Skocz do zawartości

pomoc kod do radia


raper

Rekomendowane odpowiedzi

agora napisał:

 

9499 lub 1499

 

niestety te kody nie działaja :cry2: wpisuje kod i zatwierdzam ">" i wyskakuja kreski, czekam 15min i pojawia sie code i wpisuje nastepny to samo :cry2: POMOCY :modlitwa: czy robie cos zle czy moze kody sa niestakie?? czy moje radyjko juz sie do niczego nei nadaje?

 

PROSZE O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam ponownie.

W dalszym ciągu nie mam kodu do radia.

Dziś przeglądając dokumenty od radia znalazłem przyklejoną kartkę z danymi radia i ku mojemu zdziwieniu są tam inne dane niż te zapisane na radioodbiorniku.

 

Typ/Model PH7090

Gerate-/Serial-Nr. 31154609.

 

Może z tych danych uda się komuś uzyskać kod.

:modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

mam radio "BLAUPUNKT WERKE LONDON RDM 104" PROBLEM POLEGA NA TYM

USATWM WSZYSTKO W RADIU np. stacje, bas, balans itd. i wszysko jest ok do czasu jak nie przelacze np na CD gdzie rowniez po ustawieniu wystrczy zmienic utwor i wszystko wraca do poczatku i trzeba wszystko ustawiac na nowo. tak samo jak wlacze radio musze ustawiac wszystko. CZY JEST JAKIS SPOSOB ZEBY TE WSZYSTKIE USTAWIENIA ZAPISAC ? CZY COS JEST NIE TAK Z RADIEM? AHA I DODAM ZE NAWET PO MOCNIEJSZYM UDEZENIU W DESKE TEZ WSZYSTKO SIE KASUJE

POMOZCIE MI PROSZE :modlitwa: :modlitwa:

WESOLYCH SWIAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem reno laguna i wszystko było ok do czasu za mi akmulator padł włączam radio i prosi o kod a ja auto sprowadziłem z niemiec i nie mam w papierach zadnego kodu mozna to jakos rozkodowac radio jet :

 

BLAUPUNKT

BP4495S2675128

7 644 495 091

to wszystko co tam pisze na tym radiu

prosze pomozcie bo szkoda mi wyrzocic te radia

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem reno laguna i wszystko było ok do czasu za mi akmulator padł włączam radio i prosi o kod a ja auto sprowadziłem z niemiec i nie mam w papierach zadnego kodu mozna to jakos rozkodowac radio jet :

 

BLAUPUNKT

BP4495S2675128

7 644 495 091

to wszystko co tam pisze na tym radiu

prosze pomozcie bo szkoda mi wyrzocic te radia

z góry dzieki

 

A to masz prezent pod choinkę :P 2762 lub 0762

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem reno laguna i wszystko było ok do czasu za mi akmulator padł włączam radio i prosi o kod a ja auto sprowadziłem z niemiec i nie mam w papierach zadnego kodu mozna to jakos rozkodowac radio jet :

 

BLAUPUNKT

BP4495S2675128

7 644 495 091

to wszystko co tam pisze na tym radiu

prosze pomozcie bo szkoda mi wyrzocic te radia

z góry dzieki

 

A to masz prezent pod choinkę :P 2762 lub 0762

 

dzieki za chec okazania pomocy ale ani2762ani0762 nie pasują nie wiem thx

 

a nie wiecie czy ten pomysł z zamrazarką działa????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z radiem po wymianie akumulatora. Nigdzie nie mogę znaleź codu i na dodatek pojawiła mi sie informacja CODEWEIT. POMOCY!!!!

Radio to BMW REVERSE RDS Typ/Model BP6262 Gerate/Serial-Nr V7035411.

Z góry dzięki za Pomoc

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z radiem po wymianie akumulatora. Nigdzie nie mogę znaleź codu i na dodatek pojawiła mi sie informacja CODEWEIT. POMOCY!!!!

Radio to BMW REVERSE RDS Typ/Model BP6262 Gerate/Serial-Nr V7035411.

Z góry dzięki za Pomoc

Agnieszka

 

wiadomoscć na poczcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwumiesiecznym pobycie w szpitalu (zawal), rozkodowalo mi sie radyjko. Probowalem sciagnietym z sieci BPCalc ale nic to nie dalo (wygenerowal mi jakas abstrakcje). Radyjko to Blaupunkt o nr seryjnym: BP 0273 1968 2178 (mam nadzieje ze sie nie pomylilem, bo na sprzecie jest cala masa roznych numerow). Bede wdzieczny za pomoc...

 

Ps. Wczesniejsze konto: piotr318is, jeszcze wczesniej piotr730i ale zapomnialem hasla :(

 

Raz jeszcze dzieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwumiesiecznym pobycie w szpitalu (zawal), rozkodowalo mi sie radyjko. Probowalem sciagnietym z sieci BPCalc ale nic to nie dalo (wygenerowal mi jakas abstrakcje). Radyjko to Blaupunkt o nr seryjnym: BP 0273 1968 2178 (mam nadzieje ze sie nie pomylilem, bo na sprzecie jest cala masa roznych numerow). Bede wdzieczny za pomoc...

 

Ps. Wczesniejsze konto: piotr318is, jeszcze wczesniej piotr730i ale zapomnialem hasla

 

Raz jeszcze dzieki...

wydaje mi sie ze powinna byc jakas litera w tym nr seryjnym pomiedzy cyframi sprawdz dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również z prośbą o rozkodowanie radyjka BMW REVERSE RDS

 

nr BP3836R1058504 / jest na nim więcej numerków ale wydaje mi się ze ten to będzie numer seryjny ...

 

z góry dziękuję za kod .

 

 

nie obiecuje sprawdz 1273 lub 1273 wygenerowalo mi dwa takie same kody niewiem czemu

daj znac czy zadzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obiecuje sprawdz 1273 lub 1273 wygenerowalo mi dwa takie same kody niewiem czemu

daj znac czy zadzialo

 

dzięki , jak tylko uda mi się wpisać ten kod to dam znać czy działa ...

narazie po podłączeniu radia mam tylko cztery kreski i nic nie mogę wpisywać ... zostawię włączone przez kilka godzin (czytałem wcześniej ze to pomaga) i może będę mógł wpisać kod ... no chyba ze masz jakiś inny sposób na to żeby zlikwidować te kreski i można będzie go wpisać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.