Skocz do zawartości

pomoc kod do radia


raper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kupiłem BMW E36, poprzedni właściciel wyjął swoje radio i dał mi seryjne

tylko że kod który podał nie działa, czy moge poprosić o sprawdzenie kodu

mail: [email protected]

 

http://img228.imageshack.us/img228/5644/sdc18748.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

2849 lub 0849

darmowa pomoc z kodem do radia

kontakt do mnie:

mail: [email protected]

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

www.forum.kody-radio.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2849 lub 0849

darmowa pomoc z kodem do radia

kontakt do mnie:

mail: [email protected]

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

http://www.forum.kody-radio.pl

pozdrawiam

 

dziękuję

sprawdze jak tylko radio przestanie robić "WAIT"

pytanie laika: kod zatwierdza się strzalką od szukania stacji czy klawiszem 5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Siemka jestem nowy. Mógłby mi ktoś pomóc w znalezieniu kodu do radia clarion pu-9534A 0093645. Z góry dziękuję

jestem w stanie pomoc jezeli na radiu jest numer zaczynajacy sie od C7

darmowa pomoc z kodem do radia

kontakt do mnie:

mail: [email protected]

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

http://www.forum.kody-radio.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam ,was koledzy może mi ktos pomoże z moim radyjkiem a konkretnie z jego odblokowaniem, jest to model Philips bmw business rds o nr PH7850S1107209 i dodatkowo mam pytanko które końcówki są od zasilania to bym sobie podłączył je pod akum w domku i poczekał tą 1h serdecznie pozdrawiam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym prosić o kod do "Blaupunkt Freiburg sqr 39" BP8475X2555559. Z góry dziękuje za pomoc. Radio stare, ale mam do niego sentyment choć to kaseciak, ponieważ posiadam go już 4 lata wraz z samochodem. Wszystko było dobrze dopóki samochód nie przyszedł z naprawy. Teraz prosi o kod. Pewnie mechanik odłączył akumulatory lub grzebał coś przy radiu. Jeszcze raz proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym prosić o kod do "Blaupunkt Freiburg sqr 39" BP8475X2555559. Z góry dziękuje za pomoc. Radio stare, ale mam do niego sentyment choć to kaseciak, ponieważ posiadam go już 4 lata wraz z samochodem. Wszystko było dobrze dopóki samochód nie przyszedł z naprawy. Teraz prosi o kod. Pewnie mechanik odłączył akumulatory lub grzebał coś przy radiu. Jeszcze raz proszę o pomoc.

 

6646 lub 0646

 

KONTAKT:

GG: 21976197

tel: 695 694 327

mail: [email protected]

pozdrawiam, Pittroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich niedawno zakupilem bmw 316i wszysko ok.tylko gość wymieniał akumulator i do radia potrzeba kodu radio to blaupunkt reverse numer seryjny to BP3836R3875606 z gory dziekuje za pomoc szkoda by bylo wymieniac bo to orginał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich niedawno zakupilem bmw 316i wszysko ok.tylko gość wymieniał akumulator i do radia potrzeba kodu radio to blaupunkt reverse numer seryjny to BP3836R3875606 z gory dziekuje za pomoc szkoda by bylo wymieniac bo to orginał.

 

9250 lub 1250

 

KONTAKT:

GG: 21976197

tel: 695 694 327

mail: [email protected]

pozdrawiam, Pittroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za kod radyjko gra tylko nie wiem dlaczego tylne głośniki nie grają sąpodłączone sprawdziłem przy wył.radia jest taki szum ale gdy przelanczalem na kasete to cicho grały a potem nie czy moze jest przerwa na przewodach prosze o porade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,was koledzy może mi ktos pomoże z moim radyjkiem a konkretnie z jego odblokowaniem, jest to model Philips bmw business rds o nr PH7850S1107209 i dodatkowo mam pytanko które końcówki są od zasilania to bym sobie podłączył je pod akum w domku i poczekał tą 1h serdecznie pozdrawiam :D

kod 6745

darmowa pomoc z kodem do radia

kontakt do mnie:

mail: [email protected]

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

www.forum.kody-radio.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za kod radyjko gra tylko nie wiem dlaczego tylne głośniki nie grają sąpodłączone sprawdziłem przy wył.radia jest taki szum ale gdy przelanczalem na kasete to cicho grały a potem nie czy moze jest przerwa na przewodach prosze o porade.

 

A sprawdziłeś, czy nie masz balansu ustawionego tylko na przód?

 

KONTAKT:

GG: 21976197

tel: 695 694 327

mail: [email protected]

pozdrawiam, Pittroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z balansem jest ok. tylko po włączeniu radia pojawia sie komunikat REG OFF co jest nie tak pozdrawiam.

jak dla mnie to masz cos z ustawieniami radia nie tak wiem ze w przypadku beckera lub radyjek do opla byla opcja komunikatow drogowych i one sciszaly tak radio lub u Ciebie wyglada mi to na fale REGIONALNE radze sciagnac instrukcje obslugi radia i poprostu poszukac co to jest a jak nie ustawienia i nie kable to masz cos nie tak z elektronika

darmowa pomoc z kodem do radia

kontakt do mnie:

mail: [email protected]

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

www.forum.kody-radio.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam radio blaupunkt reverse i prawdopodobnie jest zakodowane bo właczylo się podświetlanie ale nie na wyswietlaczu, czy moglbym prosić o kod odblokowujący oraz jak go wprowadzić bo w ogóle nie mam o tym pojecia. bp3836r3880193

kod 6476

jak wpisac kod szukaj tutaj

http://www.radio-code.co.uk/code-entry-help.php

darmowa pomoc z kodem do radia

kontakt do mnie:

mail: [email protected]

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

www.forum.kody-radio.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo to rozumiem zeby zaakceptować ">" no ale jak wpisać u mnie nie pojawia sie nic na wyswietlaczu

skoro nic nie pojawia sie na wyswietlaczu to cos masz uszkodzone sprawdz podlaczenie kabli musi sie wyswietlac albo 0000 albo ---- albo code jezeli to sie nie wyswietli kodu nie wpiszesz

darmowa pomoc z kodem do radia

kontakt do mnie:

mail: [email protected]

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

www.forum.kody-radio.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz spróbuje podlaczyc bezposrednio do akumulatora ale watpie zeby to cos pomogło, a jak wpisać ten kod? 6476? mam tylko do 6 wiem ze trzeba kilka razy naciskać coś ale jakos nie moge tego okiełznać

skoro nic nie widzisz na wyswietlaczu to nie wpiszesz kodu udaj sie z tym do elektronika moze tylko zimnu lut albo cos bo na slepo to calkiem zablokujesz radio

darmowa pomoc z kodem do radia

kontakt do mnie:

mail: [email protected]

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

www.forum.kody-radio.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.