Skocz do zawartości

Problem z zakodowaniem wtryskiwacza


Majkel120322

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z zakodowaniem wtryskiwacza,wpisuje kod IMA i nie chce go przyjąć.Każdy inny kod z innego wtrysku przyjmuje.Czy kod może być błędnie nadany czy to inny problem?Inpa sprawdzona i działa.No i koduje inne wtryski bez problemu.Czy jak go nie zakoduje to może się coś popsuć?Chce oddać wszystkie wtryski do sprawdzenia do innej firmy,ale muszę najpierw wrócić do Polski.

Inpa wywala taki błąd

9ec327a8f7cb6e0emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca do strony z kodami.Podobno jak jest nieprawidlowy kod to sterownik go nie przyjmie.Nie wiem, ale np. jak wpiszę kod z wtrysku nr2 to zapisuje go na wtrysku 1(czyli ten nowy) bez problemu,ale jak już wpisuje ten kod z wtrysku 1 na np wtrysk 2 to też wywala błąd.Ewidentnie coś z kodem..już mi ręce opadają jak pomyśle o tej firmie co mi wtrysk wysłała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kodować jeszcze raz.I tak,ani nie wchodzi kod z wydruku ani oryginalny z wtryskiwacza.Stary IMA zapisuje się bez problemu.I tu moja teoria.Ostatnio odesłałem firmie ich wtrysk bo nie pracował prawidłowo,kazalem im wysłać nowy wtrysk więc wysłali umyty stary i dali wydruk z innego i myśleli,że się nie kapnę.No chyba, że zle nadali nowy IMA.Dziwne,że wtrysk pracuje praktycznie tak samo jak ten poprzedni,no może troszkę lepiej,ale ten poprzedni niby sprawdzali i kalibrowali jeszcze raz.Ten nowy kod IMA nie mogę przypisać nigdzie.Jutro dzwonie do nich z kulturą osobistą schowaną do kieszeni. :evil:

Aha i jak na innym wtrysku celowo zrobiłem błąd w IMA to wyskakiwał ten sam błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.