Skocz do zawartości

E34 w Piotrkowie Tryb. - kto z Was obejrzy i oceni?


Pavlik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od dłuższego czasu szukam zadbanej E34, koniecznie z R6, najlepiej 2.5 :)

Znalazłem takie ogłoszenie:

(sorry, ale link usunąłem, bo już nie do tego auta się odnosił....)

i mam WIELKĄ prośbę: jeśli ktoś z Was byłby w okolicy, to proszę rzucić okiem (wymagającym :) ) na to auto. Jśli będzie godne uwagi, to wybrałbym się tam.

Pozdrawiam i wielkie dzięki!

Pavlas

Edytowane przez Pavlik
nie ma starych BMW, są tylko zaniedbane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolego,jestem z piotrkowa i z tego co wiem to u nas niema zadnego bmw godnego polecenia i w dobrym stanie,wszystko bite i wypicowane tylko na handel hoc powiem ze ta jakos w oko nigdy niewpadla czyli gosc musi byc gdzies z poza piotrkowa.pozdrawiam iakbym cos wiedzial na temat to dam znac :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flash, z tego co wiem w Niemczech miał jednego właściciela (lekarz jakiś - to by się zgadzało, bo tacy mają kasę i gustują w full wypasie :) ), więc może dlatego tak jest wpisane. Zaskakuje mały przebieg, ale ponoć udokumentowany (do 160.000 robiony w Niemczech). Czekam tylko na opinię PALCA, mam nadzieję, że wnikliwie przejrzy te auto i wyda pozytywną opinię - wtedy do banku, a potem po auto :mrgreen:

Nie chcę się napalać (do zakupu trzeba podchodzić bez emocji), ale już mi się te auto podoba :mrgreen:

Pozdrawiam!

nie ma starych BMW, są tylko zaniedbane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja Cię podkręcę :mrgreen: Jest piękna. Jedyny słuszny kolor (czarny), skórka, klimatyzacja no i te felgi - najbardziej pasujące BBS do e34. :mrgreen: Ale badz czujny. Licho nie śpi :nienie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to nieuczciwy jest opis. jesli auto kupione w salonie w niemczech, to jesli nie sprowadzil go niemiec bo np sie przeprowadzil to sprowadzil je polak, wiec jest 2 wlascicielem. a w opisie jest ze 1. jesli od pazdziernika w kraju to on tym jezdzil i faktycznie byl 2 wlascicielem, lub jesli jest handlarzem to auto stoi od pazdziernika i nie moze go nikt kupic. sprawdz dokladnie.to prawie rok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj pavlik,niestety niemoglem dzisiaj obejrzec tej beci(sprawy rodzinne)ale z samego rana postaran sie podjechac j ja obejrzec,rozmawialem z kolega za sa u nas 2 prawie takie same i jedna z nich byla cala lakierowana ale czy to ta to okarze sie jutro.pozdrawiam .moje gg687574
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

właśnie wróciłem z wizyty. Wiem, nie wybierałem się, ale jak tylko szwagrowi o aucie powiedziałem, to zdecydowaliśmy się na przejażdzkę :)

Cóż, fachowiec ze mnie żaden, ale auto prezentuje sie super. Jeżdzi się nim tak jak każdą dobrą piątką (jeżdziłem już kilkoma zadbanymi, więc mogę porównać). Drobne zadrapania, lekkie wgniecenie na masce, itp. , no ale to nie tragedia. Co do mechaniki, to trudno powiedzieć - nie mógł ze mną wybrać sie znajomy mechanik (znawca BMW), ani też nie sprawdziłem auta na stacji diagnostycznej (w niedziele nieczynne), ale już sie zapowiedziałem na wizyte w tym tygodniu (zaklepałem sobie to auto). Jak znajomy i stacja nie wykaże nic poważnego - biorę ją bez zastanawienia!!!

Pozdrawiam!

Dzięki Palec! Przyjzyj sie temu autu, Twoją ocenę też wezmę pod uwagę!

 

P.S. Dam znać, jak te auto będzie moje :)

Edytowane przez Pavlik
nie ma starych BMW, są tylko zaniedbane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem auto ze strony lakierniczej na zdieciu wyglada pieknie a w rzeczywistosci troche inaczej,maska,lewy przedni blotnik i zderzak malowane,tylny prawy blotnik malowany,duzo wgniecen na caly samochodzie,tylny zderzak z prawej strony pekniety,prawa strona pod listwa do zrobienia duzo rzdy,w srodku auto ogulnie zadbane,wymienione sworznie w wachaczch,przebieg 175 tys. w miare wiarygodny hoc auto jezdzi na pól syntetyku.drobne wycieki przy silniku,most suchy,cale auto ogulnie do polerowania i poprawek lakierniczych.iezeli urwiesz dobra kase na naprawy lakieru to decyzja nalerzy do ciebie,ogulnie na 10 punktów ja dalbym 6,5 moze 7,niejezdzilem wiec niemoge nic powiedziec o zawieszeniu,mocno zjerzdzone gumy,podlurznice w aucie nieruszone to warzne.to chyba tyle.pozdrawiam,jak masz jeszcze jakies pytania to masz muj nr.504961883 :cool2: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Palec!!

W tygodniu przejade sie tam jeszcze raz i dam auto na stacje diagnostyczna. Jezeli bedzie w miare OK, to biore.

A co do jezdzenia: mialem okazje pojezdzic kilkoma zadbanymi i pewnymi E34 i ta niczym od nich nie odbiega (poza lepszym wypasem :) ), choc pare kilometrów o niczym nie swiadczy...

Pozdrawiam i dzięki!!

nie ma starych BMW, są tylko zaniedbane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no i stało się. KUPIŁEM!!!

Wracałem nią 250 km, sprawowała się bez zarzutu. Mimo szerokich opon, nie prowadziłe się żle na koleinach (przynajmniej w porownianiu z cordoba na oryginalnych gumach). Max co probowalem to 160 km/h (żona obok :) ), ni żadnego ściągania, podejrzanych odgłosów (z tego co Palec się orientował, to zawieszenie było robione w znanym i dobrym warsztacie z Piotrkowa Tryb.).

Ogólnie jeste zadowolony (jak na razie) :)

Coi ciekawe, spaliła mi średnio 7.8 l/100 !! (wg komputera, choc ze wskazaniem - tak na oko - ilosci paliwa w zbiorniku by sie zgadzało). Tyle, że utrzymywałem predkość w ranicach 90-100 km/h. Wiec chyba nie tak żle :) A klima non stop prawie :)

Mam przy okazji pare pytań, bo coś czuję, że przez te wszytkie bajery elektryczne cos troche sie mąci:

1- czy te modele mają fabrycznie alarm? Kluczyki wszystkie oryginalne, ale zaden z podwojnym przyciskiem.

2- czy w przypadku swiecenia kontrolki Airbagu przez minute (nie przy kazdym uruchamianiu auta, co ktores tylko) oznacza to cos powaznego z tym systemem (wg instrukcji jesli cos jest nie tak, to swieci 5 min i np. mruga). Wszystko wskazuje, ze auto nie bylo bite.

3- czy po zamknieciu auta powinny sie swiecic klawisze szyb elektrycznych (w nocy to widac) - wszystko inne juz dawno wygasa?

4- czy normalne jest to, że po zamknieciu auta po chwyceniu klamki od strony kierowcy oswietla sie wnetrze? (z tego co wybadalem, do po kilku minutach od zamkniecia juz tak nie dzieje sie)

 

Podejrzewam, ze na niektore pytania bym sobie odpowiedzial po przejzeniu instrujcji, ale na razie nie mam czasu...

Pozdrawiam i dzięki!

nie ma starych BMW, są tylko zaniedbane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.