Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo, że auto zniknęło to uważam, że warto poświęcić kilka słów temu (i podobnym) X6 :roll:

 

A może rolety to przyciemniane szyby w tłumaczeniu?

 

Nie, opcja S417A to roletki tynych drzwi.

Co do koloru to powiększałem zdjęcia na laptopie i chyba to faktycznie nie był carbonschwartz. Ale trzeba brać poprawkę, bo zdjęcie to nie oryginał.


Co do zakupu X6: szukałem kilka miesięcy w PL, albo wały albo bite. Znalazłem ciekawy w Kraku ale pomimo zapewnień o bezwypadkowości był bity.

Jak to powiedziałem sprzedawcy to w cudowny sposób znalazła się opinia Dekry z opisem uszkodzeń.Nie lubię być oszukiwany więc odpuściłem.

Finalnie kupiłem auto w Niemczech, pod Augsburgiem, miesiąc szukania.

Zalety: 4.0D, bezwypadkowy i bezstłuczkowy, produkcja kwiecień 2013, niski przebieg, 2 kpl kół 20' z nowymi oponami, niepalone, zadbany, serwis co 20 tys.

Wady: biały :| no i lekki golas (bez komfortów, ciemnej podsufitki,szyberdachu, hud), porysowany zderzak od wożenia rowerów na haku.

Sprawdzenie w serwisie 200euro po znajomości. Z ceny urwałem 2tys euro na tylny zderzak i wariujące tylne czujniki. Wtryski i dpf jak nowe.

Albo szukaj poza PL albo zleć Drayowi znalezienie auta. Mnie wszyscy handlarze chcieli wydymać niestety.

jest moc, będzie szmoc ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mnie wszyscy handlarze chcieli wydymać niestety.

No bo cudów nie ma. Skoro samodzielne wyszukanie i sprowadzenia dobrego samochodu z zagranicy na pierwszy rzut oka wychodzi drożej niż ogłoszenia wszelkiej maści komisów i "januszów" u nas w kraju to czego się spodziewacie?

Wystarczy przefiltrować ogłoszenia zaznaczając opcję "kraj pochodzenia Polska" i od razu cena idzie mocno w górę. Dlaczego? Bo na takim samochodzie handlarz ma duży problem z oszukaniem z przebiegiem i bezwypadkowością.

W ciągu ostatnich 5 lat sprzedałem 4 "salonowe" samochody, które miałem od nowości. Dwa sprzedały się w pierwszym dniu zamieszczenia ogłoszenia. Dwa kolejne w mniej niż tydzień. Myślicie, że to przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, jakoś nie mogę przeżyć tej sytuacji. To są naprawdę nie małe pieniądze (u nas za takie mieszkania się kupuje) i żeby nie było nad czymś takim kontroli? Kupisz takiego wałka i .... i co jak dojdziesz, że to nie to? Sądzić się? Chore to wszystko. Człowiek kitra kasę, jakieś wyrzeczenia... Eeee....szkoda gadać. Ktoś by powiedział, idź do salonu, kup masówkę, a najlepiej eco-hybrydę....iii nie zadawaj pytań o ekologię tych aut. Sorry....ale narosła we mnie frustracja. :mad2: Może nowy Peugeot 3008, naprawdę fajny....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś namiar na kolegę...

 

bimmer-check.com

ja drugi raz nie szukalbym takiego auta sam, zmarnowalem pol roku w polsce i miesiac w niemczech

w polsce wydalem 3.5tys zlotych w niemczech 900euro

tych przekretaczy niech nagla krew zaleje, jednemu myslalem ze lutne dobrze ze kolega mnie odciagal

wszystko wynagradza jazda, jak karnalem sie po niemczech to banan na gebie

jeszcze tylko remap i banan razy trzy :mrgreen:


tapatalked

jest moc, będzie szmoc ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, jakoś nie mogę przeżyć tej sytuacji. To są naprawdę nie małe pieniądze (u nas za takie mieszkania się kupuje)

 

A ja myślę, że im większe pieniądze tym większa pokusa niestety,

mam nadzieję, że przy cenach 9-12 K przekręt się po prostu nie opłaca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wracając jeszcze do samochodu z tego wątku... Czy naklejka z VINem nie powinna mieć swego rodzaju "falistych nacięć" zapobiegający odklejeniu w całości? Czy posiadacze X6 mogą zerknąć na swoją tabliczkę i porównać z fotką z ogłoszenia:

https://otomotopl-imagestmp.akamaized.net/images_otomotopl/885587392_30_1080x720_40-d-mpakiet-jak-nowa-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A jakiś namiar na kolegę...

 

bimmer-check.com

ja drugi raz nie szukalbym takiego auta sam, zmarnowalem pol roku w polsce i miesiac w niemczech

w polsce wydalem 3.5tys zlotych w niemczech 900euro

tych przekretaczy niech nagla krew zaleje, jednemu myslalem ze lutne dobrze ze kolega mnie odciagal

wszystko wynagradza jazda, jak karnalem sie po niemczech to banan na gebie

jeszcze tylko remap i banan razy trzy :mrgreen:


tapatalked

:roll2: :twisted2: :clap: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.