Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

:nienie: :nienie: cło i vat zapłacił. Akcyza jeszcze do zapłacenia tak przynajmniej wynika z ogłoszenia. Ja czasami wolę kupić od handlarza, bo tym prywatnym sprzedawcom to czasami na wszystko szkoda, albo sprzedają jak coś się sypie. Tutaj przynajmniej nie użytkowane u Nas. Jak już nie jesteś zainteresowany to temat do zamknięcia, bo te dyskusje niczego nie wnoszą. :8)

Taki mały off - gdybym miał odpowiedzieć na własnym przykładzie to się nie zgodzę z tą tezą bo robię wszystko na zaś nawet ale patrząc po tym co się dzieje to niestety w bardzo wielu przypadkach prawda:(

100 zł u Dray'a i byś wiedział czy warto jechać oglądać czy szukać dalej...

Handlarza tez nie ma co od razu skreślać, uważać trzeba ale nie skreślać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zawróciłem komuś dupę to przepraszam, nie miałem takiego zamiaru. Dzięki za pomoc i cenne porady. Dopiero teraz sobie uświadomiłem, że jeszcze jest akcyza do zapłacenia. Racja, że nie ma co gdybać, zastanowię się nad raportem od Dreya.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Więc tak, wszystkie wpisy z historii od Draya potwierdzają się z raportem AutoRecords, a dodatkowo AutoRecords ma 2 dodatkowe wpisy pasujące do całej historii przebiegu. I teraz najlepsze: zadzwoniłem do serwisu BMW z książki i nigdy ten samochód u nich nie był. Sprzedający na to mówi, że taką książkę dostał w komisie w Szwajcarii. Sama książka nie ma wpisanego VINu i pokazuje wyższe przebiegi niż historia BMW. Co o tym myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.