem co z tym zrobic poradzcie PZdr MIREK

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu moge Ci powiedziec, ze masz uszkodzona pompke spryskiwaczy lamp i halogenow. To jest taka pompka, ktora sie czesto psula w e32 i e34. Nowa w sklepie ok 300 zl. Troche drogo, ale fajnie miec te spryski. Mozesz sprobowac szukac na allegro, ale masz male szanse na znalezienie uzywanej. Mialem dokladnie ten sam problem. Pozdrawiam.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktora to jest i gdzie sie miesci napewno w zbiorniczku tym dolnym tam sa diwe i trzecia na gorze w tym malym zbiorniczku wiec ktora to znich ta na dole blizej blotnika ta blizej chlodnicy czy ta gorna w tym malym Pzdr MIREK

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest taka duza pompka z dwoma wyjsciami, znajduje sie pod prawym reflektorem, na dole. Najlatwiej sie do niej dostac po zdjeciu zderzaka, ale mysle, ze jak wyjmiesz ten duzy zbiornik glowny to pod spodem zobaczysz ta pompke. Tak bylo w e34 czyli w e32 bedzie tak samo.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak juz ja namierzylem czy jak podam 12 v na krotko to jak jest sprawna to powinna wydac z siebie jakies dzwieki bo jeszcze mysle ze moze gdzies byc przewod przelamany co w bmw czesto sie zdarza albo zasniedziale styki i moze sprawdzic kontrolka czy prad dochodzi do kostki o ile to ten silniczek ten wiekszy w tymzbiorniczku zaraz pod reflektorem prawym mijania bo jest drugi ale jak odpiolem z niego kostke to zwykle spryski przestaly dzialac wiec wedlug tego co piszesz wyglada ze to ten a to chyba najprostrzy sposob zeby ja sprawdzic te pompke i wtyczke czy dochodzi prad i trzeba to robic na wlaczonych lampach czy ssama pozycja wystarczy

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pompka musi miec dwa wyjscia do spryskiwania. Jest to taka wieksza. Standartowe to czarne, tamta jest taka szara (chyba). Jest wieksza niz te inne. One maja takie same wtyczki. Po porstu jak ja wyjmiesz to podlacz pod wtyczke od spryskiwania szyb. I wlacz spryskiwacz szyb. Wtedy sprawdzisz. Ale raczej na bank jest zepsuta. One sie po porstu zacieraja.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie oto mi chodzilo tyle ze nie chcialem ich wyciagac ze wzgledu na plyn zeby nie wylewac dlatego chcialem 12 Volt podlaczyc na nia bez wyjmowania i sprawdzic czy dzila czy jest moze mozliwosc zeby ja jakos naprawic bo 300zl za pompeczke to troszke duzo poprostu sam handluje czesciami do japonczykow i nawet w tych autach pompka tyle nie kosztuje max 150zl wiec moze sproboje najpierw tym sposobem posprawdzam pompke potem zasilanie do niej dochodzace a potem jezeli okaze sie ze to ona to moze uda mi sie ja naprawic jak nie to bede zmuszony szukac nowej ale DZIEKI WIELKI ZA RADY Bo to juz mi duzo pomoglo bo nie naszukalem sie jak glupi i nie rozebralem pol samochodu

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz uzywke to wejdz na allegro, poszukaj jakiejs e32 na sprzedaz na czesci, lub e34, ktore maja spryskiwacze i zadwon do goscia, dogadaj sie, moze Ci sprzeda pompke, na bank ktos bedzie mial. 300 zl to naprawde duzo., wiem. Poszukaj na allegro jakies ogloszenia z czesciami i podzwon. Mysle, ze ktos Ci pomoze.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO No sporo ale spuszcze plyn wymontuje i sproboje moze sie uda ja zreanimowac jak sie nie uda to trudno a jak tak to zawsze pare zloty w kieszeni i potencjalne wyjscie na przyszlosc dla innych jeszcze raz Wielkie Dzieki za podpowiedz bo juz myslalem ze moze jakis modul za to jest odpowiedzialny albo jeszcze cos gorszego a tak odbylo sie bez rozgrzebania polowy samochodu ale tez mi sie wydawalo ze raczej nic takiego bo tak jak pisalem to moja trzecia 750tka ale jak to mowia jeszcze dziewicza bo prosto z Niemiec i po naprawach wedlug ksiazki tylko w Servisach wiec raczej u nich nic nie nakombinowali a Atko sprowadzalem sam osobiscie i sam odbieralem i jeszcze jaest na niemieckich numerach i nie bylo w zadnym Polskim servisie wiec tez sadzilem ze to nie bylo obawy ze ktos cos nakombinowal popodmienial lub wlozylzupelnie cos innego Wielkie dzieki PS Tak na marginesie mam taki objaw czasami ze jak zamkne dzrzwi to przestaje dzialac szyba ta od kierowcy ale jak sie je otwozy na cala szerokosc to normalnie dziala wiesz moze bo wyglada na to ze cos w dzrzwiach nie laczy wiesz moze co tam tzreba poruszyc albo sprawdzic zeby dzialalo jak nalezy Pzdr

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jezeli chodzi o szybe to Ci nie pomoge. Moze ktos inny. Jesli tak jest, ze raz Ci dzial raz nie to napewno gdzies kable nie stykaja bo sie przetarly. Nie wiem dokladnie jak to wyglada w e32 i nie pamietam jak w e34. Ale w tej gumie miedzy drzwiami mozesz sprawdzic czy kable sa cale. Moze tam sie jakis przetarl. Pozdrawiam.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.